Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 47 z 47]

(upravil jura80 23. 7. 2012 18:32)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Zadržte, neposílejte emaily a platby. V noci přepočítám, jestli je ještě volno, zodpovím všechny zprávy a dám sem vědět, jak se věci mají...

Zatím si pusťte pěknó hudbu:

http://www.youtube.com/watch?v=BF9poEDc … re=related

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Čau Jura. Zverejni potom pls. aj rozpis tých, čo sú nad/pod čiarou (ideálne v poradí, v akom sa objednávalo), aby bolo jednoznačné, kto ti má poslať platbu a kto už bude posielať zbytočne... Dik.

(upravil jura80 24. 7. 2012 12:54)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ahoj,

ještě to pak přepočítám znovu, kvůli případné chybě (je toho strašně moc), ale vypadá to, že jsme se skoro akoráť vlezli do počtu 5000 kusů (pár jich zbude, uvidíme, jak s tím naložím).

Zatím,

Jura(j)

Uzavřeno, finíto, celkem 21 objednávek a nezbylo prakticky nic... Začátkem srpna by to mělo dorazit, a hned jak to přijde, začnu tranzistory rozprašovat do světa. Zatím se jdu mrknout na možnosti kolem BC550C a BC560C, ať to vodsejpá.

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Včera dorazilo 5000+5000 tranzistorů. Ta špatná zpráva je, že první tranzistory budu odesílat až zítra, neb dnešek jsem vyspával kocovinu... Tak se těšte!!!

Web

(upravil jura80 4. 8. 2012 0:27)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Myslím, že naše hromadka na tranzistory ON Semiconductor se úspěšně přehoupla do finální fáze. Dneska jsem odeslal část tranzistorů, zítra odešlu zbytek. Pokud zítra nestihnu podat o odeslání zbylých tranzistorů zprávy, udělám to v pondělí (zítra před polednem odjíždím na hvězdárnu v Moravské Třebové, tak nevím, jak co budu stíhat).

A poslední instrukce: Až tranzistory dorazí, přepočítejte je a pokud by byl nějaký problém, dejte vědět. A kdyby nedorazily, taky se ozvěte, vyřeším to.

Kdo máte zájem i o BC550C a BC560C, tak neváhejte, hromadka startuje... ...už teď!!!

Jo, a dneska mně prošlo rukama nějakých 10 000 tranzistorů- bléééééééééééé.

Někde mně vyšla pošta jen na 34Kč. Snad mně někdo nebude vyčítat ty tři Koruny.;)

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ahoj, prošvihnul jsem BC546/BC556 kvůli dovolené. Nebude se tato hromadka opakovat? Vzal bych tak 200+200 kusů. Popř. nepustil by někdo ze zdejších syslů (bez urážky) alespoň 100+100 kusů?

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Zdar,

ze své strany, pokud třeba hromadky zase nevezme někdo další, tak opakování zatím ani neslibuju, ani nevylučuju.

Web

Příspěvky [41 až 47 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£