Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 12 z 53)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 53 »»»

RSS

Příspěvky [221 až 240 z 1,053]

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

AD1955 v dual mono chce tak 4 vrstvou DPS.. routovat to už do dvou vrstev je hardcore s dopady na parametry dps.. dělat dps pro DAC v jedné vrstvě je pak už hodně o hubu, to tak jen na otestování funkce.

K tomu modulku se připojí oscilátory a může krmit ten AKM z ebay.. Zatím řeším jen modulky. Jsem zvědav jaká bude realita oproti anketě big_smile

Web

(upravil DJ_Rix 5. 1. 2013 11:30)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Hoši, až mi Ondra dodá modulek a dojdou mi redukce na Wolfson, začnu testit převodník I2S na SPDIF, plán je udělat modulek obsahující zdroj, oscilátory a převodník, do kterého se nacvakne Ondrův modulek USB/I2S .... smile

(upravil Dohnalik 5. 1. 2013 12:19)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Čtyř-vrstvou budu mít až na final. Dvě vrstvy jsou minimum, ale myslím, že to s použitím pár propojek půjde. S analogem, o který tady jde především, tam problém nebude a rozvedení clocku budu možná řešit trošku jinak. JInak je mi jasné, že tam rozhodně nevytáhnu maximum z těch převodníků, s tím počítám. Vždyť I/V operáky budu mít v DIL patici, potřebuju zjistit jaké jsou nejvhodnější a ve final samozřejmě půjdou do SMD.
Rix: co chceš použít za DAC? WM8741? a k tomu WM8805? Jenom prosím neříkej, že tou redukcí myslíš takový ty redukce z SSOP na DIL smile

(upravil luta 5. 1. 2013 12:24)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

já mohu poskytnout druhou verzi DPS na PCM1794 smile když to někdo zkusíte postavit tak to rád uvolním smile jestli budeš dělat AD1955 a uděláš to pořádně tak možná půjdu jinou cestou a zkusím WM8741 ať neděláme zbytečně dva totéž smile

ty redukce jsou na prvotní otestování v pohodě..pokud to nejsou zrovna takovéhle šílenosti https://www.sparkfun.com/products/499

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Tak alespoň blokovací kondíky bych k tomu čipu dolepil...vím co tyhle mrchy dokážou bez pořádnýho blokování.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

za uvolnění nějakého DAC co by k tomu modulku šel připojit by jistě byli všichni rádi, bez toho by o samotné modulky asi nebyl takový zájem.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

zajimava vec za super cenu je tohle:
http://www.ebay.com/itm/ES9018-32bit-Au … 4d082e3b58
kdo chce dobrej DAC a nelibi se mu ta levny deska s AK4396 ma moznost kaufnou tohle...

(upravil Dohnalik 5. 1. 2013 15:46)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Je to docela prasácky navrhlý, osobně bych do toho nešel a vypadá to, že je tam potřeba ještě vlastní oscilátorek, šlo by to složitě vytáhnout z těch co jsou u USB modulku, musel bych vidět datašít.

//ano, je tam potřeba vlastní clock, ten ESS má nějakej de-jiterizační ASRC nebo co, ten borec to tahá z toho USB modulku, co taky prodává. U tohodle by to nešlo, protože ty oscilátory se zapínají a vypínají a pro ten DAC je potřeba trvale x48 clock.
Jinak jsem od něj kupoval repair kit pro Lainga DDC a vím, že jeho produkty rozhodně nejsou dotáhlý do konce smile

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

nojo vzdyt je to udelaj si sam....:-)))

(upravil luta 6. 1. 2013 12:25)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

těch 8 kanálů se hodí paralelně na stereo což zlepší parametry toho DACu ne? taky jsem hledal ale bohužel

// editován první příspěvek.. ať to tu zas nezapadá v hromadě komentářů

Web

(upravil luta 6. 1. 2013 14:57)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

paralelním zapojení zprůměruje výstupy čímž dosáhnou (díky průměrování na nejnižších bitech) většího SNR / DNR..do datasheetu jsem nekoukal. proto 135 dB(mono), 133 dB(stereo), 129 dB(8ch)

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

A spousta lidí tvrdí, že je zvuk detailnější, to spolu souvisí.

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

slušná cena smile pořád to není nejdražší část DACu tak co big_smile

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Proč myslíš? I dva crystek jsou levnější smile

(upravil luta 6. 1. 2013 23:33)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

no tak +- na stejno smile mechanika bude nejdražší

Web

(upravil Dohnalik 6. 1. 2013 23:51)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Já to budu dělat do této http://www.modushop.cz/1NGXA243N-1u-gal … iroka.html , čistě krabička vyjde taky tak +- nastejno, ale gravírování, frézování...
A furt za ty peníze dostanu něco většího než maličkej čip, za ty prachy si ho můžou nechat smile

(upravil Dohnalik 7. 1. 2013 1:51)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

To netvrdím, ale mi nejde jenom o parametry... Jinak já taky všechno nevzorkuju, spoustu věcí kupuju po ebay, většinou se slušnou kvalitou. Jak jsem psal PCM1704 stojí 1400 Kč jeden kousek a na stereo jsou potřeba dva, ideálně pak alespoň 4, dva a dva paralerně. O ten ESS se zatím moc nezajímám, ale pokud se mi sigma-delta osvědčí jako lepší, tak začnu. Jednoznačně má bezkonkurenční digitální část.

(upravil luta 7. 1. 2013 17:36)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

http://dl.dropbox.com/u/1570712/IMG_20130107_162640.jpg jo Pragoboard umí. Jedna je volná tak jak je. vlastně mám i součástky krom drahého mcu. kdo si chce urobit sám ať se mi ozve wink

Web

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

no ta fotka nic moc osobne z toho nejsem chopnej poznat jestli pragoboard umi ci ne...ale o hotovy modul mam stale  zajem muzes se mnou i nadale pocitat

(upravil luta 7. 1. 2013 18:18)

Re: Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

našel jsem fotak, upravim..

ti co máte zájem mi pište na mail tak jak jsem tu uvedl a tak jak je to i uvedeno ve zeditovaném prvním příspěvku. V následujících týdnech se ukáže zda se naplní minimální počet či zda se na to úplně nevyseru smile

kudli: Pak bychom se při nejhorším domluvili nějak osobně pokud by se nepovedla ta série..Blby je, že pak při pár kusech vyleze nahoru cena za materiál..

http://dl.dropbox.com/u/1570712/DSCF2715.JPG

Web

Příspěvky [221 až 240 z 1,053]

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 53 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Anketa: Asynchronní USB -> i2s modul

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£