Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 6)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 109]

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Zasilka dorazila, vse je jak ma byt, jeste jednou diky, krasa prace!

(upravil jura80 17. 9. 2012 18:10)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Dík. Další dva balíčky ready. Kolik toho ubalím dneska, za to neručím. Začátkem týdne taky mám v plánu odcestovat do tramtárie... (a zhruba za rok snad natrvalo, tak si to přeju i já) Tu hromadku na BC546/556 jsem zabalil během dvou dnů, asi 20 hodin práce (s fyzickým balením) a šlo to. Ale  tady na tohle nějak nemám ani sílu, ani čas, tak to dělám postupně, po kouskách. Snad mně za to nikdo neutrhne uši. Moc dobře vím, že někteří na ty tranzistory čekáte...

Web

(upravil Jupi 18. 9. 2012 15:00)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Vcera mi dosla obalka. Este som ju nemal cas otvorit. Vdaka.
Inac pekne zabalene. Rozumny napad (recyklacia starych obalov) smile

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

..ke mně ještě balíček nedorazil lol

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Já taky ještě ne, ale nemusíš spěchat. Moje kutění v dílně nevidím v nejbližším měsíci moc reálně..

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Tak som skontroloval dodavku, vsetko je OK, vratane 546/556, ktore som si nechal poslat spolu s 550/560 kvoli postovnemu na Slovensko.
Zdalo sa mi, ze mali byt na pasoch. Ked som zbadal, ze tu sypane, bolo mi hned jura80 luto. Rozratavat rucne 4x 5000 tranzistorov nie je asi velmi zabavne... Existuju sice pomerove vahy napr 1:100 s ktorymi by to bola brnkacka, ale si nic take nema. sad
Druha moznost by bola vazenie na presnej vahe s rozlisenim 0,1gramu. 200 kusov vazilo asi 41-42 gramov.
Pre tu srandu som zratal jeden balicek a bolo ich naozaj presne 200. Klobuk dolu.

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Zdar, dneska další dvě zásilečky.;) Trochu mám skluz, takže nevím, co ještě stihnu zabalit.

Jupi: Díky za ocenění mé práce. Páskovaný tranzistory nešlo sehnat, protože už je onsemi nevyrábí, takže leda nějaký starý krámy, fake a pod. U těch BC560 jsem původně myslel, že budou na pásku, ale blbost, taky sypaný. Ale ono je to tak nakonec dobře, aspoň v tom není "bordel". Tu práci kolem balení součástek a vůbec obchodování, popravdě, hrozně nenávidím. Baví mě spíš tvoření technických věcí, sem tam trocha "bádání". Chtěl jsem v tom obchodování ale pokračovat dál a hodlám pokračovat i teď a za cca rok, protože už mám "vybudovanou" "četu" stálých zákazníků, dobrý jméno a pod. Co se týče vah, vůbec by to nebyl nejhorší nápad, stejně jako spousta přípravků, co jsem měl v plánu si vyrobit/nechat vyrobit a co jiní prodejci absolutně nemají- ale až po "ustabilnění" obchodu a získání finanční rezervy. Všechno stojí peníze, přičemž tohle už je tak trochu luxus. Do té doby, než by součástky něco vydělaly, bylo v plánu všechno kompenzovat ruční prací. Bohužel, ten rozjezd firmičky byl úplně bez rezerv, bez "stupňů volnosti" a s velkým rizikem, přičemž nečekaný okolnosti se na všem podepsaly tak nechutně, že budu muset za rok začít úplně znovu. Třeba už i s něčím na vážení šroubků a spoustou přípravků, aby byla udržitelná kvalita při nej cenách.;) A třeba taky konečně s jinou adresou a větší podporou blízkých lidí.;)

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Potvrzuji, zásilka 200+200ks dnes v pořádku přišla.

děkuji

(upravil jura80 24. 9. 2012 20:15)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Néni zač, kurňa.

Včera odešly dvě zásilky. Dneska nic, ale možná něco málo ubalím na zítřek.;)

Ještě jsem pozapomněl: Protože to pořád zapomínám přidávat do emailů, no a protože by taky případně šlo o neziskovou akci při menší kvantitě, kdy cenu poznamená poštovný těžké zásilky, tak asi takhle: Můžu zajistit za cenu asi 2Kč/ks KD366A (tzn. ne ty KD366, co už standardně nabízím) a taky KYS30/40 za stejnou cenu (to jsou Schottkyho diody 30A/40V TESLA). Pokud někdo máte zájem, klidně NEZÁVAZNĚ napište. Nebudu na email odpovídat, jen si poznamenám počet a pokud by se seskládalo dost kousků, můžeme se do toho vrhnout.;)

Jura

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Dneska odešla jedna zásilka, zítra nevím. Jura

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Včera jsem netušil, že ta zásilka je pro mne. Dnes vpořádku dorazila. Ještě jednou díky!

(upravil jura80 1. 10. 2012 6:11)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

V sobotu odešla další zásilka. Mám připravený další dvě. Zbývá už jich jen devět.;)

Jura

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Díky za trandíky, dorazily wink

btw jak se chystáš na tudle krásku?
http://www.novinky.cz/veda-skoly/279921 … plnek.html

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Díky, trandy dorazily.

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

reeb napsal:

btw jak se chystáš na tudle krásku?

Aby to nebylo jako s Kohoutkem.

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

..jasnější než měsíc v úplňku, něco mi na tom smrdí...

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Trandy dneska dorazily. Díky

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

...mně stále ne lol
Potřebuji ty tranzistory do desek MIR50, které jsou vlastně až na tyto chybějící tr. osazeny téměř všemi ostatními součástkami...

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Zdar, v pondělí odešly další dvě... Teď to bude horší, jezdím do Brna na noční, málo času, únava, starosti, sem tam objednávka na eshopu (nemůžu to zastavit, aby bylo za co dojíždět)... ...blablabla.

U komet se sice předpovědi celkové magnitudy docela liší od reality (jak kdy), ale pokud má tahle být hodně jasná (buď se dostane blízko ke Slunku, nebo k Zemi), mělo by tomu tak být- jestli bude až tak extrémně jasná, to už nemusí fungovat. On nikdo předem nezná stavbu té komety a pod... Teď to nemám čas moc studovat, ale pokud to bude fakt krasavice, určitě s Dagmar Jarošovou vymyslíme nějaký to pozorováníčko na hvězdárně Boleslava Tecla. Aspoň jedno, podle času.;) Kdyžtak, zájemci, studujte stránky různých astronomických institucí, třeba stránky hvězdárny Valašské Meziříčí. Tam najdete objektivní informace. Na různých idnes a pod. kvalitní informace nenajdete, jen plky a články od naprostých laiků, se spoustou vyloženě superhrubých chyb.

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Betaron: Napiš email, půjdeš přednostně. Ale neslibuju, nestíhám, nezvládám...

Web

Příspěvky [61 až 80 z 109]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£