(upravil kazzatel 19. 6. 2014 19:19)

Re: Transiwatt

Se z tebe broďáku poseru - já ti tam dávám příklady konců, který za něco stojí a ty mi sem cpeš Texana, krerej stojí opravdu za hovno, což pro mě znamená, že tomu opravdu prd rozumíš !!! Já taky byl dříve nucenej používat 748. ale dnes z ní mám kopřivku, jen když jí někde zahlídnu....

Re: Transiwatt

kazzatel: jo, prd tomu rozumím, proto se ptám wink

Re: Transiwatt

Hazys napsal:

A asi sem požral ňákej matroš, ale izolace mezi L1 a L2 je na 4kV jako na co?

To je předepsané testovací napětí pro síťový transformátor spotřebiče třídy ochrany II.

(upravil Hazys 19. 6. 2014 20:23)

Re: Transiwatt

Ale neříkej Vašku, to by mě nenapadlo.
Ale napadlo by tě to, že takovou izolaci budeš potřebovat mezi galvanicky spojenýma vinutíma L1 a L2? Mě teda ne. Asi někdo hulil tenkrát dávno předemnou, když shodně/blbě ve schématu označil dvě trafa.

Re: Transiwatt

Tam může bejt deset traf s L1,L2 ale ta hláška je napsaná u toho, ke kterýmu to patří.

Re: Transiwatt

O tom jak vhodně to je nebo není napsané můžeme polemizovat klidně celou noc. Ale byla by to ztráta času...

Spíš by mě zajímalo, k čemu je zde těch 50M a 1k5, když se dělá můstkový zesilovač. Dělá to tak spousta konstruktérů, nevíš prosímtě náhodou co je k tomu vede?
http://i58.tinypic.com/wk740.jpg

(upravil rvx73 19. 6. 2014 21:25)

Re: Transiwatt

tam je víc věcí, který by mě zajímaly k čemu tam jsou - třeba ten člen M33 + 8k2 + 2M v bázi pravého KCčka ... resp. proč jsou tam ty kondy dva a ne jeden M27

Re: Transiwatt

nemužeš ohalit cele schema ?

(upravil microlan 19. 6. 2014 21:42)

Re: Transiwatt

No to je přece součást vstupního děliče pro invertující kanál

// a zároveň součást děliče pro NFB invertujícího kanálu

(upravil Hazys 19. 6. 2014 21:40)

Re: Transiwatt

Celé schéma není vůbec potřeba, jestě z toho okoukáte nějaké šulinismy. Ta nádhera v bázi napravo, to taky nevim co mělo být, ale vím na co to je. Na dvě věci, nejspíš jako to RC (50uF 1k5) na kterým je prakticky nulový napětí. lol

A komu to stejně nedává spát, nechť googlí PA810 smile

Re: Transiwatt

Hazys 246 pro střídavinu to bude skoro zkrat, počítá se jenom 1k5. Pro ss je to v luftě. Ale proč ?

(upravil Hazys 19. 6. 2014 21:47)

Re: Transiwatt

microlan napsal:

No to je přece součást vstupního děliče pro invertující kanál

Jo a co to prosímtě dělí? Schválně nám napiš, jaký bude přenos bez toho RC členu a s tím RC členem. Taky napiš, jaké je na něm napětí.

http://i57.tinypic.com/fw3z8m.jpg

Tu se nám zas projevují koukám nějaké elementární neznalosti...


Jardag: Pro ss je to v luftě z prostého důvodu: Aby se nezesiloval vlastní offset zesilovače. Pro DC je přenos 1. Má to tak každý aspoň trochu inteligentní zesilovač.

(upravil microlan 19. 6. 2014 21:48)

Re: Transiwatt

Hazys: jsi upad, ne?

ten druhý 47k jde přece z výstupu neinverujícího konce

(upravil jardag69 19. 6. 2014 21:49)

Re: Transiwatt

252 To bude krutě zpomalovat přeběh, že jo ? Napětí asi malé když je druhý vstup na zem ?

(upravil Hazys 19. 6. 2014 21:54)

Re: Transiwatt

microlan napsal:

Hazys: jsi upad, ne?

ten druhý 47k jde přece z výstupu neinverujícího konce

Koukám, že tady bude debata ještě zajímavá. Vsadím se, že danhard zas vyletí jak čertík z krabičky. Já se už od toho radši distancuju pryč. smile

Jardag: Nic to nezpomalí. Najdi si na wikipedii sčítací zesilovač.

Re: Transiwatt

Hádat se nebudu. Já když vidím RC člen na signálním vstupu, tak si hned představím, že žádný rychlý děj neprojde.
Moje chyba.

Re: Transiwatt

Aby se to chovalo stejně, jako druhá větev šulíne smile

Re: Transiwatt

Hazys: sumační zesilovač s takto zapojeným RC členem na vstupu jsem ještě neviděl ...

(upravil Hazys 19. 6. 2014 22:03)

Re: Transiwatt

A v čem se to bude chovat jinak? Asi sem šulín, neb mě to nějak nenapadá.

Re: Transiwatt

V chování zesílení ve smyčce zpětné vazby.