Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Kdo určí výkon?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Kdo určí výkon?

Tomu taky moc nerozumím. Je tam pět zesilovačů s výkonem 70W, k nim jeden zesilovač s výkonem 140W, to musí se slušnýma bednama bořit barák. Jestli on nakonec nebude problém v těch bednách, pokud to hraje ja nějaký kinový šustidesignhlavněbudky s citlivostí 80dB, pak ten výkon asi je málo.

(upravil Nandro 8. 1. 2014 21:06)

Re: Kdo určí výkon?

Zesilovač se mi líbí ovládáním,je vcelku malý,vyhovuje mi,ale myslím,že pro krmení dvou 12" reproduktorů bude hodně slabý,i když poslouchám spíše potichu.
Jak tedy dál čtu,nakonec bude snad ten výkon dostatečný. To bych byl moc rád. Reproduktory mají citlivost 92,7dB,ale budou v isobaricu,takže mínus 3dB.

Re: Kdo určí výkon?

Nebylo by to Sony, kdyby tam nedali nějakou dynamickou kompresi, takže budeš v pohodě.

Re: Kdo určí výkon?

Díky moc za všechny informace. Už jsem se i začínal shánět po vhodné náhradě a našel tohle

www.taiwantrade.com.tw/EP/formosaaudio/products-detail/en_US/765808/1000Wrms%20digital%20subwoofer%20plate%20amplifier%20with%20DSP+GUI+remote%20by%20i-phone%20through%20wi-fi/

Teď už náhradu tedy řešit nebudu,ale přesto mě zajímá názor zkušených.

Re: Kdo určí výkon?

Klidně to mohou být TDA8920BTH či něco podobného, pouze se zákaznickým značením Sony. Jsou to výborné Dčka, které dávají poměrně vysoký výkon už při relativně malém napájecím napětí. Ale udávané výkony bez údaje o zkreslení jsou k ničemu.
Třeba takovou, již zmíněnou TDA8920BTH používalo HECO v můstku na 4R v jednom typu subwooferů, papírový výkon až zarážející, ovšem jen do té doby, dokud si to člověk nezměří. Udáváno bylo 350W bez údaje o zkreslení - těch 350W jsem skutečně naměřil, ale to už byl na výstupu perfektní zazubený obdélník. Čistý použitelný výkon /do 1%/ byl něco málo přes 250W. A jako další past na zákazníka byl na zadním panelu uveden příkon 600W...

Web

Re: Kdo určí výkon?

Člověk prostě dnes nemůže ničemu věřit. Vše si nejlépe změřit;-)

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Kdo určí výkon?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£