Re: Postavme si flaškostroj...

Výroba sýrů, dobrý byznys.

Re: Postavme si flaškostroj...

V tom případě ti může být zdražování v marketech u .....

Re: Postavme si flaškostroj...

jardag69, uz jsme fakt dost OT,ale ...moje naklady jsou o neco vyssi nez je cena beznyho syru v supermarketu...no ale kvalita je TOP...

Re: Postavme si flaškostroj...

Vím o tom, bratranec se tím živí, přes ty serepetky s covidem, mu to jde celkem dobře, odběratele jsou pořád.

Re: Postavme si flaškostroj...

Místo rozumných připomínek je tu opět ta směska hoven a písku, což je opět na posrání...

(upravil jardag69 17. 2. 2022 17:45)

Re: Postavme si flaškostroj...

aspon, že si tu lidi nenadávaj

Re: Postavme si flaškostroj...

kazzatel, trolit si zacal ty...

Re: Postavme si flaškostroj...

Když lampy, tak tenhle maník by se možná naučil dělat zakázkové lampy na míru
https://www.youtube.com/watch?v=wxL4ElboiuA

Re: Postavme si flaškostroj...

Kudlibabka: A kde bereš mlíko?

Re: Postavme si flaškostroj...

ransom, od krav...tchan farmari...jestli te zajima vic,tak SZ nebo nove vlakno....:-)

Re: Postavme si flaškostroj...

kazzatel napsal:

Místo rozumných připomínek

na co? na reverzni inzenyrstvi? alebo babovicky z pisku?

co je na tom zle? ma kazdy zacinat od nuly? keby kazdy zacinal od nuly a nepokracoval tam kde ostatni skoncili nikde by sme sa nedostali a pokrok by bol nulovy. Co je zle na tom zobrat si z niecoho dobreho priklad, pridat k tomu svoje vylepsenia pripadne si to upravit pre svoje potreby? Keby sme takto neuvazovali, tak je dnes jedinym dotykovym telefonom iphone a ziadny iny - to je len jeden z miliona moznych prikladov...

Re: Postavme si flaškostroj...

Jardo, k čemu je takováhle duševní onanie ? Co tam ten člověk ukazuje, to vyžaduje obrovský prvotní investice a na ty běžnej člověk nemá ani finance a ani chuť. Zdejší typickej bastlíř, pro kterýho je vrchol snažení nějaká pětitransitorová záležitost, na kterou ale musí dostat vše až pod rypák, tak ten na něco podobnýho nemá, ale o to víc o tom " zasvěceně " žvaní  - tak tomu bohužel je....

(upravil mechanik 18. 2. 2022 0:40)

Re: Postavme si flaškostroj...

Wili napsal:

ma kazdy zacinat od nuly? keby kazdy zacinal od nuly a nepokracoval tam kde ostatni skoncili nikde by sme sa nedostali a pokrok by bol nulovy. Co je zle na tom zobrat si z niecoho dobreho priklad, pridat k tomu svoje vylepsenia pripadne si to upravit pre svoje potreby?

a ja doporučujem spochybniť všetko zaužívané a všetko si preveriť sám big_smile Robil som to tak so všetkým. Mal som tu širokáče, 4x15" do OB, hromadu PAčok od 10" do 18", kaloty, pásky... Koncáky od 80W/4R do 550W/4R. Skúsil som si všetko čo sa dalo. Keď sa len urobí to čo sa považuje za dobré tak bude všetko rovnaké a nebudeš si vedieť zdôvodniť prečo je práve to to najlepšie...

Keby tak uvažoval Sroll, tak je tu dalšia priemerná symetrická topologia a rovnakým zvukom ako všetko ostatné.

Práve testujem 12 tranzistorový buffer kde sa musí všetko napárovať. Ako by som mohol tvrdiť že diamond buffer je to najlepšie keby som neskúsil 7 dalších obvodov? big_smile To ho mám použiť z dôvodu že ho používa každý?

(upravil Wili 18. 2. 2022 0:43)

Re: Postavme si flaškostroj...

nepochopil si asi ako som to myslel. Mas pouzit diamond buffer na to aby ta inspiroval ako ho dalej vypracovat aby bol este dokonalejsi ... tvoj test 12tranzistoroveho bufera. Vymyslel si ho z gruntu z nicoho? urcite tam mas nejaky zdroj prudu, diferak alebo nieco. Vymyslal si zdroj prudu alebo diferak? nie len vyuzivas kombinaciu ktoru niekto iny vymyslel a spajas a kombinujes dokopy a tymto prichadzas k novym 12-tranzsitorovym buferom big_smile

klobuk dole ak niekto pride fakt s niecim novym co neexistuje, v dnesnej dobe mam pocit ze je to cim dalej tym tazsie.

Re: Postavme si flaškostroj...

Skôr som chcel inšpirovať k tomu preveriť si osobne všetko. No a text vyššie som velmi nečítal takže som možno od veci big_smile

Prúdové zdroje používa existujúce big_smile

Tak ono je to relatívne čo je niečo nové a čo nie je. Sroll si tiež asi nevyrába vlastné polovodiče smile

Re: Postavme si flaškostroj...

Pokud máš důsledně zpochybnit všechno, tak nezapomeň zpochybnit i vlastní přístup smile.

Re: Postavme si flaškostroj...

Hlavně tímto způsobem vživotě nic nedodělá do konce big_smile

(upravil BV 18. 2. 2022 10:15)

Re: Postavme si flaškostroj...

Je to ideálny prístup, spochybniť všetko a ničomu neveriť, ak

Cesta je cieľ

Inak len strata času.. To by mohol vymyslieť novú reč, abecedu, zložiť si zgruntu počítač, napísať si vlastný softvér...vlastne celý nový svet smile. Pekné, ale IMO zbytočné.

tak je tu dalšia priemerná symetrická topologia s rovnakým zvukom ako všetko ostatné.

Ty niečo vieš o tej topológii a o objektívnych vlastnostiach?? Nie PR ódy, ale objektívne fakty, merania?.

Re: Postavme si flaškostroj...

BV napsal:

Je to ideálny prístup, spochybniť všetko a ničomu neveriť, ak

Cesta je cieľ

Pozor na cesty do kruhu

Web

(upravil pzwak 18. 2. 2022 11:16)

Re: Postavme si flaškostroj...

hranatybraska, ale pozor, Velký učitel děda Drchlík říkal, že kruh je základ všeho... smile A co takhle circlotron...? wink Zkoušel ho tady někdo v reálu postavit? Už delší dobu mě to láká, ale pořád jaksi chybí ten impuls...

Web