Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 13)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 13 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 247]

Re: Zvuková karta

Zdravim Vas,
takze po rokoch integrovanych a Creativovskych zvukovych kariet som sa aj ja rozhodol pre upgrade. Moje zakladne poziadavky boli podpora "DolbyDigital Live" a "DTS connect", takze vyber nebol az tak velky ako by som na zaciatku cakal. Kedze PC je pre mna co sa multimedii tyka vsetko, hranie, televizia, DVD,CD prehravac, rozhodol som sa nesetrit a kupit kartu "Asus Xonar D2" v PCI prevedeni. Viem, ze za taku cenu cca 5500sk by som mohl mat uz aj "poloprofi", ale jej vlastnosti by som urcite nevyuzil. Karta mi dorazi zajtra tj. 8.10., potom sa pokusim dodat viac info, aj ked zatial len v rezime 2+1, lebo jaksi nie je viacej reproduktorov smile

Re: Zvuková karta

mno, a aké máš repro?

Web

(upravil tomboss 8. 10. 2007 17:16)

Re: Zvuková karta

ajaja, o tom zatial pomlcime, ale chystam sa na nakup od tu pritomnych kolegov a to:
Tesla ARS 745S, 1PF06708 alebo http://www.repromania.net/stavebni-navo … are367.php
vyberiem niektore z tych prvych dvoch, o tej tretej sustave som uz na 90% rozhodnuty ze ano wink
teraz si mozno poviete, ze som blazon, reciever Denon, zvukovka za 5500sk a ma to "pohanat" take kramy, ale mne sa tie stare tesly proste pacia a ked sa prestanu pacit, no co, kupim nieco nove

Re: Zvuková karta

Mám chuť vyzkoušet tu AUDIOTRAK Prodigy HD2. Když má ty výměnný OZ, Bude velkej prostor k laborování. A cena je taky velice zajímavá. Možná, když tam OPA2134, nebo lépe ty AD8620 (bavim se o tom, co mam zrovna doma), tak to bude s Juli@ velice zajímavý srovnání.

Re: Zvuková karta

to Johnyn : uvítal bych "dobrovolníka", ketrý s AUDIOTRAK Prodigy HD2 polaboruje. Chci si také nějakou kartu koupit. Chtěl jsem koupit "Julču", ale když jsem objevil AUDIOTRAK Prodigy HD2, tak váhám

Re: Zvuková karta

Stačilo trochu googlovat a hned víme, čim je ta HD2 osazená:

Features

    * PCI audio interface based on VIA VT1721 (Envy24HT-S)
    * PCI card supplied with standard and low profile metal bracket
    * 24 bit / 192kHz playback (analog & digital)
    * 24 bit / 96kHz recording
    * high quality AKM AK4396 120dB(a) S/N ratio DA converter for extremly high quality 2 channel audio playback via RCA output connectors (5Hz - 40kHz frequency response)
    * triple OpAmp design for audio output with three high quality Fairchild NE5532 OpAmps on separate sockets (can be exchanged for tuning & customization)
    * headphone output with 1/8" connector routed via JRC4580 dual OpAmp
    * analog line input with 1/8" connector via AKM AK5353/7 102dB(a) S/N ratio AD converter (20Hz - 40kHz frequency response)
    * optical S/PDIF digital output following IEC-958C standard, can be used for stereo audio playback (PCM) and multichannel streams from such sources (AC-3 or DTS data)
    * EWDM driver for all current Windows Versions

Re: Zvuková karta

mno jo, to jsem už také vygooglil, ale tak trochu chybí to objektivní - měření. Jak jsem tady dával odkaz, existuje pouze měření digitálního výstupu a referenční karta...

Web

Re: Zvuková karta

Měření (třeba v RMAA) dělat nehodlam, nemam pořádnou referenční kartu. Spíš mě zajímá subjektivní poslechovej test. Která se mi bude víc líbit.

Re: Zvuková karta

Tak jo, když ji testneš poslechově, budu jedině rád. Spoléhám na tvoje referenční uši smile

Web

Re: Zvuková karta

Ty 5532 rovnou vyměň aspoň za 4580 a pak měř a poslouchej. Na místě filtrů za DACem 5532 selhávají.

Web

Re: Zvuková karta

Ahoj. A na kolik ta výměna za 4580 vyjde? Případně bys doporučil ještě nějaké ?

Web

Re: Zvuková karta

mam v šuplíku 9ks OPA2134 v DIPu, takže tam pujdou hned ty.

Re: Zvuková karta

tak to jo:) ale plís, udělal bys pro mě srovnání i originálního stavu s Julií než je tam vyměníš? To mě taky zajímá, na výsledky se už těším..

Web

Re: Zvuková karta

Karta bude nejdřív za týden. Jsem zvědavý, jak za těch 2300 bude hrát.
Ta, která bude podle mého subjektivního názoru hrát líp, si necham, druhou pustim dál.

Re: Zvuková karta

Ahoj, tak jaká? smile  Koukal jsem, že v Améru se dá sehnat i za 1800! Ti se ale mají. Mnohem radši bych ale snad verzi Gold, která už má slušnější operáky.

Web

Re: Zvuková karta

Hm, tak karta ještě pořád není sad , snad příští týden

Re: Zvuková karta

http://www.zive.sk/Spravy/Asus-Xonar-D2 … fault.aspx
Tiež jedno z možných riešní, sám ju mám doma a až na jednu vec som celkom spokojný

Re: Zvuková karta

a která to je věc? Cena? smile Já už jsem rozhodnutý. Není všechno zlato co se třpití..

Web

Re: Zvuková karta

neviem ovládať hlasitosť na tv-karte leadtek cez jej diaľkové ovládanie a ani cez program, ktorým pozerám telku  , ten "mixer" je tak nejak zvláštny, takže musím hlasitoť regulovať alebo na zosilňovači, alebo cez klasický windows mix, čiže všade inde, len nie tam, kde by to malo ísť
inak ak si mal nejakú creative zvukovku, tak budeš celkom prekvapený ako málo výšiek a basov to hrá, zo začiatku mi to aj vadilo, ale už som si zvykol a s odstupom času sa mi to zdá omnoho prirodzenejšie
ale aby si využil všetky jej prednosti, bolo by asi vhodné mať reciever s DD a DTS
no k cene, pracujem vo veľkoobchode s výpočtovou technikou, takže asi tak smile, ale myslím, že okolo 5000kč by sa mala pohybovať

Re: Zvuková karta

Takže ta HD2 je doma. První věc co jsem udělal, byla výměna OZ. Instalace ovladačů proběhla naprosto stejně jako u Juli@. Bohužel ty ovladače zabily ovladače Juli@ !!!, která mi zmizela. Takže přímý srovnání zatim nebude, zkusim to nějak poladit. Ovladače vypadaj taky podobně, ta HD2 má nějaký serepetičky navíc. Takže pustit foobar, nastavit aspoň KS (ASIO zkusim později) a jde se poslouchat...

Příspěvky [41 až 60 z 247]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 13 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£