Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 2,216]

Re: Hudební tipy

Já taky smile Momentálně poslouchám nový album Horkýžů wink
A na metal, nám nesahej Blacku lol

Re: Hudební tipy

Ja momentálne fičím vo veľkom na Exilii, alebo Taproot-e
tiež nový album Static-X je zaujímavá vec big_smile

Re: Hudební tipy

Ty WT se mi moc líbí (stahnul sem FLAC), asi víc než jejich starší alba.
Takový to black/dead metalový blití do mikrofonu taky nemusim.

Re: Hudební tipy

Třeba já poslouchám snad všechno. Teda kromě dechovky. Poslochám rock (všechny jeho odnože), když je dobrej folk tak folk, pop už méně. Dívám se, že je zde oblíbenej M. Oldfield - když na takovou muziku dostanu náladu, perfektní. Ale co mě už hóóódně roků drží a je to moje muzika, to je svobodník Halík. Nádherné skloubení rockového základu se zvukem akustických klasických nástrojů, vokálů. Dost nápadů v této muzice ruku v ruce s texty, které jsou značně nekonvenční a mají co říct - to mě bere. Až na vyjímky si tenhle člověk veškerou hudbu a texty skládá sám včetně několika muzikálových projektů. A taky je dobré, že v záznamech koncertů běžně nechávají chyby, které se tam staly a to dělá zážitek ještě realističtější, žádná uhlazená a nablejskaná komerce.  Prostě DL. Tak takhle.

Re: Hudební tipy

LEAX:ten tech itch sa my velmy páči dá sa to niekde zadarmo stiahnuť????dík

Re: Hudební tipy

mechanik: už je to dávno čo som stiahol pár albumov a už to tam určite nebude. Ked chceš možem ti hodit album napr. na edisk. Ked tak ta sa mi ozvi ICQ.

(upravil mechanik 1. 7. 2007 10:25)

Re: Hudební tipy

no to je škoda,ICQ už nemám,aspon nevieš kde to zadarmo môžem stiahnuť??:-)

(upravil LEAX 1. 7. 2007 10:53)

Re: Hudební tipy

ved ti píšem že ked chceš tak ti to hodim na nejaky server aby si si stiahol.

Re: Hudební tipy

LEAX:dobre dík tak potom to niekam hod smile

Re: Hudební tipy

vyzerá to nádejne dík LEAX smile

Edit: tak paráda už tom mám v PC  smile
napr. ten Technical Itch-Death Jazz mal iba 1 minútu a bol zostrihaný,toto na nete nemám rád sad

(upravil petr 4. 7. 2007 18:41)

Re: Hudební tipy

Na provětrání basové sekce vašich aparátů doporučuji Patti Smith - Twelve (2007). Samozřejmě to není metal, ale zvuk to má hodně dobrej. Jsou to různý coververze (Hendrix, Nirvana...)

Další příjemná věc je DVD od Davida Gilmoura - In concert

Re: Hudební tipy

Tak já jsem teďka narazil na Stone Temple Pilots a už mám ztaženou kompletní diskografii wink...fajn muzika. Takovej trochu Hard-Heavy rock...
Jo David Gilmour je kvalitní muzika taky doporučuji.

Re: Hudební tipy

Já sbírám spešl 70 a 80s starý fláky Italodisco a Eurobeat mimo britskou scénu...


Jinak poslouchám skoro všechno mam rád netradiční záležitosti a různé experimentální mixování rozličnejch žánrů ...preferuju spíše obecně asi víc elektroniku než zkreslený el. kytary..dáno historicky a geograficky nejspíše tím že jsem chodil spíš na dýzy a do klubů než na zábavy....  zpěv k táboráku (country,folk) až na pár vyjímek mě taky nechává chladným... Co vyloženě ne je moravská lidová hudba v podání stylu Moravanky nebo úžasné duo Eva & Vašek lol a podobný zhůvěřilosti typu sejdeme se na vlachovce to mě drtilo už jako dítě spolu s filmama pro pamětníky a nedělní chvilkou poezie každou neděli lol dále ne pro rap a hip-hop,kde se místo zpěvu povídá,pak nemusím pro mne divnostyly tzv black music např:funky,modernější odnože soulu, dále cca 90% současných v komerčních médiích pouštěných záležitostí či jak to nazvat a hlavně pak nesmím zapomenout zmínit u mladších teenagerů tolik oblíbené různé chapecké a dívčí "kapely"

Není co dodávat...

Re: Hudební tipy

antonio dik za tip, je to celkom zaujimave. dost sa to podoba na iron made in

(upravil IMP 5. 7. 2007 10:37)

Re: Hudební tipy

Iron Made In? wink ty nepoznam lol
antonio: Super wink
Karlos: Zajímavá hudba ta(ten) Bjork wink už jsem o tomhle jméně někde taky slyšel...

Re: Hudební tipy

IMP ta smile jojo tohle je hudba kterou si dokážu vychutnat, večer u rožlé lapmy s flaškou Jacka Daniselse smile

Re: Hudební tipy

Abych nebyl jen OT pro basomilce co chtějí prověřit kvalitu (ne kvantitu) svejch bednisek doporučuji KODO (japonské bubeníky) je to luxusně nahraná i zahraná záležitost...

Není co dodávat...

Re: Hudební tipy

Jo jo potvrzuju KODO, ale takové 226ky to na nizké hlasitosti celkem nedávaj.

(upravil Johnyn 12. 7. 2007 7:39)

Re: Hudební tipy

A co nový Nightwishe? Slyšel jsem singly (jsou na antlantix.ru). Ta nová zpěvačka zpívá i vypadá moc pěkně: http://www.nightwish.com/en/band/members/facts?id=16

Album ale vyjde až na podzim sad

Re: Hudební tipy

Kapela UFO... Good stuff.

Příspěvky [121 až 140 z 2,216]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£