Re: Kde kúpiť poriadne BR

zaoblení BR dělám např. u odpadní novodurové trubky o vnitřním průměru 105mm, že jí nahřeju nad plynovým sporákem, nechám chvilku vystydnout, potom znovu ohřeju, aby změkl rovnoměrně pásek po obvodu 3-4cm a když zgumovatí, potom formuji tím, že ji nacpu na skleněný denižón, různé vytvarování konce "trumpetky" má větší vliv na basy, než cenťák sem tam

Re: Kde kúpiť poriadne BR

neni pak to zaoblení až příliš měkký jak je zgumovatělý?

Re: Kde kúpiť poriadne BR

když  necháš PWC vychladnout, nebo strčíš pod vodu, tak to okamžitě ztvrdne jak původní matroš, vyzkoušej si zaoblení nejdřív na menším průměru, než 160mm, což je největší, co sem dělal, např. vem malou šedivou odpadní trubku, uřízni pilkou na železo na rozměr, otřepy odkroj nožem, potom v kuchni nad plynovým sporákem nahřej po obvodě 2cm, nepospíchat a až změkne naraž na flašku od piva a kam se hrabou nátrubky z US

Re: Kde kúpiť poriadne BR

7tech 30m štrbinu mám na sube, ale o šírke 40cm, záleží na celkovej ploche.

(upravil Lojzek 1. 5. 2008 18:23)

Re: Kde kúpiť poriadne BR

ano taky mám 30mm vysokou 390 no přesně 385mm širokou a 410mm dlouhou  a zaoblenou nějak kolem R25 a hraje to pěkně. no hodně pěkně.. pro mé ušiska. Možná kdyby to slyšel někdo skušený,tak by ktomu něco měl ale já tam nic neslyším nekalého
Jo a k těm hazl trubkám, mám bassreflexy D100mm a moc tam velký rádius nejde udělat prý se to při větších rádiusech trhá (říkal kamarád který dělá s těchto materiálů rozvody atd. prostě vodař no)  ale možná změnou materiálu by to šlo. těžko říct

Re: Kde kúpiť poriadne BR

Kašlu na hajzltrubky, udělám štěrbinu. Při troše dobré vůle se mi tam vleze až 5cm vysoká, takže by s tím neměl být problém. Navíc to budé vypadat líp, než vjezd do tunelu.

Re: Kde kúpiť poriadne BR

správná volna.

Re: Kde kúpiť poriadne BR

Jojo, ty čtvrtky.

7T: Podle mě je to skoro uplně fuk.

Re: Kde kúpiť poriadne BR

Kdysi jsem dělal zaoblení na hajzlutrubce tímhle šíleným postupem.Trubku jsem obalil fáčem ale až tak 1cm od konce,tlustou vrstvu.Tu sem navlhčil-namočil studenou vodou a konec neobalenej jsem nahříval nad plotnou el.vařiče.Když ten konec změknul,trubku jsem lehce kolmo zatlačil na obrácenou naběračku na polívku(abych udělal jakoby náběh)a pak jsem to hned přimáčknul na rovnou desku.Při trošce cviku,jsou výsledky perfektní smile