Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 13)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 13 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 247]

Re: Zvuková karta

áno smile těším se na výsledky. Předem dík

Web

Re: Zvuková karta

Také jsem zvědav na výsledky. Doufám, že to nebude úplný propadák smile

Re: Zvuková karta

Bohužel mi pořád nejedou obě současně, takže porovnání je neobjektivní. Zatim mohu říci, že s vyměněnými OZ (místo NE5532 jsou OPA2134) má Juli@ velice těžkého soupeře. Poslouchal jsem najetý věci a mám dojem, že HD2 je o něco lepší. Zdají se mi jemnější výšky, některé detaily jsou zřetelnější. S původními OZ ještě vyzkoušim, snad i obě najednou.

Re: Zvuková karta

Zatím testuješ a hodnotíš především ty operáky... Nedělám si prdel, ta analogová část je důležitější než si myslíte.

BTW nejlepší operák co jsem kdy slyšel je LME47020. Cca 300Kč/ks. Stojí za to.

Web

Re: Zvuková karta

to opamp: Počkej, teď nerozumím s tou analogovou částí. Přece poslechem testuje obojí smile  Nebo jak to myslíš co by měl udělat?

Web

(upravil opamp 2. 11. 2007 22:41)

Re: Zvuková karta

Ne, nic nedělá špatně. Jenom tvrdím, že rozdíl mezi těma operákama je výraznější než rozdíl mezi tím "zbytkem" na zvukových kartách. A možná že kdyby i do Juli@ šly dát OPA2134, skoro nikdo by ty karty od sebe nerozeznal.

Co chci říct? Pro přímý poslechový porovnání by to chtělo mít v obou kartách stejný operáky.

A pokud to pak bude "skoro stejný", je ta karta opravdu dobrá konkurence Juli@.

Web

(upravil Johnyn 3. 11. 2007 11:51)

Re: Zvuková karta

opamp má naprostou pravdu. Ty karty jsou hodně podobný. Kdyby byly v obou stejný operáky, tak bych to nepoznal. Jenže vrtat do Juli@ nebudu.
Chybu jsem udělal, že jsem si tu HD2 neposlechl v "továrním nastavení". Až budu mít čas, udělám to.


"BTW nejlepší operák co jsem kdy slyšel je LME47020. Cca 300Kč/ks. Stojí za to." - nějak jsem ho nenašel sad

Re: Zvuková karta

Johnyn: Uvažuju o tom, že taky koupím tu HD2, nechceš mi ji prodat? smile

(upravil opamp 4. 11. 2007 21:00)

Re: Zvuková karta

Kluci, je to LME49720 smile Takhle to vypadá, když výrobce volí příliš komplikovaný názvy smile
Sorry za dezinformaci.
Tady je ten krasavec:

http://www.national.com/pf/LM/LME49720.html

Web

(upravil Johnyn 5. 11. 2007 21:44)

Re: Zvuková karta

opamp: Jo, taky mě to pak napadlo, že to bude 49720, nic jinýho mi totiž vyhledávače nedávaly.
btw našel jsem je na rs-components, litr za tři kousky, uff... otázka je, zda to za ty prachy stojí? edit: ne, spletl jsem se, tam nejsou sad

arken: Já ale uvažuju o prodeji Juli@ smile  Obě si nechávat nebudu. Na obou chodí i hry, symetrické vstupy/výstupy nepotřebuju a zvukově je na tom po výměně OZ HD2 o fous líp.

(upravil arken 4. 11. 2007 23:13)

Re: Zvuková karta

Johnyn: Předpokládám, že za dva litry ji nepustíš, co? smile Nevadí, měl bych ale dotaz - myslíš, že budou ovladače HD2 chodit pod Win2000 SP1? A jak je to s hardwarovou náročností?

Re: Zvuková karta

V manuálu píšou WIN2000, XP, 2003, Vista.
Min. Pentium III nebo ekv. AMD, 256MB RAM. To má snad už každej, ne?

Za dvojku asi ne, šel bych na 2500. I tak si myslim, že to neni špatná nabídka. Karta je koupená v dubnu.

Re: Zvuková karta

No u mě to bude na hranici softwarově, hardwarově i finančně. 2500 je určitě dobrá nabídka, budu o tom uvažovat, ale jsem namlsanej na tu HD2, symetrika je mi taky k ničemu...

Re: Zvuková karta

otázka do davu: Kolik stojí ty operáky, které jsi tam dal? nebo lze doporučit ještě jiné? Padly tady předtím 4580

Web

Re: Zvuková karta

vyšly asi 50kč/kus

please, kde sehnat ty LME49720?

Re: Zvuková karta

Můžeš prozradit, kdes je kupoval? V RS je mají za 84kč bez DPH.

Re: Zvuková karta

A co OP275? Slyšel někdo? Docela by mě zajímaly.

Ty LME49720 mám díky člověku s nickem Jarous z tohoto fóra. Nebyly kupovaný v ČR.

Web

Re: Zvuková karta

arken: kupoval jsem je tady: http://www.toptip.cz/j.e.m.elektronik/

opamp: OP275 se v hojném počtu nacházejí v mém zesu od HK. Tak nějak člověk o nich není, v dobrém slova smyslu.
S těma LME49720 je škoda, že nejdou koupit u nás.

Re: Zvuková karta

Ahoj, tak jsem OPA 2134 u nás v GMku nesehnal:(  Psal jsi, že jich máš v šuplíku 9, pokud ses nějakých chtěl zbavit ?? rád je odkoupím. Jinak se obrátit na Jarouse? Díky PS: už se taky těším, až mi karta dojde

Web

Re: Zvuková karta

Chlapi, aby v tom bylo jasno, já to(LME49720) kvůli dvěma kusům tahat z němec nebudu, cena je 10euro za kus a doba dodání odvislá od toho, jak strejc má cestu do čech, to může znamenat za měsíc, ale taky za půl roku !

Příspěvky [61 až 80 z 247]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 13 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£