Re: DIY DAC

U tho farnellu může objednávat i běžný člověk ? Taky bych si objednal jeden, nebo dva optické přijímače...

Re: DIY DAC

pslava : může, asi za 15O Ti pošlou na dobírku. Mrkni tady http://www.rothsware.cz/web/farnell/

Web

Re: DIY DAC

Já tam mám registraci,platba kartou,pošta asi 130. Když nás bude víc,šlo by to objednat......

(upravil pslava 3. 10. 2012 17:02)

Re: DIY DAC

DJ_Rix: jsem pro. Pokud to půjde, budu rád, když semnou budeš počítat.
Asi bych k tomu klidně bral i jeden optický kabel, pokud mají.. metr stačí. (osazený)
Mám dojem, že ten klasický TORX je pomalejší a už se nedělá..

(upravil Dohnalik 3. 10. 2012 17:42)

Re: DIY DAC

Taky jich pár vezmu, pokud se bude dělat grupáč.
kudlibabka: jakou používáš kapacitu?

(upravil Glooby5 3. 10. 2012 17:43)

Re: DIY DAC

Pokud by se něco objednávalo hromadně, tak bych se taky přidal.

Re: DIY DAC

Kluci,vycházelo by to asi 30Kč/kus,když se sejde 25ks,což asi sejde. Plus pošta k vám 45Kč. Byl by o to za tyhle prachy zájem? Dejte věděk kolik by jste jich kdo chtěli.

(upravil Dohnalik 3. 10. 2012 19:57)

Re: DIY DAC

Vezmu 5 smile
Možná by bylo dobrý přesunout to jinam, nepatří to sem.

Re: DIY DAC

Taky jich vemu 5.

Re: DIY DAC

5 ks.

(upravil NNNTomas 3. 10. 2012 23:00)

Re: DIY DAC

Taky bych možná vzal, jen nevim na co mi to bude? big_smile to budem tahat otikou? Nebo se to dá připojit normálně paralelně ke coax vstupu?

Škoda, že jste neřekli dřív, v neděli jsem u Farnela zrovna něco objednával, a už včera dopoledne mi to UPS doručila smile

Re: DIY DAC

Psal jsem to už ráno Rixovi, vzal bych taky 5ks.
Objednat se to může u Farnella, nebo u RS, tam přijímač taky mají, za stejnou cenu.

Re: DIY DAC

1ns jitter je teda hnus

Web

Re: DIY DAC

Doprdele, toho jsem si nevšim, tak to vůbec, musí se najít něco jinýho, tohle by zabilo celej řetězec.

(upravil luta 3. 10. 2012 23:57)

Re: DIY DAC

to je myslím obecně známá věc u spdif optiky.. proto každej raději používá ty oddělovací trafíčka

Web

Re: DIY DAC

Koukám no, všechny receivery jsou na tom stejně...fuj. Kamarád to potřebuje vytáhnout z desky, kde jiná možnost než optika není, takže co mi zbývá no... Zlatej koax.

Re: DIY DAC

ty silver mica pouzivam vetsinou 0,01uF ....nebo taky 0,0068 dva paralelne...podle mych zkusenosti je optickej vystup horsi,proto se jim vubec nezajimam.Pokud se udela dobry SPDIF neni ani nutny nejaky superkabel...chce to zkontrolovat oscilosopem jaky tvar ma obdelnik a je to.Videl jsem na netu fotky obdelniku nekterych vyhlasenych CD transportu,drahych a byl to hnus...naproti tomu nektery pomerne levny DVD playery maj obdelnik uplne vzornej...pri hrani z HD mi nejlip hraje squeezebox Logitech s vyladenym SPDIF podle Fikusova navodu...

Re: DIY DAC

Nojo, to je další možnost. Vyprdnout se na optiku, vytáhnout ze zvukovky SPDIF jak píše v příspěvku #160 Dohnalík a použít trafo na oddělení.

Re: DIY DAC

Já to chci jako možnost připojit k dacu běžnou spotřebku, jako třeba TV, kde na tom prd sejde..atd.

Re: DIY DAC

luta napsal:

1ns jitter je teda hnus

Co 1ns, to jen typicky. Maximální povolená hodnota je 15ns.