Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [161 až 180 z 2,220]

(upravil John370 28. 7. 2007 19:05)

Re: Hudební tipy

Chtěl jsem se zeptat,něměli  by jste někdo nějaký tip či doporučení na kvalitní taneční hudbu?Jsem sice na metal,rock,jsem tam nějaký ten punk.Ale tomu žánru se nebráním.Občas si mám chut něco takového "tanečního" poslechnout.Musí to mít  ale drive v basech ta muzika.Prosím doporučte něco,nemusí to bejt nutně nějaký disko,třeba něco ve stylu Safri Duo

P.S-říkám Vám něco metalová skupina Cinderela?-nevím jestli jsem ten název nenapsal dodře,tak mě předem omluvte za moji případnou chybu

Web

Re: Hudební tipy

dokken: dik, vyberiem si ja ja. fakt zaujimava stranka

Re: Hudební tipy

Rád bych něco od kapel I Am X,U.K. Subs ,nemá někdo něco?

Re: Hudební tipy

A skladate, respektive "vyrabate" niekto vlastnu hudbu ? Ak hej tak nieco uploadnite. By som dal aj ja daco, ale sa hanbim big_smile

Re: Hudební tipy

Tož sa nehanbi a daj. smile

Web

(upravil BlackRider 30. 7. 2007 20:03)

Re: Hudební tipy

Hodně přebasovaný, nástupy synťáků jsou dost rychlý. Ale jinak dobrý, tohle bych asi neuměl.. wink

P.S. Sinclair> Už vím, na co se hodí LOW filtr. smile

Web

Re: Hudební tipy

Byli jste někdo letos v Náměšti? Já jen na út. + stř. ale bylo to dobrý.

(upravil Josifek 30. 7. 2007 23:48)

Re: Hudební tipy

Ta prva mi pripada jak nieco od puding pani elvisovej big_smile


Tie druhe hned ceknem, a dam edit smile

2 pesnicka - taka light. fresh big_smile

3 pesnicka - celkom husta len neviem definovat ten zaner...

EDIT Zvysok zajtra, uz som prekrocil dnesnu kôtu na nete tongue

Re: Hudební tipy

ja to neviem definovat tiez smile a rad by som vedel akemu zanru sa to priblizuje. mozno dokken by vedel pomoct smile

Re: Hudební tipy

chlapi...nejsem žádnej odborník na elektroniku,proč to škatulkovat když je to dobrý...cože si mám poslechnout?

Re: Hudební tipy

Mám takovou prosbu. Uploadnul byste mi někdo někam písničku Patricia Barber - Whiteworld Oedipus (Whiteworld/Oedipus), ve slušné kvalitě?

Web

Re: Hudební tipy

dokken smile)) to co som uploadol na rapidshare a odkazy postol sem smile

Re: Hudební tipy

par setikov na sosnutie, skuste sa v tom pohrabat. kvalita 192kb/s. snad si nieco vyberete
http://www.thedjlist.com/mixes

Re: Hudební tipy

Tohle se mi libi. Hra na 11-ti strunnou basu.
http://www.youtube.com/watch?v=h5fYwiXZeFU

(upravil dj-bobr 7. 8. 2007 1:13)

Re: Hudební tipy

Byl by zájem o moje domácí amatérské pokusy s kytarou a softwarovýma synťákama? smile možná to na vás bude asi moc jemný, metalisti si na své asi nepřijdou.. spíš by mě zajímal názor na zvuk, učím se pomalu ale jistě pokročilý mastering nahrávek.

Web

Re: Hudební tipy

dj-bobr: určitě, upni něco, rádi si poslechnem

Web

Re: Hudební tipy

dj-bobr: to prve sa mi velmi paci smile gitarka je uplne skvela. klobuk dole

Re: Hudební tipy

dj-bobr rozhodne je to pekne... len mam vyhradu k "druhu" bassgytary ( neviem jak to inak nazvat ) proste mi pride moc duniva a malo prekleslena... tym dunenim to az moc prenasa ti gytaru do popredia

Re: Hudební tipy

perfektní, pěkně se to poslouchá, je vidět že umíš!

Web

Re: Hudební tipy

som si to pocuvol este raz (hlavne tu 7 minutovu pesnicku) a ta basa je rozmazana tym viac cim je nizsie... mi to pripada jak keby ti rezonovala miestnost ci co tongue aj ked to si asi nahraval priamo do pc hmm potom si to este pocuvnem na portach tak este poviem jak by to dopadlo na nich bo teraz to pocuvam na dakych a4techoch takze neviem jak su na tom s kvalitou...
ale rozhodne treningom k dokonalosti takze len tak dalej a mozno si za rok budeme kupovat cdcko dj-bobr wink

Příspěvky [161 až 180 z 2,220]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£