Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » osazení ARS845

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 40]

Re: osazení ARS845

Já myslel že měl Jarouš zájem jen o fotky smile Pokud ne stačí říci.

Kronos odkud si? Třeba tam někdo jezdí.

Re: osazení ARS845

Máš mail !

Re: osazení ARS845

Moje RK40 vyzerali zvnútra takto: http://img84.imageshack.us/img84/5743/rk40origogh7.th.jpg
Je to originál, nikým neprerábaný.

Web

Re: osazení ARS845

Kronosi prodej mi pls ty ARN738 mám velkej zájem,potřebuju je na opravu mejch beden 1pf 067 08.Už dlouhou dobu je scháním.Máš jeden nebo dva?

Re: osazení ARS845

Moje jsou také originál od výroby. Holt asi jiná revize nebo co já vím co je k tomu vedlo. Tvé zase neměly držáky na zeď a 100V trafa.

Re: osazení ARS845

Veru nemali.

Web

Re: osazení ARS845

Technáč mail ...

Re: osazení ARS845

Mně jenom nejde dohlavy to zapojení RK40, dva osmi ohmový basáky paraelně chápu, ale dvě 5ti ohmový ARV081 paraelně přes kondík 2uF, když ten reprák má doporučený dělení až na 5KHz....

Re: osazení ARS845

No dyk jo, to že mají jen 2.5 ohmu posouvá děličku k výšinám smile

Web

(upravil Jarous 27. 10. 2007 10:20)

Re: osazení ARS845

Jo, ovšem ARZ668 jako taková končí na 3,5KHz..., tudíž mi z toho vychází slušný propad na středech. Hrát jsem je neslyšel, jenom úvaha.

Re: osazení ARS845

Jo takhle to bereš. No, je to dost divný - většinou se ty ARZ dávaly do třípásem - a věděli proč smile Já slyšel ARZ669 + ARV261. Masakr, bum-cink jak víno smile

Web

Re: osazení ARS845

Opamp to popísal docela presne. Ale ajtak lepšie hrajú ako nejaké sencory z teska. No na dnešnú "hudbu" ideálne.

Web

Re: osazení ARS845

No jo jenže ARZ669 + ARV261 je šílenej extrém. To mohl dát dohromady jen blázen. ARZ669 je třeba seshora dělit nízko a ARV261 naopak velice vysoko (alespoň 6K).

(upravil Technáč 27. 10. 2007 17:07)

Re: osazení ARS845

Kronosi tady je mail:Dobias738@seznam.cz

Re: osazení ARS845

Ted se mi zrovna dostali tihle staříci do ruky (1Pf 067 08) tak je tu poslouchám a musím uznat, že když sedím přesně v ose, tak to má moc příjemné vejšky. Ale směruje to strašně. Přitom je to dost předpotopní, ale hraje to určitě příjemnějš než dnešní vejškový TVMka včetně postarších 3604. Spodek duní jak kozím ocasem na buben, až jsem to rozebral a koukám že to není vůbec vytlumené... Ale středy (ARO687) a vejšky hezky hladí po uších, horní konec není vůbec roztřepanej.

Neviděli jste někde tuhle bednu změřenou? Nějakou charku?

Re: osazení ARS845

O cháře nic nevím ale je to určo lepší než libovolná PC shitka.

Re: osazení ARS845

Charakteristika má tvar asi takový : nevyrovnaná, ale pěkně znějící.

Po charakteristice nepátrej, stejně už mají ty bedny jinou než byla původně (tj. před několika desítkami let)

Re: osazení ARS845

Mám, jak směrovou, tak frekvenční. Jeden z repro, za který se Tesla nemusela stydět a dávala jí jako součást "návodu". Napiš si kdyžtak o ní na můj mail.

Re: osazení ARS845

Sem s tím.

Re: osazení ARS845

Stáhneš ho na http://telitest.wz.cz/1PF06708.pdf (adresa je bez www!)

Příspěvky [21 až 40 z 40]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reprosoustavy » osazení ARS845

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£