Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 151 z 171)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 149 150 151 152 153 ... 171 »»»

RSS

Příspěvky [3,001 až 3,020 z 3,405]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Riaden high end. Zmeraná charakteristika sa podobá školskému rozhlasu smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mno jo. starý repráky mají kolikrát něco do sebe, taky je mám rád, ale je to jen jedna z cest subjektivního vnímání ale nová móda širokáčů mi taky moc nevoní, širokáče pro nějaký použití, kde se šiknou - proč ne, ale dělat z toho jedinou správnou cestu - to mi přijde ujetý

S kabelvejmrdama taky nesouhlasím smile Ono jen kdyby jsme ho rozřezali, tak bychom se možná i divili, jakej to bude leštěnej prd smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

6moons je super web, taková přehlídka demence

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dohnalik, no napríklad k vivid audio sa tam nepíšu samé hlúposti... Sú tam k nim 2 články. Mal som to asi mesiac otvorené v opere ale už nemám. Bohužial moje znalosti angličtiny sú dosť mizerné ale ked sa musím prehryzať nejakou zaujímavou teoriou alebo sledujem niečo s titulkami tak sa trochu zlepšujem. big_smile

(upravil TigiGold 30. 10. 2014 22:22)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Lehce havarované (sic!) dieselové 11 let staré coupé za 179 000 Kč, to je věru lákavá nabídka. A počet najetých kilometrů dokonce doložený jakýmsi protokolem od pojišťovny. Sen milovníků MB, berte, brzy nebude:-)

http://auto.bazos.cz/inzerat/40037061/M … -Coupe.php

P.S. Inzerát právě vymazán, máte smůlu, propásli jste příležitost:-)

(upravil djsteve 14. 11. 2014 15:43)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dnes sa bavím odrána ale toto ma rozosmialo najviac. A ta gula s reprákmi to je vec smile
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c … MSHARP.jpg

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ideální kulová ozvučnice.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://aukro.cz/skytronic-103-102-hi-fi … 84138.html

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

@mechanik: Ono marketing to je problém mnoha společností.
Takovým typickým případem budiž Nokia. Maji peníze, vývojáře, hw, patenty, zkušenosti, ale co neumí je prodat své výrobky. A přitom když se člověk podívá např. do módy. Tam se věci pravidelně v kruzích vracejí. Dneska to není IN a zítra to může být RETRO a zase je to IN. Nokia uměla dělat skvělé malé telefony s úžasnou výdrží na baterii a taky odolností. Dnes všichni "onanují" nad smarhony, iphony a bůhví čeho phony, ale upřímně kdo používá telefon aktivně, myslím tím hovory tak Vám potvrdí, že jediná jeho starost je nabíjení a to i několikrát denně. Další věcí je velikost. To co se dnes označuje za MINI je už opravdu do očí bijící. A představte si, že máte např. nehodu a telefon vám upadne. Opravdu stačí málo a dotyková vrstva je v háji. A to platí pro většinu telefonů. Chvála bohu za takové šupy jako je Sony Active. Ale zase všichni řvou, že je to malé. Ale co vlastně na telefonu potřebujete? Já když potřebuji net tak si stejně beru tablet. Takže opět k čemu mi je Smarthone.

A abych nešel mimo téma tak výrobce měničů to je stejný problém. Škodovka je dnes v situaci, že kupuje v číně a proč? Protože tesla už není. Ano ve Valaškém meziříčí zavřeli i to málo co tam zbylo. A přitom ať mi nikdo neříká, že by se jejich repráky neprodávali? Stačí trochu peněz do vývoje a pak tlačit na marketing. A hlavně na nacionální uvědomění. Zatraceně už mě štve jak se leze do zatku teď tomu a zítra zase někomu jinému. Já jsem Čech a jsem na to kurvesky hrdý. A proč? Proboha naši lidé z historie co člověk to pojem. Komenský, Hus, Jánský, Wichterle, Křižík, Diviš. Milion jmen a co Čech to pojem. A když zabrosím do zdejší komunity tak kolikrát nechápu co všechno vyrobíte na koleně. A to od začátku do konce.
Takže kde je problém? Problém je v tom nacionálním uvědomění. Ano v tom. To dává národu sílu a věděl to i jistý nemochodný pán z Rakouska. Vím, že to není jen o Vás, ale je to i o okolí a někdy je třeba i okolí dát najevo, že jste. Upřímně nemáte někdy chuť si zařvat? Třeba "JSEM"? big_smile

