Re: FRANK se vrátil!

Franto, všechno nejlepší k Tvému svátku smile

Web

Re: FRANK se vrátil!

Díky smile

Re: FRANK se vrátil!

U vás je to rovnako ako u nás? Tak všetko najlepšie.

Re: FRANK se vrátil!

Je to zvláštní, ale aspoň František tak asi bude. Díky.

Re: FRANK se vrátil!

Koukám, že se tu řeší kdejaká OT píčovina, ale že by tu někdo uronil slzu za jednoho z českých velikánů, co dnes odešel, to prd...

Re: FRANK se vrátil!

Truchlit je nedůstojné... Vzdát čest je lepší.

(upravil Dohnalik 19. 12. 2011 1:48)

Re: FRANK se vrátil!

Nepovažuju za projevení úcty k němu napsání statůsku na FB zeď, komentáře pod články, kde se to řeší, nebo vytvoření truchlícího vlákna. Jako vzdání cti k němu považuji tohle:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/394847_10150486087779904_540614903_8465064_1079856528_n.jpg

Re: FRANK se vrátil!

Hmm... Taky jsem byl zapálit svíčky na Václavák a na Národní...

Re: FRANK se vrátil!

Kluci, přeju vám všem pěkný prožití Vánoc. Je škoda je promarnit, třeba budou fakt poslední wink

Re: FRANK se vrátil!

Franku, nestraš! Tohle už tu bylo mockrát (naposledy loni Baba Vanga a tuším že i od někoho letos) smile . Když ale vidím, co se tady děje a začíná dít, taky trochu ten strach začínám mít... sad

(upravil Frank 26. 8. 2012 19:31)

Re: FRANK se vrátil!

Poslušně hlásím, že první majitel prvních desek z prvního kola DPA222 (rozuměj já) konečně po X letech prodrátoval dva svoje DPA222 mk.II SSE miláčky smile Ještě aby to fungovalo! Ale ještě není hotovo, bude se dodělávat čelní panel ze šutru a skleněný štítek, co bude ukrývat LED a kapacitní snímač.


Nějak to hraje, více se bude testovat. Zatím na bednách bez výhybky a vejškáčů můžu proti auře potvrdit jen kontrolovanější basy smile Oba kousky hrajou. Trochu mě vylekal brum, ale když jsem zamutoval svůj DRC preamp (na vstupu) tak slyšim brum jen s uchem strčenym skoro do 90dB repro a to jsem ignoroval zásady zemnění a nic neni přizemněný na kostru. Takže to vypadá, že budu muset buď krutě vytuni svoje DVDčko, nebo ho vyhodit lol

//EDIT// Problém nebyl v DVDčku, ale v DRCu. Stačilo odpojit jeden ze dvou jumperů spojojících země a je to tichý jak v hrobě.

Re: FRANK se vrátil!

new single out big_smile http://soundcloud.com/frantrax/rot-mouve-ibeime

nápad zhuleneckej, v pátek napsáno, přes víkend nahráno v pondělí smícháno big_smile


Co řikáte na sound?

(upravil Lukáš33 15. 10. 2012 17:16)

Re: FRANK se vrátil!

Jo v poho,akoráa to kvákadlo zezačátku tam hned tak nesedí.Trochu bych ho stlumil a malinko zvíraznil basu.

Re: FRANK se vrátil!

Franto nezní to špatně.. Co mi trošku vadí je šíleně doznívající snare. Nezkoušel jsi zatlumit blány? Tlumícíma kroužkama, nebo lepící páskou? Zvuk basové kytary je tak jak to mám rád, člili nepřebasováno a je konkrétní. Možná by opravdu snesla mírně přidat vůči ostatním nástrojům.

Web

(upravil Frank 16. 10. 2012 0:16)

Re: FRANK se vrátil!

Joo, ten virbl mě taky naprd a všim jsem si toho až při mixu, ale můžem si řikat, že to je víc funky big_smile

Příště si dám víc pozor!

EDIT: si nějak řikám, že to nemá vejšky big_smile

Re: FRANK se vrátil!

Já bych ubral virbl a bicí celkově zesílil. To doznívání virblu pak nebude tolik čnít z nahrávky a možná pak bude slyšet kopák smile. Kytary jsou moc a v některejch pasážích přehlušujou zpěv. Jak jsi zvučil bicí? Jsou utopený někde v dálce a oproti kytarám, které jsou ve stereu ostře L/R, se zdá, jakoby hrály mono.

(upravil BlackRider 16. 10. 2012 18:20)

Re: FRANK se vrátil!

No kopaku je tam fakt dost poskrovnu. Rekl bych, ze bici snimal snad jen overheadama plus mikrak na bubinek. Nebo to tak ve vysledku jen zni? Na kopak neni vubec spatna Shure Beta 52A. Sice neni uplne rovna, pridava trochu basu a vysek, ale vysledek imho stoji za to. Jeste me napada, ze se mi zda malo reverbu na zpevu. Klidne bych pridal trosku. Zalezi jak tu nahravku clovek pojme. Jako nahravka zkousky se syrovym zvukem to zni celkem obstojne.
P.S.:  Jo, tech vejsek je tam malo. Na sluchatkach to jeste nebylo tolik znat, na bednach uz jo..

Edit:

Trošku jsem si s tím s dovolením pohrál.. Jo když je slušná nahrávka tak se dá dělat docela dost úprav.. smile

http://ulozto.cz/xPCVMaf/rot-mouve-i-ve … master-mp3

Web

Re: FRANK se vrátil!

Tak tohle rozhodně slušná nahrávka není a v podstatě se s tím nedá nic dělat. Křížek jr. zazdil rytmický základ bicíma, ten virbl vám vadí proto, že je položený nízko. Kytara mě připomíná jako by někdo vzbudil Hendrixe on se lekl a z toho svého blues trochu zrychlil a zpěv před koncem mě  připadal jako hádka, ale to jen tak na odlehčení. Takže příští týden vystřízlivět, nehulit a nahrát pořádně znova. Pryč z tohoto nicneříkajícího hudebního mišmaše.

(upravil Frank 16. 10. 2012 21:27)

Re: FRANK se vrátil!

Kopák tam neni? Jak to posloucháte? smile

Bleku, ten tvůj remástr je na basech hrozná koule.

Zpěv je utopenej a syrovej schválně. Ty popíkový mixy zpěv a pak nic a pak něco za tim nás nějak nebavěj smile Je ale pravda, že ty činely krom hlasitosti hodim ještě trochu do šířky jestli to pude.

Bylo to nahrávaný trochu víc mikrákama, ale to je fuk smile

Dík za postřehy.



Co vadí Georgemu na Křážkově hraní?

Re: FRANK se vrátil!

Základ není jenom o kopáku, to vy neposloucháte, protože ty bicí s basou by nikdy takto blbě nezněly. Teď mě napadá, když přestaneš hulit, jsi schopen nějaké improvizace?