Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Yamaha MX-1000

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 66]

Re: Yamaha MX-1000

Jestli za něj někdo chce 1500 tak za to stojí, je to hodně blbá otázka. A když si na nějakém zesíku Technics přečteš Mos class AA tak to není super A třída a může to být v servisáku napsané třeba desetkrát.

Re: Yamaha MX-1000

Tak jsem se dočetl následující:) že Yamaha jakož to výrobce motorek a elektroniky big_smile dělá na houby AV Receivery nebo spíš podání čisteho sterea AV Receiverem a to mohu potvrdit i já jelikož mám doma model RX-V359 a přišlo mi to dost suchý při stereu, ovšem co se týče efektů např. cinema DSP tak to je zase celkem špička, no tady se potvrzuje, že si člověk nevybere a všechno má svoje pro a proti. Našel jsem i zmíňku o debatovaném zesilovači MX-1000 prý je to starší kousek a měl bych si ho držet, je to kvalitní kus elektroniky. Mám snim záměry takové, že si pořídim další Yamahu AV Reciever novější s PRE-OUT výstupem předního páru beden a propojim jí s tímto koncem MX-1000 abych si snad i užil to stereo. No dokud to nevyzkoušim tak to nezjistim big_smile bedny nemám nějaký Hi-End pár Jamo E680, pár Jamo E660 a ktomu centrál Jamo E6CEN.5 Takže asi tak smile

Re: Yamaha MX-1000

Sendy díky za nakopnutí, zas jsem o fous chytřejší, teď už to chápu, jak to funguje.
PS: Je to prasárna jak býk lol

Re: Yamaha MX-1000

Pokud použiješ jako preamp AVR tak to celé zabiješ. Kdysi dávno jsem to tak chtěl taky řešit, dlouhého trvání to nemělo.
V tom AVR jde totiž signál přes x operáků, obvody DSP, korekcí a kdovíčeho ještě. Navíc je množství kondíků, i elytů v signálové cestě..
Tímto směrem bych se určitě neubíral. Ani relativně "drahý" AVR tě nezachrání..

Re: Yamaha MX-1000

Potvrzuji: Na pre-out Denona AVR-3806 jsem zkusmo pověsil DPA 222 , žádná změna ve zvuku big_smile Ty výstupy z těchto zařízení jsou naprosto tragický a nemá smysl na ně něco slušnějšího věšet.

Re: Yamaha MX-1000

Aha, no tak ted už vtom mám teda jasno. Je to škoda ale když to člověk vezme logicky tak mu dojde přesně to co je zde vejš napsáno. Leda ktomu ještě nechat ted předzesík od Yamahy CX-1000 ovšem tam už zase vzniká problém že třeba Yamaha se bude se signálem s*át dýl než AVR a zvuk bude opožděnej big_smile A dneska hledat opravdu pořádnej AV Reciever to je jak hledat jehlu v kupce sena, bedny ani svojí místnost si do krámu vzít nemůžu big_smile chce to jen číst a číst kdo jak sčím byl spokojen i když to je věc názoru, každýmu se líbí něco jinýho. Ach joo smile

Re: Yamaha MX-1000

Roman RW napsal:

Leda ktomu ještě nechat ted předzesík od Yamahy CX-1000 ovšem tam už zase vzniká problém že třeba Yamaha se bude se signálem s*át dýl než AVR a zvuk bude opožděnej big_smile


Cože? Děláš si legraci? A chceš vůbec tu sestavu? Pokud ne tak mi ji přenechej, budu ti za to vděčný. Řešíš neskutečné hovadiny místo toho aby jsi se zeptal na to jak to bude s opravitelností třeba koncáku něco odejde.

Jestli chceš vědět jak bude přibližně zvuk lagovat za obrazem tak si kup starý CD přehrávač a ťukni do něj, přerušení zvuku bude okamžité a stejně rychlý by měl být i CX-1000.

Máš příležitost koupit něco co bude hrát velice slušně a řešíš toto, já bych ti neprodal nic, raději bych to daroval někomu kdo z toho bude mít radost a bude o to pečovat.

Re: Yamaha MX-1000

Neee Fox_25 já budu moc rád za tu sestavičku, jen jsem to stovnával s připojením do PRE-OUTu s nějakým AVR a prostě to neudělám big_smile já ten zesík slyšel i s CX-1000 no a pro mě to byla krása, bavilo mě to poslouchat, nic mě ve zvuku neotravovalo a o to mi šlo.... Jen jsem to chtěl zkombinovat s nějakym 5.1 AVR a tímto zesíkem využívaný právě na kvalitní stereo poslech smile

Jinak začal jsem ho kuchat a čistit, výstupní pár "B" nehrál protože tišťák na kterym je relátko připínání výstupu, byl uplně černej a relátko zapečený....Co se tam asi stalo big_smile ? Tak jsem si destičku udělal novou a dal i nové relé a výstup "B" opět hraje smile

Re: Yamaha MX-1000

330W do 4R pri tom mizernom chladení? to by som chcel vidieť. Podobné chladiče, ked sa to dá vôbec chladičom nazvať, som videl len tých najlacnejších recieveroch s integrovanými STK na konci

Re: Yamaha MX-1000

asi moc netopí.jinak změřit.

Re: Yamaha MX-1000

s teplotou to docela jde a nastesti to nema nejaky po.... STKčko big_smile a pro me hraje pekne, chlazeni je docela  velky, ono by to chtelo videt na vlastni oko, no kdyz se budu nudit, hodim sem par fotek smile

Re: Yamaha MX-1000

2 Mechanik - uvědom si, že to není AB, ale H (nebo G), a tedy je produkované teplo mnohem menší. Klidová spotřeba jednoho kanálu bude asi max. 13W (135mA x cca 2x45V).

Web

(upravil mechanik 28. 3. 2013 23:06)

Re: Yamaha MX-1000

aha, myslel som si že je to AB, ked ono sa tu písalo o A, potom AB, tak ma ani nenapadlo že to môže byť dokonca H big_smile

(upravil Jan16 29. 3. 2013 12:43)

Re: Yamaha MX-1000

H to není, je to G (skoková změna napětí).

Re: Yamaha MX-1000

Obě tyhle třídy se v praxi zaměňují.

Web

Re: Yamaha MX-1000

to je sice fajn, ale není to totéž.

Re: Yamaha MX-1000

A so s tím uděláš ? Obešli velké výrobce, že mají místo H správně uvádět G...

Web

Re: Yamaha MX-1000

Mě je jedno co kdo z výrobců používá. Sám dobře víš, že je to Gčko, neni potřeba se o ničem dohadovat. Nazývejme věci pravými jmény.
//to už můžeš začít obesílat výrobce, aby přestali uvádět PMPO kilowaty.

Re: Yamaha MX-1000

Mám sub od Harmana a pracuje v G třídě, v manuálu je uvedena H třída. Zvukově je vhodnější G, které je v regulaci pomalejší než prudce regulující (prskající) H. Sám mám H-čko rozbastlené, se čtyřmi páry MJL, jsem zvědav, co z toho vyždímám před odchodem MJL do křemíkového pekla.

Re: Yamaha MX-1000

Roman RW
Až tě to omrzí a budeš to chtít střelit koupím od tebe celej set... CX+MX1000

David

Myšleno vážně smile

Není co dodávat...

Příspěvky [41 až 60 z 66]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Yamaha MX-1000

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£