Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 13)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 13 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 247]

Re: Zvuková karta

tiež výmena OZ ... zas si nemyslite že z vašej karty bude v momente Julia smile pomôže to, to je samozrejmé... inak ja som si do karty navàtal ešte dva otvory a pridal cinch konektory... má to oveľa kvalitnejšie spojenie ako cez 3,5mm jack... kvalitnejšie vodiče sú dosť ťažké na neho...

Re: Zvuková karta

Nechceš nám říct, co se zvukem udělala výměna OZ?Hraje ti ta zvukárna vůbec? big_smile Btw:Z jakého důvodu nelze po výměně OZ přijit přímo na výstup sluchátka?

Re: Zvuková karta

hrať to hrá smile to je v pohode, celkovo sa pásmo prečistilo ... hlavne čo sa týka výšok, sú také jemnejšie, nedráždia tak uši, príjemnejšie sa to počúva... bassy idú troku hlbšie,také mohutnejšie, viac im človek dokáže uveriť, stredy su malinko menej ukričané ale +/- to isté
ono,slúchatká tam môžeš pripojiť aj tak, ale záleží aký OZ tam dáš... musí mať dostatočný výstupný prúd, ja tam mám 2132 alebo 2134, už ani sám neviem a sluchádlá hrajú trošku potichšie ( 22ohm /102dB/1mW) ale aj tak to bežne tak človek nemá pustené,pokiaľ nieje hluchý smile

Re: Zvuková karta

Mam přímý srovnání Audigy2 vs Audigy2+OPA2134 vs Juli@. Neni to jen o OZ, ale ta výměna pomůže smile

Re: Zvuková karta

Ahoj, tak mě by to hodně zajímalo. Jak to srovnání hodnotíš - myslím tím co má cenu. Jestli nechat Audigy2 nebo ho tunit nebojít do Julie? Díky Filip

Web

Re: Zvuková karta

Tahle karta by mohla bejt zajímavá... http://www.xsreviews.co.uk/reviews/misc … elude-71/1

Re: Zvuková karta

Kupte pořádnou zvukovku a ušetřený čas vyplňte poslechem kvalitní muziky, pitím kvalitních lihovin nebo kvalitním sexem smile

Já jsem měl Audigy2 NX a byl jsem spokojen, než jsem slyšel Julinu.

Web

Re: Zvuková karta

Tak wink Svatá pravda, taky jsem spokojen s Julinkou..před tím jsem mněl SB X-Fi ta celkem hrála dobře, ale mněla dost agresivní výšky, ale oproti SB Live 5.1 byla teda o dost lepší. Jinak Audigy 2 jsem neslyšel...

Re: Zvuková karta

opampe a nemas ty nahodu stejne jako ja phase24FW? smile mel si moznost ji primo porovnat s julinou? my to chteli udelat s dawsooem ale nejak sme to uz nestihli kdyz sem u nej byl... moc by me to zajimalo smile

Re: Zvuková karta

Mám, nemám možnost porovnání sad Zvědavej bych na to docela byl. Osobně ale čekám rozdíly na mezi poznatelnosti.

Web

Re: Zvuková karta

ja taky smile tak snad to stihnem priste jak zajedu na navstevu a pak dam vedet smile

(upravil Martin 9. 9. 2007 14:32)

Re: Zvuková karta

Asi vezmu Julinku, vaše zkušenosti mě utvrdili a navíc!!!!  Má moc  milý  název smile.

(upravil Klon 13. 9. 2007 22:35)

Re: Zvuková karta

A ještě jeden kandidát - http://www.penstarsys.com/reviews/sound … index.html
EDIT:U nás se prodává pod názvem Club3D Theatron DTS okolo 1500kč

Re: Zvuková karta

raději byste šli do Juliny nebo E-MU 1212m - bez ohledu na cenu (můžu je mít za stejné peníze). Půjde to do analogu Yamahy AX 596 a dál do 92l sloupovek s D´Apollit.

Digitál možná okrajově využiju, ale to je otázka budoucnosti. Jde mi hlavně o stereo poslech blízký HiFi. THX

Web

Re: Zvuková karta

Objevil jsem AUDIOTRAK Prodigy HD2 (http://www.disk.cz/disk/detail1.csp?!PV … 1907111571)

Re: Zvuková karta

Škoda, že je "srdeční" čip přelepenej samolepkou Audiotrak... člověk nemůže zapátrat po datašitech a udělat si vlastní názor. Ty operáky v paticích jsou naprosto vynikající marketingovej tah!

Web

Re: Zvuková karta

Jo ty vyměnitelný OZ jsou fakt skvělej nápad. Typnul bych, že pod tou nálepkou bude VIA ENVY.

Re: Zvuková karta

ENVY 24HT nebo GT je tam na 99%

Re: Zvuková karta

Čili to uplná sračka nebude.
Ale stejně, Julča je Julča. A má volitelně i symetriku, to jiná karta nemá.

Web

Re: Zvuková karta

prosim vas k tej Audigy 2  ked tam mam 4558c je to ono zalezi na tom pismenku??? mam presnejsie Audigy 2 platinum ex a mam tam taketo srandy tri....a ta nahrada moze byt OPA2134PA

Příspěvky [21 až 40 z 247]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 13 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£