Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 47]

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Zdar,

IO: Jasně.;)

Takže, uzavírám hromadku na BC546B a BC556B od ON Semiconductors.

Další instrukce:

Pošlete mně na email (info@aesobchod) svoje jméno a doručovací adresu a kolik přesně tranzistorů berete (nemám u všech spojitost s nickem na fóru).

Mezi tím pošlete platbu za součástky na účet 2635651359/0800. Poštovné vyjde do 37Kč, a k tomu bych ještě prosil poplatek pro spořitelnu za transakci, který bych jinak musel platit. Pokud je transakce ze spořitelny, tak jsou to 2Kč, pokud je platba z jiné banky, tak 7Kč. Takže celkem za dopravu buď 39Kč nebo 44Kč. Cena jednoho tranzistoru, jak jsem psal, vyjde se vším všudy na 0,644Kč/ks- celkovou cenu si každý spočítejte sám. V té ceně není žádná provize pro mě, takže pokud by někdo chtěl něco málo přispět i za práci, co si s jeho zásilkou dám, budu rád. Ale není to potřeba!;) Pokud by se tak ale stalo, ať mně napíše na email přesnou částku a já podle toho vystavím doklad. A aby byly Vaše platby identifikovatelné, pokud možno, vražte něco do zprávy pro příjemce, ať se v tom vyznám. Až naskáčou peníze, objednám tranzistory. Kdyby náhodou z hromadky někdo vypadl, nevadí, mám na účtě rezervu.;)

Tak, snad jsem na nic nezapomněl.

Jura

PS: Pak se můžeme pustit třeba do hromadky na BC550C a BC560C, a třeba taky na nějaký ty kondenzátory Nippon ChemiCon do DPA, uvidíme.

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Pořid si učet u mbank jako většina aukristů a odpadnou ti ty nesmyslne poplatky..

Web

(upravil jura80 21. 7. 2012 1:43)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Dík, už mám jeden u Fio, ale ještě nenastal čas založit aj jeden podnikatelské.

Během dneška už přišly platby za celkem 1000+1000 tranzistorů- díky. Pomalinku chystám faktury, posílám je k překontrolování, a už mám odeslanou objednávku. Až budete posílat platbu a email, nezapomeňte, prosím, poslat taky doručovací adresu a napsat, kolik přesně jste poslali!

PS: Edit: Teď se dívám, že je tam ještě 1000 kusů volných! Pořád si pletu tu balicí jednotku, někteří výrobci mají 4000 kusů...

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Udelejte si zasoby i 550C 560C, ja mam od kazdeho 1000ks a nedam z ruky smile

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Všimnul jsem si linku až nyní; jestli je to ještě možné: 200 + 200ks

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Do Prčic,já taky,Značkový by se hodili,tak stovku od každého...

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Tiež som sa spametal neskoro... Ak je to ešte otvorené, zobral by som 50+50ks.

(upravil mechanik 21. 7. 2012 15:46)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

cestmir, zo slovenska sa ti to pri takom malom počte neoplatí, len za prevod zo slovenskej banky zaplatíš okolo 10E, nedávno som zaplatil 20E a dosť! posledný krát čo som platil na český účet

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

pokud jsou ještě nějaké tranzistory volné tak bych vzal 100 + 100

(upravil cestmir 21. 7. 2012 16:44)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

@mechanik: na platby do ČR mám samozrejme podvojný účet vo FIO banke, kde je to bez poplatkov (akurát teda kurzová strata nákup/predaj, tá je ale všade). A poštovné je pri takýchto malých a ľahkých zásielkách ešte prijateľné.

edit: ale aj bez FIO sa to pri troche štastia dá bez poplatkov, stačí nájsť banky, ktoré nespoplatňujú (alebo aspoň nie drakonicky) odoslanie/príjem SEPA platby. Problém je akurát, že sa ťažko posiela konkrétna suma v CZK, pretože posielaš EUR-á a konvertuje si to až cieľová banka. Navyše, náklady sa zdieľajú, čo tiež neprispieva k istote ohľadom skutočne pripísanej sumy.

