Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Trafa mám doma. Čeká se ještě na DPS, ty budou doufám ve středu nejpozději hotové.

http://t.imgbox.com/xhLV5Tlf.jpg

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Bezva. Už jsi začal posílat informace o platbě? Zatím jsem nic nedostal.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Pěkné, bude součástí i ta podložka a šroub na uchycení, nebo si mám něco obstarat?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Hippo007: Zatím jsem nic neposílal, čekám ještě na ty DPS....
Dohnalik: JJ, na fotce není, ale ke každému tráfku je plechová podložka a dvě měkké gumy smile Trafo se i s gumama a podlořkou vleze do 1U modu.

(upravil reeb 15. 4. 2014 9:55)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

dejl napsal:

  Měl jsem možnost tu hračku od JL sounds slyšet na vlastní uši a porovnat ho s VB DAC od TT a podle mě, to zvukově žádnej průser není, ba naopak. ...... ale přesto všechno to hraje a hraje je to za ty prachy velmi dobře.

To jsou nejpodstatnější informace- zvukové srovnání... poměr kvalita /cena.

Navíc spousta lidí tady nemá aparát na takové urovni aby tu údajnou "nekvalitu" dokázala rozlišit..

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

DPS jsou doma, jednu jsem už osadil a odzkoušel. Vše funguje smile Začnu rozesílat info.

https://i.postimg.cc/0zzc5tHq/2170147.jpg https://i.postimg.cc/9rFLKXd0/2170148.jpg

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

to DJ_Rix: Petře, už si začal posílat info o platbě?

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Chlapi soráč že to tak trvá, umřelo mi jedno auto a do toho jsem od úterka totál nachcípanej.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

To je v pohodě, já jen jestli "nezamrznul" informační kanál. Sám jsem měl nějakou virózu před tejdnem a úplně mi to vyřadilo z provozu.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Všem co chtěli tráfka jsem poslal mail nebo zprávu (těm na které nemám mail), těm co nic nepřišlo (ma1ko, hranatybraska) pošlu info až budu mít i toroidy do OTLka, které jste si objednali.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Trafo a deska dorazila, díky moc smile

(upravil luta 8. 4. 2014 17:50)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

vystup z tech LM317/337 nastavte na 12-13V. nejsou tam na výstupu LED - ty jsem bez přemýšlení odmazal ze starého návrhu - takže mi uteklo že tam chybí zátěž pro ten kap násobič např 2k2 do země. Rix to už stavěl tak kdyžtak napíše podrobnosti.

Web

(upravil DJ_Rix 8. 4. 2014 18:43)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Jo, pro 12V na výstupu zdroje dejte do země odpory u LMek 2k4 (asi 14,6V za LMkem), při měření se nevyděste že bude naprázdno na výstupu skoro 15V, je to tím, že jak psal Ondra na výstupu není zátěž a odpory v těch darlingtonech pošlou napětí v plné výši z LM rovnou na výstup, stačí ale pár mA zátěž a spadne to na kýžených 12,2V. Pokud použijete do kapacitních násobičů obyčejné BD a nikoli darlingtony, dejte odpůrky u LM jen 2k2.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ja bych dal odpory tak, aby bylo na LM cca 12,5 V a za násobičem bylo cca 10 V což je plně dostačující a na I-V sekci budou aspoň menší ztráty..navíc když se posere ten kap. násobič tak bude na výstupu stále povolených 12V pro OZ. Ty v IV maji povoleno max +-12V

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Já to mám v plánu použít pro AK4399 DAC (který snad po třetím prototypu už budu dokončovat)...asi hodím 10 V na digitál, 10 V na analog DAC, a +/- 12 V na analog operáky + headamp buffer. Nechce se mi napětí za LM3xx cpát moc nad 11V, kvůli dropout, kterej by sice měl být dostatečnej, ale já si chci být jistej.
Nevíte případně o nějakým lownoise ekvivalentu 7808?

(upravil DJ_Rix 8. 4. 2014 22:13)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

LM2940-8.0 A ten dropout je naprosto v pohodě, měřeno u mě při 100mA zatížení. Je ale fakt, že já mám doma 242V ve zdi.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Mám naprázdno na 12V vinutích asi 13,9 V.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

No, to je skoro 20V po usměrnění, to je v klidu i pkdyž bude na výstupu LMek 14V. Máš asiv síti kolem 230V možná méně, já mám 242-246V pravidelně, čili mám na výstupu trafáku 16V naprázdno, proto jsem mluvil o těch kundících na 25V smile

Dejte tam ale klidně ty 2k2 k LMkám jak psal Ondra, asi to tak bude lepší... Budete tak mít v kombinaci s darlingtony asi 11V na výstupu.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Kundíky použiju 2m2 na 25V, jestli se tam vlezou, přijde mi to vhodnější. Dělal jsem nějaké měření a rozdíl mezi 10m a 2m2 při odběru asi 150mA poznat jednoznačně byl.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Myslíš mezi 1000u a 2200u ?  Rozdíl v čem, ve zvlnění tohohle zdroje na výstupu ?
Já na to koukal jen škopkem při 100mA a krom nějakého bordelu v řádu stovek uV , který stejně z většiny nachytám ze vzduchu, na výstupu není nic smile