Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

stiglitz: DSSS?

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Basstl:
Každému, co jeho jest. Myslím si to.  Ať ho máme či nemáme rádi.

- Být velkým hráčem politiky, jako je u nás činný už jen Kalousek a nyní se snaží přiřadit amatér Pán Velkomožný se musí umět a žádá si to občas neříkat (celou) pravdu.
- levicový asi je, nehlásá snížení daní
- Co je za ekonoma, dokázal v době premiérování, z krize do slušného růstu HDP.
- Neznám mnoho lidí, vlastně žádného, schopných vést státnický projev desítky minut spatra, který by měl hlavu a patu (navíc oponenti tvrdí, že opilý)
- Pokud vím, tak ani ta chalupa na Vysočině mu nepatří celá, mám podezření hmm2, že skutečně nekradl, to snad ani není Čech...

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Taky si myslím, že to není Čech.
Nejspíš ho sem nasadili marťani, aby dokurvil to, co nestihli komouši za 40let a ostatní vlády po nich (hlavně ta jeho). yikes

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

little napsal:

... hlavně ať se těm zmrdům nepovede prosadit registrační pokladny ...

... a mohl by jsi trochu vysvětlit, co ti na nich tak vadí?

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

little: Já jsem to napsal nepřímo. Nicméně.. Je mi jedno, že nemají žádný program. Jak píši, je to můj protestní hlas, a já neprotestuji proti nějaké skupině obyvatel. Já protestuji proti kriminalitě. Jestli kriminalitu páchá určitá skupina obyvatel, pak já za to nemůžu, ale vyprošuji si, abych byl nazván rasistou, je ale vidět že národ tento problém netíží, alespoň obecně ne. Ale přijde doba, kdy už nebudeme mít 0.9%. Přijde doba, kdy se bude lámat chleba, jenom si myslím, že už bude pozdě.
Historie se opakuje...
"... a co Praha?"
"...mlčí..!"
"...není to úžasné?"
Nezačínalo to takhle?   ...
A pak - http://www.youtube.com/watch?v=rkdC5C7oJzw

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Něco na uvolnění : http://www.youtube.com/watch?v=6KQVo_0n2Us lol

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Crashpc napsal:

Nejedu v tom svinstvu.

Ne v ale na, viď? tongue tongue

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Zorg: Ty jsi opravdovou drogu snad neviděl ani z dálky. Nemůžu tedy ani napsat, že nejsem Ty. Nikdo nafrčenej by tu mezi těma zas*** vědátorama (Tak mi hanlivě říkají v práci mladší kolegové, co nerozumí ani tomu, jak se spíná tranzistor) nevydržel...
On nejel v drogách, on jel v lidech. big_smile  (Trainspotting)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Tak, buďto nerozumím řeči vašeho kmene a nebo valíte hustý bomby.. big_smile

Web

(upravil Zorg 1. 11. 2013 0:11)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Crashpc napsal:

Zorg: Ty jsi opravdovou drogu snad neviděl ani z dálky. Nemůžu tedy ani napsat, že nejsem Ty. Nikdo nafrčenej by tu mezi těma zas*** vědátorama (Tak mi hanlivě říkají v práci mladší kolegové, co nerozumí ani tomu, jak se spíná tranzistor) nevydržel...
On nejel v drogách, on jel v lidech. big_smile  (Trainspotting)

big_smile

Crashpc napsal:

To jistě. Jenže ne každý si může dovolit obývákový gadget typu 21" Scoop, když to přeženu...

http://www.jblpro.com/BackOffice/ProductAttachments/4632-ScreenArray.jpg
nechtěl jsem mu to tam zasírat lol (jedu na dopaminu big_smile)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Samozřejmě je dobré mít výškovou sekci ve výšce uší. big_smile

Web

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Blacku, jsou to fakt bomby. Šílený mrdy! big_smile
Zorg: tak ono stačí plno jinak relativně seriózních projektů, viz humble homemade hifi - 21" Precision Devices v uzavřenkách, nebo asi 12x18" v "sklepní" horně pod obývákem... Na čem musej frčet tyhle lidi, to už mi jasný není. Snad jen, na rychlejch basech, jinak to není možný.

(upravil Zorg 1. 11. 2013 0:19)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

jo to jsem viděl, ten ital je fakt magor, když to stavěl to tam vypadalo jak archeologický vykopávky, lázeňskej dům v pompejích big_smile
jinak s tou 21" - nechval dne před večerem tongue

Black: tak výšková sekce je naklápěcí, samozřejmě. Za co mě máš? big_smile
No, když tak koukám na svůj nízký strop, asi bych tou vejškovou hornou plašil kočky na půdě lol

(upravil BlackRider 1. 11. 2013 0:22)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Psychouš ten taloš. To už je opravdu hardcore.

V tem džejbýelku je basovka osazená 2x15"?

Teď trochu vážně: To je nějaká kino reprosoustava? KE komu se můžu objednat na poslech?

Web

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Hm. Tohle bych si domů nekoupil, i kdyby mne škrtili. Žena by utekla...

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Tohle je lepší než žena. big_smile

Web

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

To je na modrý koule. Si nesmíš dovolit před ženskou říct big_smile
Pak by ho chudák mohl strkat akorát do těch bassreflexů.  Jinak bych se zrovna nechtěl dožít dne, kde by JBL 2226h nebo 2242h bylo mé definitivní audio.

(upravil Zorg 1. 11. 2013 0:37)

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

copa, maj moc pomalý basy? tongue

black: amen lol

Je tam 2x15" pak nějaký 6" na středech a titanová 3" s 1.5" exitem na vejškách big_smile zvučí se tím fakt velký kina. Domů bych to nechtěl ani já, a to už je co říct lol
Ale tohle bych slyšet (doma) klidně chtěl big_smile
http://www.studiogears.com/images_products/jbl_4675c_cinema_loudspeaker_system_63468big.jpg

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Zorg: Spíš bych si tipnul nevhodnou charakteristiku na definitivní basy. Pomalý jsou až osmnáctky. Každopádně obojí už nepůjde zatlouct pasivní vyhybkou, bo se nedoplatíš :-P

Re: Milouš a jiní obyvatelé hradu....

Dnešní den byl vskutku produktivní, jdu chrápat.
Kreši, doufám, že tě v ne příliš vzdálené budoucnosti budu moct pozvat, aby sis u mě sed na prdel tongue
'najt.