Re: Objednavka v PartsExpress

já bych toho vzal možná o něco víc než jen 2x Neo 3 Jen nevím jestli kdyby nás bylo víc, tak že by jsem třeba dostali slevu nebo nějaké výhody podle množstvé zboží?? Mám toho víc co bych chtěl vyzkoušet, ale nechci zase vyhodit hodně peněz na jednou, takže bych časem přiobjednal.

(upravil siss 28. 8. 2007 21:38)

Re: Objednavka v PartsExpress

toto su iba uvahy o cle a dph. nechcete si radsej pockat, kym sa vyjadri mengel? ja urcite. ked bude dobra cena na neo8, pravdepodobne zoberiem dva kusky.

Re: Objednavka v PartsExpress

No právě, jsou to jen úvahy. Právě proto čekáme na mengela. smile

Re: Objednavka v PartsExpress

necham mengela at se k tomu vyjadri pak sam ale ja uz snim mluvil tak vam jen pretlumocim co vim.

mengel to bere z PE pac od nich bere vic veci a zastuje je takze to za prve smile on to clo a dan musi zaplatit. ceny ktery psal tj nejakych 52-4usd za jeden neo3 (presne si ted nevzpominam) je uz konecna cena pro nas tj jen pricist postu knam...v mnozstvi pry nijak vyrazna sleva nebude. pry mozna kdybysme brali 50-100 kusu tak by treba amiky pritlacil...

to je tak vsechno co si pamatuju smile

Re: Objednavka v PartsExpress

uzasne... ale porad mi nesedi DPH smile

(upravil mengel252 29. 8. 2007 1:15)

Re: Objednavka v PartsExpress

tak som tu   smile
cena kazdého produktu od PE - cena z webu za kus + 5% + DPH. To je predajná cena pre súkromné osoby. v prípade firmy (patca DPH) samozrejme podľa zákona fakturujeme cenu bez DPH a príjemca si to vysporiada s finančným (dañovým) úradom.

cena môže mierne zakolísať pri objednaní nejakej obzvlášť ťažkej položky, ale to by sa ukázalo ešte pred záväznou objednávkou, takže dotyčný by bol upozornený na zvýšenú sadzbu za hmotnosť.

Re: Objednavka v PartsExpress

Takže pokud jsem dobře pochopil tak nemusím platit to nechutný pošotvný z USA??? jsem asi fakt jelito, ale pořád mi to neleze do palice. Jedině že by cena s "z webu" znamenala cenu položky + poštovné do ČR.

(upravil pistole 29. 8. 2007 8:43)

Re: Objednavka v PartsExpress

Je to jednoduché - Mengel má asi vyjednané dealerské podnínky. toť vše.

Pro mne to tímto zvadlo objednám si to asi u mengela. tech 5% navíc mu rád dám. A bude klid.

Re: Objednavka v PartsExpress

Micro: Nevím, co nechápeš, je to cena z PE + 5% + 19% + pošta ze Slovenska.

Mengel je holt výhodnější.

Re: Objednavka v PartsExpress

takže jelikož máme nové kontaktné miesto v ČR, pošta pre ČR bude lacnejšia.

kontakt pre ČR tady: http://www.caraudium.com/cz/contacts.html
objednávky z Česka prosím posielajte na cz@caraudium.com

Richardovu a Mabatovu objednávku vybavím osobne ja, to už netreba posielať druhý krát.

dodávka by mala byť realizovaná približne do 1mesiaca od potvrdenia objednávky v PE. Je to tak dlho kvôli tomu, že používame iný spôsob prepravy, ako sa podarilo vybaviť vám. Rovnako, ako Richardovi, ani nám nechcú pristúpiť na odoslanie inou firmou, ale riešime to inak.

Uzávierka objednávok na toto kolo je 7.9.2007 - myslím, že na rozhodnutie má každý dosť času.
Pre objednanie od PE bohužiaľ budeme žiadať platbu vopred oproti predfaktúre.

Re: Objednavka v PartsExpress

mengel252: A jaký je ten výhodnější způsob přepravy? I když, to mi asi neřekneš, co? smile

Re: Objednavka v PartsExpress

spis ze zvedavosti- byl bys mengeli schopnej sehnat Ciare 15.00SW a 18Sound 6ND430? pripadne za kolik?

Re: Objednavka v PartsExpress

do doby nez jsem se rozhodl pro Mengela, jsem ukoloval kolegy a zname, aby objednali oni a pak mi to preposlali jinou firmou... nic inteligentnejsiho jsem zatim nevymyslel. Ale i to ted pada... nema cenu se tim dal zabyvat

(upravil mengel252 30. 8. 2007 12:06)

Re: Objednavka v PartsExpress

gaminn
v americi je miesto doručenia. odtial to ide poštou, akú vyberiem ja, nie PE.

Luikas
18sound, neni problem, Ciare by si asi nezaplatil.
6ND430 je za 2300 Sk bez DPH

(upravil luikas 30. 8. 2007 13:47)

Re: Objednavka v PartsExpress

to je to Ciare fakt tak drahy? co jsem koukal na ceny v Nemecku a v evrope vubec, tak stoji cca jak tri 10BR60, nebo o 30 euro min, nez XLS10 s pasivem. to by odpovidalo tak 5-6000, kdyz to zprumeruju. a zvukove to bude IMHO lepsi. ale netusim, za kolik bys ho sehnal, tak se ptam... ten 18Sound jsem takhle cca predpokladal. to vis, premejslim, co bych stavel, kdybych prodal to soucasny. vymejslim spis kombinace z repro min proflaklejch znacek, uz me ty SEASy, SS, apod. nebavej. jen pro zajimavost na vejskach by se mi k tomuhle libila MHT12 od Visatonu, bylo by to takovy "parni" kino, od 25 do 40000Hz(-3dB) pri 110dB/m (tam uz je zapocitana tepelna komprese a baffle-stepy) v IMHO solidni kvalite. jen by to chtelo trochu citu pri hledani delicky S-V. jo jen ze zvedavosti, byly by nejaky mnozstevni slevy? ostatnim sorry za oftopic.

Re: Objednavka v PartsExpress

Luikas
Draý je preto, že za jeden pár by som platil vysoké prepravné, rovnako ako keď si ho objednáš z nemecka Ty. jna jeden pár nikde nedostanem dealerskú, či distributorskú zľavu. Žiadny z eurodistribútorov, s ktorými spolupracujeme, nemá v ponuke ciare. 18 Sound áno, preto ho viem zohnať za relatívne rozumnú sumu.

Re: Objednavka v PartsExpress

a vis o nejaky podobny bestii?

Re: Objednavka v PartsExpress

Zpet k tematu. Partsexpress byl hlavne  vybran pro menice Neo3 a Neo8.
Mengel bude posilat objednavku.
puvodne psal toto:
Uzávierka objednávok na toto kolo je 7.9.2007 - myslím, že na rozhodnutie má každý dosť času.
Pre objednanie od PE bohužiaľ budeme žiadať platbu vopred oproti predfaktúre.

Termin se posouva o tyden, to je 14.9. Do te doby prosim napiste, co kdo chcete. Odhady na desitky Neo vypadaly jako optimisticke, spis naivni. Zatim je to jen nekolik paru.

Re: Objednavka v PartsExpress

OT: Richard_Majer --> http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_zkr … us%C3%ADch

Web

Re: Objednavka v PartsExpress

Tak vážení děje se něco.. ?