Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 12)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Výroba 12" a 15" zvukovodů

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 12 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 232]

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Super, jak vychází v měření v desce?

(upravil MaBat 22. 7. 2012 20:35)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

To už je na Tobě smile Já je ještě ani neviděl, natož abych s tím něco dělal.
Vyzvednu si je tento týden, pak to začnu rozesílat.

Sám s nimi nic v brzké době neplánuji, takže s prvními výsledky se čeká jen na někoho z Vás.

(upravil MaBat 30. 7. 2012 14:25)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

http://www.loudspeakersoft.com/forum/uploads/thumbs/2_580771_408899129157711_339602396_n.jpg

Mám je smile

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Moc pěkný , už jsi rozeslal ?

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Tak to vypadá, že nám MaBat odjel na dovolenou i se zvukovody, budem hotl muset počkat smile

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Doufám, že se mi je podaří ještě do konce týdne odeslat. Sorry za zpoždění, byl jsem teď přes den prakticky pořád v práci.

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

28.9. budu v Praze, tak je budu moct převzít a odnést pak v sobotu na poštu všechny...

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Část je odeslaná, zbytek zítra. Ještě jednou sorry za zdržení. Už to budete mít brzy doma.

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Tak už jsou doma, kvalita vynikající, rozměry udivující, děkuji

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Je to IMHO to nejlepší, co je momentálně k sehnání široko daleko. Pokud se vše ostatní udělá dobře, budou z toho špičkový reprobedny.

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Mě ještě nic nepřišlo sad

(upravil MaBat 3. 9. 2012 22:53)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Musí dorazit začátkem týdne. Vydrž...

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Tak jsem se taky dočkal. Díky.
Na Tvých stránkách vidím jenom nápis under construction a několik málo odkazů, ono je tam i něco jiného ? (IE)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Jako bych nic neřekl, zapomeň na to... smile

(upravil MaBat 7. 9. 2012 20:59)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Inspirace

http://www.loudspeakersoft.com/forum/uploads/thumbs/2_dscn0686-2.jpg


Nakonec to u mě vyhrál černý Warnex - neředěný nátěr strukturovaným válečkem, přebroušení a polomatný lak. Maximum toho, co jsem doma schopen udělat. Práce je s tím rychlá a povrch je překvapivě tvrdý a odolný. Na fotce je sice houby vidět (v reálu je to opravdu černé), ale pro představu stačí. Doporučuju, pokud za to nechcete moc utrácet, neumíte to a přesto si to hodláte dělat sami smile

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Vypadá to dobře, tenhle typ laku jsi zvolil kvůli maskování drobných vad?

(upravil MaBat 8. 9. 2012 9:08)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

To samozřejmě taky. Hlavní pro mě je, že tak jsem schopen relativně snadno a rychle dosáhnout povrchu, který nevypadá úplně blbě, i když je dělaný doma na koleni. S ničím jiným se mi to zatím nepodařilo. Také jsem tomu ale nikdy zřejmě nevěnoval přiměřenou péči.

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Inspirace pěkná, já uvidím jak dopadnu u autolakýrníka, nejdříve musím ale bedýnky slepit.Tvar bude podobný jako ty tvoje podle originálu. Dělal jsem už i  3 pásmové sloupky se zaoblenými boky ,ale s tím je doma na koleně moc práce. Koukal jsem , že máš asi jen výztuhy v rozích bez
dalších žeber v prostoru bedny a vše slepeno z jedné desky , přední strana asi tlustší. Já si nechám nastříkat jen zaoblenou přední desku a zbytek polepím ještě 3-4 mm překližkou,přebrousím, přestříkám bezbarvým lakem a hotovo.

(upravil MaBat 8. 9. 2012 12:20)

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Uprostřed bedny jsou křížem dubové hranoly cca 2x4cm. V rozích, resp. podél zadní stěny, je to jen kvůli montáži sundavacího zadního panelu (tím se chodí k driveru). Bedna je z 22mm MDF, přední stěna slepená ze dvou.

Re: Výroba 12" a 15" zvukovodů

Aha, tak toho jsem si nevšiml, udělám tedy taky nějakou tu výztuhu, je to přeci jenom už slušně velké dvoupásmo. Ten montážní otvor jsem pochopil, jen to budu muset pořádně utěsnit.

Příspěvky [61 až 80 z 232]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 12 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Výroba 12" a 15" zvukovodů

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£