Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Já mám zájem jen o ucelené řešení. Tedy ze kterého už leze ven pouze analog, nebo Spdif.  Pokud se bude dělat i destička převodníku I2S na SPDIF,nebo celý dac, tak bych se přidal.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

http://www.diyaudio.com/forums/attachme … ion-iv.jpg ještě mě tak napadlo zkusit ubastlit jako zásuvný modul tohle či něco podobného a zbavit se OZ smile jen mít víc času sad

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Já bych uvítal taky kompletní sadu tj. transport + DAC. S tím, že bych pro snížení nákladů uvítal nějakou domluvu ohledně DACu. Nějaké ty LT (a NEčka zas tolik nestojí) mám doma (pokud je možné je použít) a doufám, že by mě TI neodbouchlo kdybych si objednal další sadu DACů tentokrát ve verzi PCM. Ty co doma mám mají totiž I2C nebo SPI. Rozhodně žiji v reálném světě (něco už jsem si pragoboardu (u většího množství se asi pool už nevyplatí) objednával. wink Takže moc dobře vím kolik co stojí a, že lze těžko konkurovat nějakému číňanovi s jeho pochybným řešením (navíc jako blackbox). Dále moc dobře vím kolik je za tím práce a, že i další součástky nejsou zadarmo. Co se týče krystalů tak bych se určitě rád přiživil na nějaké společné objednávce něčeho jakostnějšího. Otázkou je však jak je to s DPH a clem.

Díval jsem se i na řešení od číňanů a po počátečním nadšení jsem vždycky vychladl. sad Vyjímkou je pouze WaveIO (na které čekám a které navíc není ani z Číny smile). Luta-ové řešení se mi líbí a upřímně splňuje přesně mou představu jak by mohl takový DAC a transport vypadat.

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

http://cz.mouser.com/ProductDetail/Texa … TfdQk2A%3d tady to PCMko zase tak drahy není

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ZBOŽÍ CELKEM:
   
10,33 €
PŘEPRAVNÉ:
     40,00 €
Celková částka objednávky:
   
50,33 €

žádné béčka. sad

Web

(upravil luta 9. 1. 2013 21:48)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

se to objednává tuším přes mausel. Já to beru přes práci. tak sampluj s rozvahou a nevytrubuj to na foru big_smile

Web

(upravil xmarek 9. 1. 2013 23:02)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Upřímně já jsem rád za to co je a nemám potřebu je zbytečně popouzet. Když se mi toho nashromáždí víc tak to beru na Farnellu nebo doma pokud je to možné. S mouserem nemám zkušenost a nevím jak je to tam se clem. Farnell je v tomto v pohodě. Obyčejné věci kupuji kde se dá. A když to vemu kolem a kolem tak už jsem do těch svých blbin vrazil takový balík, že mě jedno PCM rozhodně nevytrhne. big_smile

Jo taková drobnost. Když už tu plácám páté přes deváté. Jaká je představa o ceně toho samostatného oživeného modulku (DPS, AVR atd)? Možná už to tady zaznělo takže se předem omlouvám.

Web

(upravil luta 10. 1. 2013 18:44)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

už jsme se sice s xmarkem domluvili, ale pro ostatní, cena i vše ostatní je uvedeno v prvním příspěvku. Aktuálně eviduji zájem o 5ks modulků smile

A jdu zase po práci poslouchat hudbu přes DAC smile Aktuálně DAC -> moskala -> buffer s LT1010 -> Beyerdynamic DT860 big_smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

doufam,ze jsem na tvym seznamu zajemcu.Hudbu pres DAC posloucham od rana a  jeste budu do sedmi v dilne...,pak pred chodbu domu...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Ano počítám s Tebou smile Tak to závidím.. Pracovat z domu bych jednou taky bral.. Ovšem s mou branží vývojáře řídicího/měřicího hw/sw je to takové horší..třeba to jednou taky příjde smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ma to i svoje nevyhody,clovek na sebe musi bejt prisnej...ono se tak pekne sedi po snidani,po obede atd...moc prisnej na sebe bejt neumim...pak ,jako dneska ,jeste musim okovat a natrit dvere,ktery jsem myslel ze budou hotovy do Vanoc...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

vcera jsem vyzkousel tento konvertor:
http://www.ebay.com/itm/330817660334?ss … 1439.l2649
na rozdil od te vetsi desky s nim pri propojeni pres ASIO nejsou zadne problemy,tzn. vypadky a hlaseni o moznem zrychleni zarizeni propojenim pres USB2...

(upravil luta 14. 1. 2013 22:04)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

já dnes oživil další kousek usb modulku. smile zároveň vyšel nový firmware i uprava asio driveru. přehráti fw po USB zabralo asi 5s smile úkony hodné cvičené opičky big_smile

// pokud bude nějaká serie tak postup uvedu v manualu - je to prakticky přepsaný orig. anglický postup

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Tož, dovoluji si oznámit že jak jsem slíbil, tak se stalo. Právě jsem otestoval testovací bastl modul pro převod I2S na SPDIF. Modulek funguje bezvadně na první žduch big_smile Čili je možno připravit k Ondovu modulku destičku, do které se modulek zastrčí (stejných rozměrů jako vlastní modulek USB) a získáte tím převodník USB/SPDIF nevídaných kvalit smile Dokonce i s tím spropadeným tenorem to nehraje vůbec špatně. Zbývá otestovat převodník s Ondrovým modulkem a můžeme se pustit do návrhu ostré verze.

http://imgupload.sk/images/4/t/4t3wfbeqy1bc8oxx8ux7_thumb.jpg http://imgupload.sk/images/z/j/zjzoufzfu643a3k97tx1_thumb.jpg

(upravil pslava 21. 1. 2013 21:53)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Petře, je hodně velký rozdíl výstupu spdif toho tenoru a výstupu  z tvého I2S na SPDIF udělátka ? Mě ten výstup tenoru hodně zklamal.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Slávku, popravdě nevím, není to určitě přes WM horší, ale ani nijak extra lepší, musel by se udělat slepý test....
IMHO ale u toho tenoru je hlavní problém v tom, že dělá MCLK pomocí fázovýho závěsu z těch 12MHz z toho čínskýho oscilátoru, to nebude nikdy ono (opravte mě někdo pokud se pletu).... u toho WM se dá taky volit mezi MCLK z interního fázovýho závěsu a nebo externí, já použil externí ale tady je to bere z tenoru. Počkáme až na test s lutovým modulkem, snad co nevidět smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

ten WM + audio-widget by měl být minimálně na úrovni hiface.. pokud se udělají dobře nap. zdroje a zvolí vhodné oscilátory tak by měl být i lepší než hiface..

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Taky si myslím smile Proto to přece děláme big_smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Tak jsem si taky postavil modulek...a funguje smile Určitě hraje líp jako PCM2706 a zvládne to každej, já udělal megabastl a stejně to hraje.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Co máš za tím pověšeno ?