Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Jasně, ale když dotyčný nedovede navrhnout vlastní desku, tak velmi často nedokáže ani posoudit kvalitu návrhu. Ty to pak můžeš brát tak, že to bylo správně protože to fungovalo a realita bude jinde.

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Hm to je docela dobrá myšlenka.No co jsem slíbil jsem slíbil.:)příště to budu mít v podmínce,jen aby se pak někdo ozval:)

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Neboj, kdyby se nikdo neozval, tak ti něco dohodím já big_smile Takhle to prostě bude prospěšný pro všechny, ty se na tom naučíš a pak to bude někde tady v koutku pro začátečníky jako odladěná konstrukce, kterou si může každej postavit. Taky toho budeš mít trochu míň, nemá smysl narychlo dělat hromadu desek, tak se pracuje v číně, ne tady.

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Což výrobu můžete nasměrovat do číny, ale vývoj si tu udržte smile
Študuj cizí tišťáky, co se ti líbí, nabídnul bych ti svoje, udělal jsem jich v Eagle od r.89 asi tisícovku, ale za moc nestojej, nechám se totiž platit za metry čtvereční smile
Dělal jsem třeba desky do tohoto
http://www3.etcconnect.com/Community/cf … _550x0.jpg
a bylo to spíš jako strojírenskej výkres, všechno muselo někam pasovat.

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Pěkný do tebe mám ještě moc daleko....:(Ale sbírku tvých desek i schémat bych bral hned:D

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

čo je to. DMX light pult ?

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Jo, něco takového, Etc Kongo .
Etc koupilo kdysi Transttechnik-light i s produkty, na ty jsem měl kontakt.

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Tak maš odomňa klobúk dole. Ja viem že sa s toho neposereš ale odpúšťam Ti tvoje hriechy. smile))

(upravil danhard 25. 8. 2014 20:10)

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Těch stmívačovejch záležitostí bylo víc, jak stmívače, tak dmx mixpulty, asi 15 let.
I teď se vrtám do stmívačů, 2x700W třetí generace v DIN krabičce, nic to neumí (tj. znamená všechno), akorát se to ještě nepodařilo zničit, všechny způsoby řízení i nesmyslné zátěže, zkratuvzdorné, umí to i osciloskop na proudu a napětí, 3x 32bit procesor a 0603 smd materiál na síťovém napětí, kam to lidstvo spěje ? smile
Fotka je jen pro ilustraci správného položení izolace pod tranzistory, aby byla dodržena povrchová vzdálenost, přes tranzistory přijde namáčknout pérová spona.
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=9140898954715
Ve výrobě je teď 1000 kousků.

Zadavatel
http://www.seebacher.de/ISYGLT_MODULE/U … 00-X2.html

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

jiná liga...to bude ještě let zkušeností...a praxe....

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Jo, úžasnej je ten PE drát v provnání s těma 0603 odporama, ale je to přesně podle normy smile
U silovejch věcí je to především boj s povrchovými vzdálenostmi.

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Pěkné..Hlidani teploty nějakým KTY ..

Web

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Vím vím kolegové to řeší pořád dokola.A navíc musí mít vynikající parametry a odolonost 4KV.Což není sranda jak je poslouchám

(upravil danhard 25. 8. 2014 21:06)

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

reeb napsal:

Pěkné..Hlidani teploty nějakým KTY ..

Ono to tu teplotu přímo měří a aby byl zákazník spokojenej, tak se při oživení udělá "kalibrace", sesouhlasení čidel při teplotě okolí a je to smile
Měří to všechno možný, včetně výkonu na tranzistorech.
http://www.seebacher.de/UD-700-X_PC-Software.html

ps. trafo ve zdroji jsem navrhoval taky já, má asi o 20dB menší rušení než konkurence, která by papírově neprošla. Až se to bude hodit, tak je prásknem smile

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Len pre zaujímavosť: má to (pri teplotnom rozsahu, ktorý sa tam dá očakávať) nejakú výhodu oproti vo výrobe kalibrovaným čidlám s priamym digitálnym výstupom?

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Jsi holt machr Vašku.. nějaké tvé desky bych teda bral smile věřím že i ty nepovedené budou dost dobré

Web

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

To vypadá na STM32...  Doufám, že to neni psaný v na HALu (CubeMX). lol

(upravil danhard 26. 8. 2014 10:06)

Re: Nakreslím DPS pro ty co jim Eagle nevoní:)

Jo, 3x CORTEX M3 a 0603 smd a k tomu humpoláckej silovej materiál a spoje na síťovém napětí.
Celkem jsou tam 4 oblasti vzájmně izolované na síťové napětí.
Je to 4-vrstva a silové spoje jsou většinou schované uvnitř a po obvodu desky.
Na návrhu a konstrukci jsem se jen podílel, osazova funkční vzorky a hw oživení, na ten tišťák už bych neměl nervy, úplně mi stačilo, když jsem musel měnit ty procesory. Jak je to celé na síti, tak stačilo sáhnout sondou někde vedle a bylo vymalováno smile