Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » High-end za babku ...

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

Re: High-end za babku ...

Benazi: to sem okopíruješ z kontextu vytrženej něčí názor z hifinázorů, kterej sem hodíš, jako by to byl názor tvůj? Nechápu, co se tím snažíš dokázat.

Web

(upravil Benazi 22. 4. 2012 12:36)

Re: High-end za babku ...

Jistě článek lidí co měli do činění s danou věcí z hifinázorů ,jistě. nic nikdo nedokazuje,taková je realita ...před dvaceti lety možná...

Re: High-end za babku ...

Benazi napsal:

Kdo ví za kolik půjde DPA  do světa.

Na to, že to byl pajc(výkonové moduly ) dost draho. Chlapec to v aukci, “jaksi zapoměl“ napsat. Ty desky pocházejí odněkud ze Slovenska. Jinak za poslední rok, to bude 4 majitel tohoto stroje smile Nevím, jestli výherci blahopřát.

Re: High-end za babku ...

prodavající mi napsal:Dobrý den, zesilovač jsem neměřil, vycházel jsem z údajů uváděných autorem konstrukce. Konstruktér zesilovače mi známý není, již jsem koupil,

Re: High-end za babku ...

Ano, prodávající byl 3.majitelem. Stavěl to kdosi z SK.

Re: High-end za babku ...

Kytka: Ty to z fotek takhle poznáš,že jsou desky pajc? Z těch rozmazanin tedy já nic nepoznám....

Re: High-end za babku ...

Rixi, stačí se podívat na ty tři šrouby co drží ten hranol s tranzistory, vidím stříbrné (pocínované) plošky. Dudek je měl zlaté. Třeba na té desce vpravo nahoře je to celkem dobře vidět.

Re: High-end za babku ...

Od předchozího majitele, byli k vidění přímo detailní fotky. Desky jsou navíc komplet bez potisku. Škoda, že sem si to foto neuložil, postnul bych ho sem.

Re: High-end za babku ...

Takže kupující byl zase napálen, pěkné sad . Bych to prodávajícímu hodil na hlavu, za 13 000 prutů a koupím pajc. Byď vcelku pěkně provedený.

Re: High-end za babku ...

Njn,kolik těch pajců asi po světě běhá.....otázka je,jestli prodávající měl vůbec nějaké povědomí o "originalitě" DPS,pokud je to už čtvrtý majitel....
Každopádně když posčítám jen cenu součástek,(jen se podívejte kolik stojí trafa,za kolik se dá koupit bedna 3U v modu,filtry,konektory) a i kdybych odečetl cenu DPS,pořád jsou náklady na takový zesilovač výše než je konečná cena aukce. Kolik by jste si tak představovali že by měl takový zesilovač jako je DPA222 asi stát? Tolik co komerce,tedy bůra? Nebo míň? Vždyť to byl v originále zesilovač s koncovkou 40 litrů!

(upravil Milan 28. 4. 2012 12:26)

Re: High-end za babku ...

Benazi: cos to zase vyplodil za nesmysl? ty sem prostě dáš názor nějakýho člena z Hifinázorů, jako by to byl tvůj názor (to mi hlava nebere) a ještě k tomu to podáváš jakoby to byla pravda přez kerou nejede vlak. Takovej názor tam měl jen jeden člověk a nikdo jinej. Seš zajímavej charakter. Běž někam...

Web

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » High-end za babku ...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£