Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 13 z 13)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13

RSS

Příspěvky [241 až 247 z 247]

Re: Zvuková karta

Podívej se do správce zařízení - zobrazit - prostředky podle typu, jestli nemá zvukovka stejný požadavek přerušení, jako nějaké jiné zařízení. Když jo, zkus změnit umístění karty do jiného PCI slotu.
Z e-bay se kupuje Prodigy HD2 Advance a pro tu jsou jiné ovladače http://www.audiotrack.net/downloads/ než pro Prodigy HD2 http://download.audiotrak.net/?w=at& … 1&l=en

Re: Zvuková karta

slot mama jen jeden ze dvou volny, pac tam mam chladic na VGA, dal jsem ovladac audiotrak 0.978 a je to porad stejne, ten dalsi ovladac Envy mi nainstalovat nejde. tot vse. smile ach jo

Re: Zvuková karta

A co zkusit IRQ změnit v BIOSu?

(upravil Bentley 28. 11. 2010 13:18)

Re: Zvuková karta

Takze IRQ jsem zkousel zmenit na pci slotu, a porad to lupe sad i jsem zakazal azalia audio v biosu, coz je integrovana na desce myslim, prosel jsem bios, vsechny irq co jsou tak je kazde nastavene na jine cislo, aby se to nepralo a zadna zmena... je to za trest? smile)

dalsi zjisteni, pridal jsem asio do foobaru, a kdyz jsem ho chtel nastavit v preferences, tak mi hodi bluescreen a pc vytuhne sad

(upravil ravenman 12. 4. 2011 20:41)

Re: Zvuková karta

Neviem ako vy páni , ale ja som už dávno zistil že tie najznámejšie modely a výrobcovia z.k. sú len predražené mrdky , je to všetko pekne vyzerajúce  s kopou nezmyselných drístov na krabici s pozláteným nápisom  ale to je tak všetko . Kdosi mi tu raz tvrdil že Juli@ je na úrovni cdp v hodnote 15 tisíc , snád nemusím ani hovoriť že ju otrieskal o zem základný model od Denonu či Nadu ktorý zdaleka nedosahuje 15k . Dávno som pochopil že čím drahšie reproduktory k pc aelbo zk tým to lepšie vyzerá iba na vonok  , ale to najhlavnejšie a to zvuk žiaden (subjektívne) ,chcem podotknúť že RMAA merania majú iste nejakú výpovednú hodnotu  ale ako to hrá z toho nezistíte , jedine odstupy , uroveň šumu stabilitu a pod , je prášivá Realtek ALC889 (vlajk.lod) má podla RMAA všetko v poraidku ale zvuk je mizerný a plochý

(upravil mechanik 13. 4. 2011 22:58)

Re: Zvuková karta

ravenman, na čom si to porovnával? myslím zosilovač a reprobedne, ja som tu mal denon DCD-3000, DCD735 a od SONY, 339ES, 228ESD, X33ES a pre mna juli@ jasne najčistejšia a najneutralnejšia aj ked pre niekoho možno trochu "chladná" pred nou som tu mal creative sound blaster live asi 5.1 a to sa vôbec nedá porovnávať... hrá ako pod dekou, zahuhlane

Re: Zvuková karta

Skoro cokoliv od creativu stojí za hadí prd. Mezi jejich zvukovkou za 3K a za litr není ve zvuku valný rozdíl a přehraje to téměř libovolný slušnější stolní CD přehrávač za pár stovek.

Příspěvky [241 až 247 z 247]

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvuková karta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£