Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 10)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DPA vs. HYPA

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 »»»

RSS

Příspěvky [161 až 180 z 184]

Re: DPA vs. HYPA

Já jsem před časem slyšel u pana Vitvara odladěnou DPA330 přímo panem Dudkem. Pravda, hrála podstatně lépe než původní 330, ale pořád ne jako Hypa 17. Ona prostě nebude nikdy hrát jako Hypa, už jen proto, že to má tak roztahaný - obrovský plošňák. Řekněme si to na rovinu, on pan Dudek už jenom kecá a občas zapškle nadává. Nikde nic, co by Hypu dorovnalo nebo dokonce předehnalo, jen tvrzení, že to není problém.

Re: DPA vs. HYPA

Konkurence je TYA, ne dvacet let stará 330...až jí někdy uvidíš, zkus si jí neztranně poslechnout...já ti jí předvádět nebudu, protože jsi prachobyčejnej nevděčnej hajzlík....

Re: DPA vs. HYPA

kazzatel napsal:

Konkurence je TYA, ne dvacet let stará 330...

To už jsem psal několikrát, ale co dostupnost?

Re: DPA vs. HYPA

Momentálně jsou dvě k mání....

Re: DPA vs. HYPA

No hoši nevím jak ostatní ale já osobně sem přesvěčený, že Pavel jako konstruktér má stále co říct a když tvrdí, že konkorurenci má, tak tomu rozhodně věřím. Asi mnozí zapomínají, že nepřijel včera poprvý na babětě z Horního Klacíkova pro  pajcy do Gesu... otázkou je fakt jen dostupnost. Rád bych si to v porovnání poslechl, aspoň by pak bylo jasný, jakou sumu musím dát výhledově dohromady. Předpokládám, že je i verze výkonově porovnatelná s A400.

Web

Re: DPA vs. HYPA

kazzatel napsal:

Momentálně jsou dvě k mání....

V jaký podobě? Moduly? Finální výrobky? Cena?

Re: DPA vs. HYPA

Velká TYA je těžký kanón, který by HYPU sestřelil, o tom nemám pochyb. Ještě kdyby byla laterální verze, to by bylo ...

(upravil Hordek 28. 6. 2014 14:56)

Re: DPA vs. HYPA

.

(upravil reeb 1. 6. 2013 11:53)

Re: DPA vs. HYPA

Watt napsal:

hrála podstatně lépe než původní 330

Ono taky v té původní byla celá řada chyb, počínaje toroidem s prohozeným vinutím, špatně kompenzace - až 150p tuším, špatné zemnění atd. Nehledě na to že je to složitý zesilovač, který aby ukázal co v něm je musí být udělaný poctivě (a mnohdy taky vyladěn každý kus zvlášt vzhledem k rozptylu koncáků)..

Web

Re: DPA vs. HYPA

marda napsal:

Velká TYA je těžký kanón, který by HYPU sestřelil, o tom nemám pochyb. Ještě kdyby byla laterální verze, to by bylo ...

Já zas nemám pochyb o tom, že A400 by byl minimálně vyrovnanej soupeř, ale otázka je, jestli vůbec něco takovýho vznikne.
Bez funkčního kusu se tu můžeme dohadovat jak chcem a nikam to nepovede...
Podle fotky se zvuk hodnotit nedá wink

Re: DPA vs. HYPA

Jsou ve finální podobě, komplet hotový...zatím s výkonem pouze jako Hypa 200, tj. 2x200 W. Silnější verze taky bude, ačkoliv nemíním něco sestřelovat...a jak to hraje: kolega Křeček ho měl loni na testu, může to říct on...

Re: DPA vs. HYPA

Tak to jsou dobrý zprávy.
Že by se ledy pohnuly? smile

Re: DPA vs. HYPA

Dobrý zprávy určitě. Porovnání by to bylo určitě zajímavý ale osobně taky nevěřím že v týhle tříde by došlo k nějakýmu výraznýmu sestřelní jednoho druhým a nebo druhýho prvním smile SP jsou sakra dobrý zesilovače. A těžko se dá předpokládat, že by Pavel přišel s něčím, co by nebylo lepší než stará řada DPA...
Hordek: a na základě nějaký minulosti seš schopnej odhadnout něco, cos ještě neslyšel? Myslím, že tohle by se ve slepým testu s DPA poznat dalo docela dobře. nehledě na to co kdy kdo a pro koho a dalších kdyby...

Web

Re: DPA vs. HYPA

Jak jsem už psal dříve, neustále mě na většině lidí štve ta snaha v testu pokořit protistranu a okamžitě to patřičně vytroubit do světa....to nedovedete pochopit, že může taky nastat situace, kdy je jedna strana lepší v jedněch parametrech a protisrtana v jiných ? A když se to správně fundovaně vyhodnotí, přinese to klady oběma stranám ? Mě osobně takovýhle fotbalový hodnocení sere...

Re: DPA vs. HYPA

Když jde o kšeft jde všechno stranou smile

Web

Re: DPA vs. HYPA

A proto v poslední době děláme testy výhradně slepé.
Každý si píše na papírek jak to slyší a v závěru se to vyhodnotí.
Tady nejde o pokoření (i když v některých případech bych tomu i věřil), jako spíš najít "svatej grál" . smile
Každej chce mít doma to nejlepší. Je ale pravda, že podle hodnocení jiných bych si nic nekoupil.
Je potřeba to slyšet a udělat si vlastní názor.

Re: DPA vs. HYPA

To se pochopit samozřejmě dá a nic proti tomu. Mě ale zase jako člověka, co to třeba bude doma poslouchat zajíma jen zvuk, vše ostatní je pro mě druhotný. Druhotný ale neznamená, že mě to nezajímá.

Web

Re: DPA vs. HYPA

kazzatel napsal:

Momentálně jsou dvě k mání....

Tak už je to venku. smile
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … highlight=

(upravil Hordek 28. 6. 2014 14:56)

Re: DPA vs. HYPA

.

Re: DPA vs. HYPA

Hlavně si nedělejte ze zesilovačů modly, a to ani majitelé, ani konstruktéři - je to pak docela směšné. A trochu nadhledu a ev. víc srovnávání, a pro konstruktéry otevřenou mysl a přístupnost novým informacím i diskusi, jinak to opravdu působí trapně.

Příspěvky [161 až 180 z 184]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DPA vs. HYPA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£