Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Yamaha MX-1000

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 66 z 66]

Re: Yamaha MX-1000

No zatim nehrozi big_smile rozhodne to neprodam za cenu co jsem to koupil big_smile Zatim mi to fakt dela radost smile

(upravil dawsoo 2. 4. 2013 13:49)

Re: Yamaha MX-1000

Roman RW:
Buď rád, vidím to podobně jako Fox25... tys asi neměl moc asi šajna co máš...jinak bys s tím nelezl zrovna do školky (sem) kde to nikdo neocení protože maximálně znaj aldax a dpa nic víc ...... a co dalšího že kdybys věděl jak jsou tyhle kousky ceněný 100% by ses nesnažil to prasit jakkoliv s domácím kinem...protože takových strojů to je na kino krapet škoda  big_smile Sbírám dělený Yamahy,a prošlo mi jich rukama už více párů , mam o něco kvalitnější stroje ještě... ale tohle není vůbec špatný  tak to neprodávej a nespal to bejku big_smile jako mladej a blbej jsem něco podobnýho udělal,dostal jsem se na levno k něčemu pdobnýmu a nedocenil jsem co mám a prodal to... pak jsem časem silně litoval a dalo mi práci dost velkou to sehnat zpět za daleko větší love ...

Není co dodávat...

Re: Yamaha MX-1000

dawsoo      čeče taky mi tu prislo, ze at mam cokoliv tak dokud si neco nezbastlim sam tak mam proste ten nejvetsi srot big_smile tady vazne vladne aldax big_smile z Yamahy mam vazne radost, pohledal jsem si o MX-1000 no na ebay jsem ho nasel za poradnej peniz smile jsem fakt rad, ze to tady aspon nekdo oceni smile Plan se trochu zmenil, koupi se dalsi predni sloupy (kvalitnejsi) ty se nechaj pro Yamahu na stereo a Jamo sestavu necham na kino s AVR od Yamahy at je vsechno v jedny znacce smile

Re: Yamaha MX-1000

čeče taky mi tu prislo, ze at mam cokoliv tak dokud si neco nezbastlim sam tak mam proste ten nejvetsi srot big_smile tady vazne vladne aldax

Holt to bude tím že aldax není pro stavbu extrémně složitý a zvládne to i amatér a DPA poskytuje za velmi příjemnou cenu neutrální zvuk na hodně vysoké úrovni. Pokud ti jde čistě o zvuk a vládneš znalostmi tak si raději něco postavíš a komerce ti bude k smíchu, ať vintage tak nová. Na jednu stranu je to Ok, slyšel jsem komerci skoro za půl mega která rozhodně nehrála lépe než to co mám doma. A to mám spíš střední třídu co se týká konce, vlastně i beden.

Romane, koupil jsem v bazaru reprobedny Pioneer CS-E531 za 1200. Naštěstí to bylo v době kdy už jsem se nehonil za každou korunou takže jsem je neprodal. Mnohokrát jsem je hledal na nějakém inzerátu, povedlo se mi je najít dvakrát. jednou byly za 200E s jinými výškáči, podruhé za 1000E s origo manuálem jak uživatelským tak servisním s původní krabicí. Tyhle bedny prostě nejsou k sehnání. Kdyby se ke mě dostali před cca pěti nebo šesti lety tak bych je buď zničil nebo prodal. Přitom po tom co jsem k nim natáhl koax místo normálního kabelu a po zrepasování výhybky dražším materiálem hrají neuvěřitelně. Teď momentálně přemýšlím jak sehnat 20000 na HPM 150 které jsou úplně nové a nerozbalené, bohužel také leží v USA.

Pokud ti do toho mohu kecat, kup si diy bedny od někoho zde z fóra, nebo sežeň nějaké podobné vintage kousky jako já. Odmění se ti to výborným zvukem a nebude to taková zátěž pro peněženku.

Re: Yamaha MX-1000

Přiznám se, že Yamah se mi moc do ruky nedostalo, ale konkrétně koncák MX-1000 jsem měl možnost si vyposlouchat do blaženosti a zvukově to bylo zatraceně dobré. Příjemný a neunavující zvuk na rozdíl od jiných rádoby high-end tvářících se strojů s nezáživným zvukem. Jen bych se přimlouval za připojení k výbornému předzesilovači a nezkazit tak skvělý potenciál tohoto povedeného koncáku.

Re: Yamaha MX-1000

Fox_25

Jo musim ti dát za pravdu, on asi vážně člověk získá rozum úměrně s věkem big_smile Každopádně vím, že mám doma kus dobrýho stroje smile i když od chvilky kdy jsem Yamahu slyšel jsem to věděl hned big_smile ale zajímala mě reakce na audiowebu, jestli náhodou někdo nevlastní stejnej stroj a nebo aspon vlastnil.... Reakce byla spíš rázu, že co si sám nepostavíš to stojí za hov*o big_smile nečekaně big_smile Já byl věčný stavitel zesíků ale přišla změna zaměstnání a najednou na to není čas sad a tak mě Yamaha příjemě zaskočila i překvapila. Nyní jede s CX-1000, taky špičkovej předzesík od Yamahy a ktomu CD player CDX-930 také od Yamahy. A tak si poslouchám a poslouchám a pořád se mi to líbí smile Chtělo by to jen lepší bedny s rozhodně lepší charakteristikou než Jamo big_smile Asi se pustim do DIY beden na míru mým požadavkům smile stim mi určitě pomůže uživatel chyna.cz to je taky takovej věčný stavitel ale pro změnu beden big_smile


MilanTuma

Konečně někdo kdo to slyšel a neplácá tady jenom nějakej teoretickej odhad big_smile No jsem rád, že sdílíme stejný názor smile Zvuk opravdu nenudí, je to prostě paráda poslouchat. Jen je škoda, chtěl jsem pořídit AVR Yamahu RX-V773 jen na kino a oni už ty nový sra*ky stojej prostě za pendrek :-/ a ještě za takový prachy sad

Příspěvky [61 až 66 z 66]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Yamaha MX-1000

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£