Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 48]

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Bavite sa o SNAP-IN pre DPA a pod, "vyvody se srouby" ako alternativa by neboli? (predbezne 6,8-10/80V). Diky.

(upravil jura80 17. 8. 2012 15:17)

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Každopádně musíme tu poptávku sjednotit. Šroubky by byly asi fajn na úplně nejnáročnějších pozicích, kde se třeba předpokládá hodně častá výměna, ale to nebude případ těch běžných High End zesilovačů...

Jinak, cenová nabídkazatím ještě nepřišla.

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Ještě jsem se chtěl zeptat, musí to být bezpodmínečně snap in???

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Jsou to hlavní filtráky tak kvůli proudu jo...

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

ja by som sa tiež možno pridal, záujem by som mal o 10mF/80V, asi tak 12-16 a ešte niečo na nižšie napätie 10mF 40-50V tiež asi 12-16, snap in alebo ešte lepšie šroubovacie, to by som záujem mal na 100% smile

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

j treba 15m(18m) / 50V ...

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

jura80, ešte stále sa neozvali?

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Zatím ne- e. Jen se ptal na nějaký upřesnění dotazu...

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Tak včera konečně přišla cenová nabídka. Nevypadá to zase nějak super slavně, na to, že se dušovali, že některý věci dodávají velkovýrobcům a tak mají výhodnější ceny. Tak jsem zkusil napsat, jestli by se nedalo domluvit na lepší ceně. Pokud se nezadaří, tak to prostě vezmem v tom Ecomu a je to (a je to trochu absurdní, když Ecom je v podstatě maloobchod).

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Osobně jsem se této hromádky nehodlal účastnit právě z toho důvodu,že tohle zboží je dostupné u Ecomu a za dobré peníze...

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

No jo, ono je to směšný, když mně velkoobchod, který je dodavatelem Ecomu, nabídne nejdřív dráž než to má Ecom, a potom, když se ozvu, jen o několik málo procent levněji...

Tak já nevím...

Web

(upravil jura80 25. 8. 2012 16:45)

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Takže, ty ceny a nabídka jsou asi následující:

10000µF/80V, SMH, snap in, 85°C: 72,60Kč/ks
6800µF/50V, SMH, snap in, 85°C: 34,80Kč/ks

Obojí má balicí jednotku 200 kusů. V podstatě mně nabídnul stejnou cenu, jakou nabízí Ecom. Měl by takhle někdo zájem??? Můžu se sice ještě jednou pokusit zatlačit na cenu, ale tentokrát už by byl výsledek nepříliš jistým...

Co navrhujete????

Jo, a ještě tady mám jednu fajn nabídku, třeba by se někomu mohly hodit diody LL4148 od Master Instruments. Jsou SMD a že prej to néni noname. Cena kolem 0,085Kč/ks. Dalo by se tady rozprášit celkem 100 000 kusů? Pokud jo, můžeme se teoreticky vrhnout do další hromadky. Nejdřív ale mám samo v plánu dokončit tu už běžící na 550/560.;)

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Nikdo nezareaguje?

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Juro, nevím zda se vyplatí dělat hromádku pro úsporu cca 370 Kč. Takto to vychází při koupi balící jednotky t.j. 200 kusů. Každý potřebuje pro 2 kanály cca 8 kondiků. Počítej poštu + balení + něco pro organizátora a seš na 250 Kč. Je to jiné v případě že sháníš součástky se zaručeným původem. Ty kondíky v Ecomu budou určo originál. Navíc se obávám že zájemců na 200 kusů asi dohromady nedáš.
V případě, že do toho půjdeš mám předběžný zájem o 8 kusů 10000µF/80V, SMH, snap in, 85°C

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Nevím kolik si účtuje Ecom,ale od jury bude určitě pošta levnější,zase to ale přece nebude dělat zadarmiko,čili jsme na tom stejným jako z ecomu...

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Jaké rozměry mají ty elyty?

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Ta záruka původu: Nemám potřebu nikomu nabízet náhražky (už to konečně pochopte, že sám bastlím, i když ne denně a ve velkým), nehledě na to, že ten dodavatel, kromě toho, že doteď jsem s ním byl sám na 100% spokojeným (až teď mě dost vytočila ta nesmyslně vysoká cena), je právě dodavatelem Ecomu. Nejen, že se to dá dohledat, ale taky, když jsem srovnal v posledním emailu ceny, tak se pán sám zmínil, že do Ecomu leccos dodávají (ve smyslu, že tím pádem nemůže mít Ecom kratší dodací termín na ty kondenzátory).

Pokud jsme na tom stejným, jako z Ecomu, pak se pokusím ještě zatlačit na cenu. Zkuste něco reálnýho navrhnout. Buď to přijme, nebo se nedomluvíme- obchod je zkrátka pro hooodně silný nátury, no. Tuhle mně jednou v jednom velkoobchodu nabízeli kondenzátory, co jsem pořídil po desetníku, za 0,30Kč/ks. Třeba si s tím připadali vtipní...

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Reeb: hledej!:

ESMH800VSN103MA50S
ESMH500VSN682MQ40S

(je to v požadovaných mezích, ale teď odcházím pro pivo, mám hroznou chuť, takže čísla nechtěj, vypustil jsem je z hlavy ve chvilce, kdy jsem zjistil, že je to v požadovaných mezích;))

Web

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Juro Ty si to špatně pochopil, vím že součástky od Tebe jsou v pořádku. Chtěl jsem tím říct, že v případě hromádek na součástky s prokazatelným původem se na nějaké finanční výhody nehledí a tyto hromádky se dělají protože součástky jsou originál. V případě kondenzátorů se jedná jen o jejich cenu, Ecom i Tvůj dodavatel mají originály Nippon. V Ecomu je také přístupný soubor s  aktuálním stavem skladových zásob. Tak se nezlob.

(upravil jura80 27. 8. 2012 15:12)

Re: Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Zdar, v pohodě. Myslím si, že zájemci o 200 kondenzátorů by se určitě našli, podobně, jak už se našli zájemci o tranzistory BC546/556, pak BC550/BC560, nebo taky už skoro před rokem zájemci o různý zboží z Mouseru. Pokud by byla dostatečně nízká cena. Což tady není. Jdu poslat email do toho velkoobchodu. Buď nabídne lepší, opravdu zajímavou cenu, nebo to budeme muset nechat plavat... A nebo to zorganizovat přes Ecom, pak by se dalo vzít i další zboží dle libosti, využitkovat množstevních slev a pod...

Web

Příspěvky [21 až 40 z 48]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Příprava na hromadku na kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£