Re: FRANK se vrátil!

Seas MCA15RCY, pro mě je to jistota a věřim, že nebude složitá vexle. Vifu mám do pokusnejch hippie minikadibudek smile

Re: FRANK se vrátil!

Máš to vážne pekné! Držím palce Frankie tongue

Re: FRANK se vrátil!

Přestože můj vkus je barva matná, tak musím konstatovat, že je tohle dost dobrý! Akorát Franku, už teď bych se na Tvojem místě zajímal o nějaký nejvhodnější čisticí a udržovací nástroj. Daktyloskopie je věda, ale o tu určitě zrovna tady nestojíš. A zničit si to nešetrným udržováním taky určitě nechceš. Takže já Ti přeju to, aby Ti to správným udržováním v tomhle zjevu vydrželo co nejdéle. Pěkný!

(upravil Frank 29. 6. 2009 22:23)

Re: FRANK se vrátil!

dík smile

Jiku, pučil jsem si od mámy nějakou mikrovláknovou utěrku bo co to je a stačí trochu vlhkou lehce přejet, všechen prach i otisky to krásmě bere.

Jináč jsem už dostal do hrajícího stavu prototyp preampu. Ještě zadní panel a bude hotovka.

Re: FRANK se vrátil!

Ha, už jsem myslel, že s nima nic neděláš. tongue

Vypadaj skvěle.. Jen tak dál Franto wink

Web

Re: FRANK se vrátil!

zkus to Frankie ještě rozleštit filcákem ve vrtačce do megalesku..

Re: FRANK se vrátil!

Vrtačka nemá otáčky, len to doškriabe

Re: FRANK se vrátil!

trepes somariny chytroline

Re: FRANK se vrátil!

No já nevim, vypadá to skoro jako klavír co máme v ZUŠ smile Já to nějak dolešťovat nehodlám.

Re: FRANK se vrátil!

Dokken, mne to šmuhy spravilo. Možno polyuretánový lak nie je dosť tvrdý...

Re: FRANK se vrátil!

Furt se to rejpalům zdá jako nějakej bastl a kočkopes? smile

http://img5.imageshack.us/img5/5691/bednablack.th.jpg

Re: FRANK se vrátil!

ty vado... pěkný, fakt že jo...

Web

Re: FRANK se vrátil!

Tak hlavně že už jsou kočkopsi komplet tongue Už abych to slyšel hrát. Jak dopadla výhybka nakonec?

Re: FRANK se vrátil!

Jak dopadla výhybka? To napíšu až budu mít zvukovku. Já nevim co maj všichni potřebu dělat vexli před dokončenim beden a následně s tim všechny otravovat...

Re: FRANK se vrátil!

No tak sorry no, já sem na tu kombinaci zvědavej smile

Re: FRANK se vrátil!

Pak rozešlu pozvánky, až to pojede na DPA smile

Re: FRANK se vrátil!

No nalakovaný to je hezky.
Ale provrtat, slepit s podstavcem a dodělat BR. Ten pásek taky nemusel bejt kilometr daleko od střeďáku.
Udělej si řidičák a přivez to sem. Stmeláč bude.

Web

Re: FRANK se vrátil!

No jo, check lol ale s tim páskem máš pravdu, to se příště pořeší. A řidičák už mám :-P

Re: FRANK se vrátil!

Stmeláč bude KDY a KDE?

Web

Re: FRANK se vrátil!

Já je tahat nebudu. Bedny budou k slyšení u mě v Kostelci nad Orlicí, snad do měsíce.