Re: DIY DAC

TTL má moc ostrý ty jedničky a nuly smile Lampy jsou přirozenější. BTW dneska, nejpozději zítra, nahážu měření a fotky mojeho malinkatýho DACana do USB, je menší než krabička od sirek, přenos sice isynchronní, ale zvukem  je set sakra slušný, docela si dává i takovou Xonar Phoebus, možná i Xonar D2, ale za ní jsem nezkoušel připojovat sluchátkáč.

Re: DIY DAC

Dohnalik napsal:

docela si dává i takovou Xonar Phoebus, možná i Xonar D2

Na to si počkám teda,jak nějakej krám do USB dá Phoebus s PCM1796 a tépéáčkem na výstupu mad

To samý D2 lol

(upravil Dohnalik 9. 11. 2012 21:51)

Re: DIY DAC

Měřením ne, zvukem, odstupy horší a zkreslení je samozřejmě větší... Když za ten DAC pověsím TPA, hraje to pro moje uši líp. Čekat že něco takovýho podělá takový zvukovky? To fakt ne smile
Jen pro zajímavost, dole je odstup Phebuse, nahoře odstup realteku...ten DAC má v datašítu -112dB, nemyslím si, že by se té kartě blížil. Jidninný co jsem řekl je, že jsem překvapenej jak dobře to hraje a že je to pro moje ucho lepší než tuta karta smile

Re: DIY DAC

tomu se říká subjektivní dojem smile co si člověk postaví sám zní líp to je jasný

Web

(upravil Dohnalik 9. 11. 2012 21:56)

Re: DIY DAC

Jasně, placebo je placebo...ale o tom je dneska většina HiFi, tak co smile BTW, je možný, že za to může digitální regulacehlasitosti u toho Phoebuse, jelikož to mám dost stažený, to TPAčko by mi urvalo hlavu smile A ovladače zvukovek asusu jsou svinstvo...zlatej Creative.

Re: DIY DAC

zkus konečně změřit ten svůj PCM1794 DAC.. na thd+n 1kHz se jitter I2S řešení neprojeví - nebo by neměl takže měření by mělo být ok

Web

Re: DIY DAC

Všechno bude, momentálně se zase seru s těma podělanýma Windowsama a jejich mixerem...je tam strašnej les harmonických, nemám šajnu kde se to tam všechno bere. Všechno mám nastaveno na 48 kHz a 24 bitů, ovladače, artu i win, ale...

Re: DIY DAC

2NNNTomas:touch neznam,ale myslim ze by to nemel byt problem:
SPDIF lampova onanie zde:
http://lampizator.eu/digilampizator/CD% … zator.html

Re: DIY DAC

THE DIGIFETISHIZATOR lol

Web

Re: DIY DAC

jj Fikus ma dobrej smysl pro humor

Re: DIY DAC

Co z toho Dueta vůbec do DACu leze? 48 nebo 96kHz?

Re: DIY DAC

nejaky nuly a nejaky jednicky,vic nevim

Re: DIY DAC

No smile Spíš mi jde o to, že stejně novej DAC od číňana plné kráse nevyužiju, když na digit. výstupu Dueta těch 92 (příp. 192)kHz není...

Re: DIY DAC

proc by si ho nevyuzil?hraje vyborne i pri 44,1kHz...

Re: DIY DAC

ale mohla by třeba hrát i lépe, každopádně mi DAC stále nedorazil, snad se dočkám...

Re: DIY DAC

vetsinou to trva 6 tydnu...mozna i 7....

Re: DIY DAC

Já už čekám téměř 6týdnů, v pondělí mě končí lhůta na založení případného "problému" v paypalu.
Kdysi už se mě to nevyplatilo. Jakmile totiž lhůta vypršela, problém jsem nezaložil, číňan přestal komunikovat, do té doby sliboval hory doly..

(upravil kudlibabka 11. 11. 2012 9:07)

Re: DIY DAC

minula zasilka mi dorazila cca za 7 tydnu,ale jestli chces tak otevri spor,stahnout to muzes vzdycky...ale otevrit po tech sesti tydnech nikoliv...
pred cca 10 lety jsem prodaval dalkomerovej fotak,koupil Činan a po zaplaceni prestal komunikovat,poslal postovny na economy shipping...po 10 dnech nahlasil,ze mu nic neprislo a otevrel spor...ceska posta ma na doruceni ekonomicky zasilky 90 dni...dopadlo to tak,ze mu eBay vratil penize,ja se dostal do minusu na virtualnim uctu,ten mi obstavili...byl problem vlozit tam penize,v te dobe nemeli sberny ucet v CR...nakonec mne to stalo 12000kc a posta po 4 mesicich od odeslani sdelila,ze zasilka byla dorucena adresatovi...celkem draze zaplacena zkusenost...jo a toho Činana po 3 tydnech od koupe vyskrtli z eBay...kdyz neco prodavam davam si pozor na prihozy z Ciny,akceptuju je ale musi se mnou komunikoval,jinak rusim...

Re: DIY DAC

To NNNTomas
Z Duetu leze bohužel max. 48kHz, ale z Touche se dá vytáhnout až 192kHz změnou linuxového jádra... (applet "Enhanced Digital Output")

Pro kámoše jsem taky objednával na eBayi tento DAC s AKčkem a bohužel jsem se zásilky nedočkal, ale na rozdíl od jiných prodejců mi ten můj vrátil prachy na účet, díky otevření na Resolution centre!

(upravil kudlibabka 13. 11. 2012 0:51)

Re: DIY DAC

od kteryho prodejce si kupoval?muj oblibeny je zoe_tsang,koupil jsem od nej cca 20ks a bez problemu...