Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 13 z 53)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 53 »»»

RSS

Příspěvky [241 až 260 z 1,053]

(upravil Dohnalik 7. 1. 2013 18:41)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Tak pokud se ti nikdo neozve na tu destičku, tak to můžeš ty nebo i já poskládat pro kudlibabku smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

kluci zadna krec,pokud by to pro vas nebylo zajimavy nemusite se modulem pro mne zabyvat,mam jich i tak vic nez poptrebuju...chtel vas podporit ale pokud nebudou jini zajemci a  je to vopruz delat jen desku pro mne nemusite se tim zabyvat...pokud se to vyplati rad jednu desku koupim a otestuju a samozrejme pouziju...posledni co jsem kaufnul je toto,pro moje ucela funguje bezt problemu:
http://www.ebay.com/itm/24bit-192kHz-US … 4d0644e5ae

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Na tenhle jsem si taky brousil zuby, můžeš to bejsknout v detailu ? Zajímalo mě čím to osadil a jaká je kvalita smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

staci takhle,nemam ted cas vyfotit lip...pokud bys chtel vyzkouset,muzu ti to pujcit...
https://lh6.googleusercontent.com/-Bef1 … 0/conv.jpg

(upravil xmarek 7. 1. 2013 20:45)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

@kudlibabka: Takový O.T. dotaz. Platil jsi DPH nebo jsi ho poprosil ať tam nadeklaruje nějakou rozumnější částku?

Dopl.: Díky za info.

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

tenhle prodejce to posila tak,ze deklaruje jako 5-10USD/electric parts/ a neuvadi postovny,takze s DPH a s poplatkem za vzorny sluzby celniku neni treba se zabyvat

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Jak to může vědět? Prostě vyzkouším a pokud nepoznám, tak nepoznám a půjdu moderní sigma-delta cestou...

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

2killerX3:slepy test je sice dobry,ale pokud muzes delsi dobu poslouchat dva ruzne prevodniky na svoji aparature u sebe doma,muzes se rozhodnout co ti vic zvukove sedi a to si nechat,neni to jen otazka psychoakustiky...ikdyz nepopiram ze casto hraje vyznamnou roli...

(upravil luta 8. 1. 2013 15:44)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

příchází dost dotazů na to, zda někdy budu nabízet celý DAC .. je tu možnost, že by to někdy nějakou formou poloosazených DACů šlo.. případně i celý DAC.. ale pouze v kooperaci se zájemcem(zájemci).. a to sice takové, že nebudu dělat další DAC za svoje náklady pro ověření a poslech..tohle by musel platit zájemce a podstoupit to riziko..na druhou stranu by měl DAC za cenu nákladů smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

no do toho bych aj šel jakožto tvá finanční podpora.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

akorát je potřeba si uvědomit, že za ty ceny na Ebay se vyrobí tady tak maximálně DPS smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

S DPS bych vám možná mohl pomoct... pokud nebude moc velká, dala by se vyrobit za myslim si slusnou cenu

(upravil luta 9. 1. 2013 15:44)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

tak jsem na prototypu přeletoval filter na slow rolloff a převoltoval analogovou část na 5.7 V lol na změření už nemám dnes čas, ale mělo by s vyšším napětím dál klesnout thd+n. musím to pak změřit na fs=192kHz, kde by to mělo mít největší dopad z 0.001 k 0.0005 % ..nějak jsem ztratil zase propojovací káblík na měření lol

jinak ta fošna na PCM1794A má tuším 155x75mm

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

s těma prachama by to nebyl takový problém snad smile rozhodně by to byla sranda smile ... každopádně bych měl pár drobných návrhů, kdybych do toho šel smile ale nic zásadního, spíš typu aby se to vešlo do nějaké rozumné krabičky (ne velikosti DPA, spíš něco kompaktnějšího smile aby se to dalo i přenášet jednoduše) a uplně ideálně aby se do té krabičky vlezl i nějaký sluchátkáč ala TPA a potenciometr takový kompakt by jistě nadchnul vícero lidí smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

malej DACan by šel udělat s MCU, WM8741, jedním dual OZ na DPS.. to by mohlo být docela kompaktní..jinak mám na to 1GX343 310x230 a budu mít co dělat tam nacpat vše tak, aby byly trafa co nejdál..ještě jsem se nedokopal vzít to do práce vyvrtat

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

mno 15 * 7 uz je celkem obr sad to uz mi asi neudelaji, a kdyz jo, tak max. 1 kus

(upravil luta 9. 1. 2013 16:19)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

DPS je v pohodě.. cca 700 + pošta u prago. jak je to velká spojitá dps tak je to lepší než malý panelizovany přicmrndávky

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Ondro kolik je reálných zájemců o ten modulek ? Na slováči hlasovalo snad 16 , tady 18 lidí...
Kolik lidí by mělo zájem o destičku převodníku I2S na SPDIF , do které by se nacvakl tenhle modulek a vznikl by tak kompaktní z USB napájený převodník USB/SPDIF ?

(upravil luta 9. 1. 2013 16:53)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

tři big_smile aspoň jsem si udělal obrázek..tedy Tebe a Dohnalika nepočítám protože jste mimo serii..

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

trafáky by klidně mohli být mimo krabici, je vždycky pohodlnější tahat tenší napájecí dráty než ten tlustej na 230

Příspěvky [241 až 260 z 1,053]

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 53 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£