Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 6)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 109]

(upravil jura80 16. 8. 2012 10:29)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

350...

EDIT: PS: Za chvilku odjíždím do Moravské Třebové na hvězdárnu, zpátky se vrátím až zítra kdo ví kdy (podle toho, jestli budu vyspávat kocovinu nebo ne; buď dopoledne, nebo třeba až v noci).;)

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

…hm, ta hvězdárna, to je nějaká hospoda? Nevěřím tomu, že při pohledu na hvězdnou oblohu lze získat na druhý den kocovinu big_smile
Ikdyž kdoví, člověk múže být nádhernou scenérií noční oblohy zcela opitý yikes

PS. Předevčírem jsem jel od Nymburka přes Moravskou Třebovou a hvězdárna letmými pohledy z cesty nebyla vidět smile

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Zdar, poslušně hlásím, že jsem opět zde. Hvězdárna Boleslava Tecla samozřejmě néni hospoda, ale když už mě vytáhli z baráku a bylo zase zataženo (což už mě nasralo na maximum), tak jsem to aspoň, jako pořádné pivař a alkoholik, dorovnal pívem.;) Ale samozřejmě, pokud má okukování oblohy dalekohledem za něco stát, tak to musí bét za střízliva. Tohle je jedno z nejlepších pozorování, co jsem kdy zažil, ještě mým dvojkilem a jen ve dvou lidech:

http://www.hvezdarna-mt.cz/index.php/po … 121382010-

Teď už má hvězdárna nové dalekohled, dvěstěpadesátku, jen je škoda, že je absolutně bez výbavy... Uvidíme dál.

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Mám jednu blbou zprávu. Trochu se mně nezadařilo s objednáním součástek, dodavatel hlásí změnu termínu dodání k horšímu, konkrétně až na říjen (!!!). Musel jsem dokonce trochu zaurgovat, aby se ozval... ...hmm... Tohle je fakt šibeniční termín, takže se to pokusím vyřešit alternativně... Ať se hneme z místa, kurňa. Uvidíme, jak se zadaří... Jinak, ještě to přepočítám, ale myslím, že mám ještě 100+100 kusů nezadaných- ještě dám vědět (pokud budu stíhat a vzpomenu si).

Web

(upravil jura80 20. 8. 2012 14:27)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Objednávka vyřešena.;)

Uzavírám hromadku- všech 5000+5000 tranzistorů zadaných (ale to neznamená, že jsou všechny zaplacený).

Web

(upravil The_P 20. 8. 2012 14:07)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Krasna prace, uz se na ne tesim ;)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Díky, snažím se.

Jediná věc, co se mně nepodařilo zajistit, tak oba typy sypané. Bohužel, jeden bude BC550CZL1 (pásek) a druhý bude BC560CG (sypaný)... Ale sám jsu rád, že se nakonec zadařilo a je to objednaný, kurňa...

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Zdravím všechny účastníky hromadky na BC550 a BC560. Před chvilkou jsem vyzvednul balík s tranzistory, trochu se zpožděním. Přes víkend budu postupně balit, v pondělí odešlu první várku. Za to zpoždění se tak trochu omlouvám, ale bylo to pozdržení pár dní pro mě (až skoro "paradoxně") výhodnější, a tak jsem to prostě spáchal.:o

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

shit, škoda že som ju nestihol . resp nevšimol som si ju sad

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Shit, taky nestíhám... ...tolik lítání po úřadech, minulý týden v denně v lihu (ta moje zlobivost, ach jo)...

Každopádně, pro dnešek jsem odeslal prvních 500+500 tranzistorů.

Zítra zase budu poletovat po úřadech, tak jsu zvědav, kolik toho stihnu naodesílat zítra...

Zatím,

Jura

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Balíček dorazil, díky.

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Jen škoda, že jsem ještě další kusy nestihl odeslat. Rád by jsem to napravil už dneska, ale nevím, jestli to půjde- málo času.

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Dneska další dvě zásilky. Kdo byl zrovna na řadě, dostane za chvilku email. Borci, omlouvám se, že nezvládám. Nějak mě posadily životní sračky na prdel, až mám i problém plnit si svoje povinnosti vůči zákazníkům, ačkoli běžně dovedu předvádět pracovní výkony- JEN SKORO- jako mašina- ještě jednou sory, moje chyba. Budu balit další zásilky, ať nečekáte.

Jura

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Tak včera další tři zásilky. Dneska budu odesílat další (minimálně) tři kousky.

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Balíček už dorazil. Skvělá práce. Díky.

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

včera jsem vyzvedával zásilku, díky, že ses s tím pro nás pachtil!

(upravil jura80 14. 9. 2012 1:10)

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Díky za ocenění, pánové. Bral jsem to tak trochu i jako reklamní akci (páč jinak je to minimálně na třicet, možná i čtyřicet hodin práce, za pár stovek zisku na "příspěvcích" a ušetřeným poštovným).

Včera jsem nic neodesílal, přijel jsem z Brna později, než jsem původně čekal, trochu to způsobila i výluka na trase Blansko- Brno a moje chyba, že jsem sednul na blbé vlak... Takže jsem ty tři kousky balíčků odeslal dneska- příjemci dostali emaily. Za dnešek mám připravený další dva balíčky, pokud se zadaří, zítra to odešlu.

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Promo zafungovalo, teď vím, kam se koukat, pokud budu brát nějaký matroš wink

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

To mě těší.;) Jen je problém, že teď jsem na rok pozastavil živnost (aby byla firmička samoudržovací a samorozvíjecí, musím ještě víc vydělat na brigádách v Brně a investovat do firmičky). Každopádně se ale nesoustavně vyskytuju na Aukru (tzn. pokud bude brigáda, tak nabídky nebudou, to by se nedalo stíhat). A sem tam snad nechám i eshop běžet, uvidíme...

Web

Re: Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Dneska odešly další dvě zásilky.;) Jak budu v nejbližších dnech stíhat balení dalších tranzistorů, to netuším a za nic neručím. Ale vynasnažím se, ať to máme brzy z krku.;)

Zatím,

Jura

Web

Příspěvky [41 až 60 z 109]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC550C a BC560C od ON Semiconductors

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£