(upravil Jupi 23. 7. 2012 12:47)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ak je mozne aj na Slovensko, zobral by som 150 + 150. Platba cez FIO.
Prosim o potvrdenie + cenu. Vdaka.
Ak sa bude do par tyzdnov robit aj 550+560, moze sa to poslat spolu. Budem brat tiez. Usetrim na postovnom.

EDIT: 200 + 200, platbu som uz poslal. Dakujem

(upravil jura80 22. 7. 2012 2:50)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Zdar,

kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Sice jsem to chtěl uzavřít, ale je fakt, že jsem se na případný zájemce ptal jen nezávazně, takže zatím mám zaplacených (nebo s platbou na cestě) a tím pádem závazně zadaných "jen" 2320+2320 kusů.;) Takže můžeme pokračovat.

Pošta na SK bude za 98Kč (počítám s doporučenou zásilkou do 250g), a k tomu ty poplatky, v tomhle případě 7Kč, takže celkem 105Kč. Do 100g sice vychází doporučená na 68Kč, ale to už by jsem se bál, že vyjde zásilka těžší...

Peníze by se daly poslat aji na můj Fio účet (z SK bez poplatků), ale toho se trochu bojím, kdyby přišla kontrola, asi by jsem měl trochu hokej v papírování.

Ještě se taky dá platit přes paypal, ale tam je problém, že ta platba je pro prodejce zpoplatněná, myslím je to 0,30USD+3% z částky, nebo tak nějak. A pak je tam taky nevýhodnej kurs všech měn vůči Koruně (všechno kolem Ebay je vůbec nepřekonatelně prasácká lichva- žrout peněz úchylnýho kalibru).

Každopádně, jak jsem psal, můžeme zatím pokračovat. Až bude zadaných tak asi 4000 až 4500 kusů, závazně zadaných a zaplacených, tak to teprve, tentokrát už vážně, stopnu.

Do BC550C a BC560C se rozhodně pustit můžeme, mám to dokonce v plánu, ale zatím se tomu bráním to dělat současně, ať zbytečně nezachybuju.

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ahoj.Vzal bych si taky 200ks+200ks BC546B/BC556B.Posílám mail

(upravil jura80 22. 7. 2012 12:16)

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ahoj, ahoj,

díky za emaily a jednu SZ. Všechno to zodpovím během dnešního večera a noci. A faktury vystavím každýmu- je to otrava, ale kvůli případné reklamaci- můžu se splést při balení a pod., čék nikdy neví.

Každopádně, v tenhle okamžik je zadaných 3020+3020 kusů.

Zatím se mějte fajn.

PS: A pomalu začněte uvažovat, když tak stavíte ty zesilovače DPA, který z nich stavíte nejčastěji a jaký do toho potřebujete kondenzátory Nippon Chemi- Con. A kde se třeba vyplatí na 105°C, kde se vyplatí na 105°C nízkoimpedanční, kde stačí klasika na 85°C.;) Rád se vrhnu do další hromadky, jak jsem sliboval, sice je kolem toho hromada práce, ale aspoň lidi uvidí, že nenabízím žádný zmetky... Sám jsem ty DPA nikdy nestavěl, ani nestudoval, všechno si dělám podle svých návrhů, takže nemám představu kolem potřeby konkrétních součástek.;)

http://www.chemi-con.co.jp/e/catalog/aluminum.html

Mělo by jít sehnat téměř cokoli- po balicích jednotkách. Přičemž mám v plánu brzy navštívit dodavatele- osobně- takže se můžu na leccos optat a leccos domluvit.

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

jura80 - mohol by si mi prosím napísať na

maduda.radoslav@gmail.com

cez mail je lepšia komunikácia. Určite vezmem aj ja aspoń jednu dve stovky po každej polarite. Ale napíš mi prosím. Nechodím sem často a na toto ma upozornil jeden známi

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ahoj, tak pokud by to bylo možné, tak bych taky vzal 100+100.
Posílám mejl.

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Ještě je cca 800+800 kusů volných.;)

Trunek: Napiš radši Ty, pokud máš zájem. Mám email info(zav)aesobchod.cz .

Jura

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

600+600

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

cca 200+200...

Web

Re: Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Zaplaceno 500+500

Příspěvky [21 až 40 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadka na BC546B/BC556B od ON Semiconductors

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£