Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 33 z 53)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33 34 35 ... 53 »»»

RSS

Příspěvky [641 až 660 z 1,053]

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

To luta: a ty se pak nějak ozveš až budou DPS k dispozici ? Ohledně platby, doručení atd ?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Půjde to ode mě, ozvu se ti během zítřka.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Já se silně omlouvám za OT(mám v sobě necelý litr vína),je takovej problém napsat jen luta nebo pro lutu,to tam musí kurva být "to"?Jsme na nějakým anglickým fóru?
Abych nebyl jen ot,byla by možná deska s napájenými smd,respektive alespoň s těmi šváby?Ty malý nožičky nějak nedávám...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ano šlo by.. desky jsou , sady by se musely udělat..

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Nemusí to být kompletní sada.Stačí deska se smd šváby.Zbytek bych snad nějak posháněl a zaletoval.Je ty malé nožičky blízko sobě mi dělají problém...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

pokud by se organizoval ještě společný nákup součástek na DAC, rád bych se přidal

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Jak dopadl poslech s NDK. je to vůbec slyšet?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

provokatér smile jistě, že je to slyšet

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Ale ne, já jen jestli má cenu je napasovat do tý starší verze pcb, bez zdroje FLEA. Koneckonců, až mi přijde zásilka od rixe a dám to dohromady, tak to můžu porovnat.
Budu mít doma chvíli obě verze.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

neměl jsem vedle sebe 2 dacy takže jsem nic nepoznal smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Hlásím Petrovi (Rixovi) přijetí zásilky. Děkuji!

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Kluci, krom kuřete05 už jsem to poslal všem, včetně traf pro Frantu. Omlouvám se že jsem ani nedal info o odeslání, jsem posledních několik týdnů v totál časovým pressu.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Nevim zda se někde stala nějaká chyba, ale ještě mě nikdo nic nenapsal ohledně platby a doručení . . . hmm

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

DJ_Rix napsal:

Kluci, krom kuřete05 už jsem to poslal všem, včetně traf pro Frantu. Omlouvám se že jsem ani nedal info o odeslání, jsem posledních několik týdnů v totál časovým pressu.

Petr Ti pravděpodobně dává dohromady tu sadu, kterou si původně nechtěl. Proto to trvá asi déle. smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

OK, vpohodě. Já jen že Petr psal že se mi druhý den ozve a nic nepřišlo, tak jsem nevěděl. Až bude mít čas, tak bude mít čas, nijak na to v tuhle chvíli nespěchám . . . wink

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Posílal jsem mail 27.8., nedošla odpověď....

SADY:
Ostatní, co jste mi psali i do soukromých zpráv, omlouvám se, jsem teď absolutně bez času navíc na audio, takže sady bohužel nemohu v tuto chvíli realizovat, snad by to šlo v zimě kdy není co jinýho na práci.....

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Pánové uživatel kure05 bohužel už přes měsíc nereaguje, takže kdyby jste někdo měli zájem o set DPS, pár SMD součástek a oscilátory dejte vědět, je k dispozici, mně tu v tom akorát leží prachy a potřebuju je teď na něco jinýho.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Zdravím,
bohužel nemám vůbec čas na pájení a doobjednávání součástek, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by byl někdo ochotný mi to dát dohromady a já bych si na to potom časem udělal nějakou skříňku. Mám DAC+zdroj+součástky od Rixe. Luta mi zapájel a oživil USB. Chtěl bych hrát a nechci, aby se mi to tu válelo a nebo abych to prodával zatím. Na finanční odměně se domluvíme.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

zvažuju, že bych "splácal" nějakej mini DAC primárně na sluchátkovej poslech s nějakým levnějším DAC čipem s napěťovým výstupem.. A pokud bych do dokopal do konce, tak i pustil do světa jako open-source, případně i dps zařídil... jen ten čas moc není..

nějaké typy na DAC čip ? wolfson, akm ?

USB by bylo asi zase postavené na AVR32 audio-widget firmware.. do XMOSu se mi jít nechce..

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

WM8740, jednoznačně. Oscilátory fox/NDK, za tím slušnější filtr a TPAčko/LME49610. Tak bych to viděl já.
Já si volovinku na poslech do práce vyřešil takhle: https://picasaweb.google.com/1181469898 … hnyHeadAMP
Nicméně to skončilo tak, že na tom poslouchám i doma smile

Příspěvky [641 až 660 z 1,053]

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33 34 35 ... 53 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£