Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 45 z 53)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

  Stránky: ««« 1 ... 43 44 45 46 47 ... 53 »»»

RSS

Příspěvky [881 až 900 z 1,053]

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

A je někdo z Prahy a byl by mi to ochotný složit? Za nějaký úplatek?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

tu mas trafo http://www.aliexpress.com/item/115V-230 … bd0caa9a49

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

dotazek, ma niekto zkusenosti s xcore 200 s 1000 mips? ma cenu upgrade z U8 500 mips?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Pokud jsem to pochytil dobře tak to je potřeba jen kvůli DSD multikanálu, jinak to nemá smysl a stačí slabší starší verze (např DIYINHK to zmiňuje na svých stránkách).

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ja som pochopil ze by mal byt vykonnejsi v digital processingu a mal mat drivery s upravenym algoritmom otazka znie ako sa to prejavi na vyslednej kvalite, nejde mi o dyinink dosku na multichannel ale o stereo dosku od ineho vyrobcu

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Zkušenost mám s 2GIPS procesorem a ve kvalitě zvuku samozřejmě žádnej rozdíl není. Má jenom větší propustnost dat a používáme ho pro 8 in 8 out s DSD1024 a 768 kHz smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

diky, nikde som nenasiel a predpokladam ze samotna kvalita celkoveho prevodniku bude hrat zasadnu rolu ale aky ma xmos vystupny jitter na I2S ? potrebujem porovnat ci mam upgradovat ten svoj v stejnej lajne cize xmos s lepsimi oscilatormi alebo zainvestovat do amanera u ktoreho je vystupny jitter <2.4ps

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

XMOS má výstupní jitter brutální, je to daný vnitřní logikou, spouští se na obou hranách sysCLK. Ale dá se vyřešit.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

uz som to nasiel, 2.5ns peak a 700ps RMS roll na kolko si myslis ze sa dostanes pri recklocku? alebo to pojde vycistit inak? cez isolator bordel netecie nicmenej tie data su uz tak zprasene ze je to vlastne jedno, robil som za poslene 4 mesiace x testov na ruznych systemoch a ten rozdiel je az moc vysoky nato aby som to nechal u ledu, len zmenou OS u beeboxu je pocut rozdiel a to sa nebavime o zmene HW

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

bol by som zabudol, ta xcore 200 doska ma I2S jitter 4.6ps RMS nicmenej stale 2x vyssi nez amanero v zakladu...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Při dobře udělaným reclocku se dostanu klidně na pár attosekund, pokud je potřeba. Ale jitter takhle v časové doméně neřekne nic.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

to by ma zajimalo pac by som ten clocking rad doriesil pred tym nez upgradujem cokolvek ineho...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ahojte, ma niekto moznost zohnat Crystek CCHD-575 v 22.579 a 24.576Mhz prevedeni bez nutnosti platit +50 Ecok za dopravu z Mousera ? Farnell ho nema a na Digikey nemam ucet, dikec...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Z mausel.eu stojí poštovné 10 Euro

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

to jo ale nemaju 22 a 24Mhz verziu sad

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

No tak jim napiš, jestli jsou schopni ti sehnat od Mouseru obj. č. 549-CCHD57525-24.576 a 549-CCHD57525-22.579. Mně, když to zboží Mouser měl skladem, vždy zboží dodali.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

to kazdopadne zkusit mozem, diky za pomoc...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Asi je mám doma a jeden kousek od každého bych klidně mohl postrádat,, mám se odpoledne mrknout?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

urcite, diky wink

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

https://lh3.googleusercontent.com/-IlZLbOFqCzM/Vj9HZkVlg6I/AAAAAAAAFRE/_LW8XcpCeSwUPJs-uMJTN2o7nzYEfve7ACCo/s1024-Ic42/IMG_20151108_135837%255B1%255D.jpg

Crystek jsou vyhozený prachy za to kolik to stojí...vevnitř úplně obyčejnej pierce a ještě špatně udělanej. Dá se to krásně udělat přímo na destičce a parametry to bude mít lepší...a vyjde to asi na 20 korun, ne euro.

Příspěvky [881 až 900 z 1,053]

  Stránky: ««« 1 ... 43 44 45 46 47 ... 53 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£