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Toto sice humus neni, ale vsadim se, ze "nezkouseno" u nej znamena nefunkcni. Pochybuju, ze nema jak overit funkcnost mikrofonu. Klasicky brutalne predrazeny

http://aukro.cz/mikrofon-tesla-516002-k … 17528.html

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No chtěl bych vidět Tebe, k čemu by jsi to připojil na otestování

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já mám doma tenhle. Ten výše zmíněný na tom nejspíš bude podobně jako ten můj. Léty a skladováním se proměnil v chrastíko, rozpadly se gumové díly uvnitř. Je v tom uhliková vložka, podobná té ve starých telefonech. Po těch letech nevěřím, že by to vůbec bylo provozuschopné. Je to filuta ten JardaK smile

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak třeba k osciloskopu a uvidíš hned, jestli funguje, nebo ke generátoru, jestli píská. Nebo přes redukci do zvukovky a můžeš se rovnou i nahrát smile Toto rozhodně problém není. A dost pochybuju, že zrovna JardaK, kterej se zřejmě o tyto věci zajímá, nemá doma osciloskop.
tubamusic: Není ten tvůj mikrofon elektrodynamickej? Ty jsou většinou celkem zachovalý

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Proč zrušili na Aukru fórum? Pravděpodobně neunesli kritiku, těch "dobrých" úprav.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mě by spíš zajímalo, kde to ten kšeftař bere. Tyhle mikrofony jsou dnes celkem rarity.

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Toť otázka. Ale ten mikrofon se dá sehnat odzkoušenej za i desetinu ceny. Nevím, kdo si koupí kus plechu za 1000.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

made001 napsal:

Toto sice humus neni, ale vsadim se, ze "nezkouseno" u nej znamena nefunkcni. Pochybuju, ze nema jak overit funkcnost mikrofonu. Klasicky brutalne predrazeny

http://aukro.cz/mikrofon-tesla-516002-k … 17528.html

Já jsem narazil na takovou zajímavou nabídku na jednom webu nějakého pražáka, konkrétně zde - http://www.angelicaaudio.cz/inspekcni-s … cny-nakup/

Cituji z webu :
Bezpečný nákup

Bohužel se velmi často stává, že inzerovaný či nabízený stav audiozařízení neodpovídá stavu skutečnému. A pokud to kupující zjistí až po zaplacení, tak to vždy znamená zbytečné komplikace a velmi často i výraznou finanční ztrátu.

Nemáte z jakéhokoliv důvodu možnost osobního převzetí vybraného audiozařízení? V tom případě je možné důkladné odzkoušení a zjištění reálného stavu zařízení u nás v „poslechovce“ v Praze 9 (v případě, že prodejce dopraví zařízení k nám) nebo přímo u prodejce.

Pokud bude zařízení odpovídat vámi definovaným požadavkům, tak zařízení za vás prodejci zaplatíme a následně odešleme bezpečně zabalené na Vaši adresu.

Cena služby: 300,- kč/hod + případné cestovné k prodejci a doprava zařízení do poslechovky 10,-Kč/km


Tak sláva, to může být bič na takové různé šejdíře a podvodníky, co prodávají nefunkční střepy na Aukru, ale i jinde, prostě si to od takového šejdíře koupíš až po pečlivé kontrole nějakým solidním člověkem a je to ! Halelujá !

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

@Sendy: největší vtip je, že to provozuje právě onen JardaK44 smile

(upravil Sendy 29. 11. 2014 14:19)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No to je teda ale... tak teď jsem z toho nějak zmaten... tak on takovým podezřelým způsobem nabízí věci na Aukru a sám nabízí takovouto skvělou službu ? To jsem z toho teda zmaten, to asi musí být nějaká velká firma, kde jedna divize neví, co dělá druhá....

Edit: Jejda, někdo z té firmy tu i psal.... https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=17262

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Sinclairův kumbál lol

Příspěvky [3,001 až 3,020 z 3,405]

  Stránky: ««« 1 ... 149 150 151 152 153 ... 171 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£