Re: Objednavka v PartsExpress

micro

audium@audium.sk

DPH je samozrejmosť, ktorú musíš zaplatiť štátu, v ktorom žiješ.  Bohužiaľ, tej sa nevyhnem ani ja. Hromadnú objednávku nekazím, môžete u mnás objednávať hromadne   smile

Re: Objednavka v PartsExpress

nabidka z nemecka:
NEO 3PDR -  10 pcs. = EUR 69,- / 20 pcs. = EUR 62,- with frontplate
NEO 8 - 10 pcs.  = EUR 79,- / 20 pcs.  = EUR 71,-
All prices per piece plus freight. If order exceeds EUR 1.000,- its FREE!

Re: Objednavka v PartsExpress

byl jsem asi moc opatrny a moje target prices pro Partsexpress byly malo agresivni... jsem je dostatecne neodhadl...smula.
tady je nabidka:
Here are the Quantity Pricing we have for you.
Qty     type    target price
10      Neo3    38.90     Part 264-735
10      Neo8    56.90     Part  264-712
               
14      Neo3    37.60     Part 264-735
14      Neo8    55.10     Part  264-712
               
20      Neo3    35.70     Part 264-735
20      Neo8    52.20     Part  264-712

O transportu zadna zminka. Pokud je nabidka od Mengela, tak bych se tomu uz prestal venovat...

Re: Objednavka v PartsExpress

ne a ne a ne... radsi neprodaji, nez aby udelali ustupek (ani pouziti Madisound argumentace nezabira)

Unfortunately we can only send international orders via UPS Express Saver. This is our policy for it reliability in shipping and track ability. For instance if we were to use the postal service and your package get lost. We would have not way to track the delivery and would have to wait 30 days from the scheduled delivery date to file a lost package claim. In most cases this means it could take 2 1/2 to 3 months for you to get your product. While UPS is more expensive it does offer instant tracking and lost package claims.

If there is anything else I can do for you, please do not hesitate to call or email me!

Re: Objednavka v PartsExpress

Asi je drazdim...

US prices NEVER include freight,  customs and tax, which you have to add to the

advertised prices. Then you are at same level .



Also you do not get controlled and selected quality!! Thats makes a big difference....but

checkout yourself.

Re: Objednavka v PartsExpress

co to melou o tý kvalitě za kecy !? za kvalitu snad ručí BG a ne oni!

Re: Objednavka v PartsExpress

Pistole, to byl nemecky distributor, ktereho jsem drazdil US inportem smile

Re: Objednavka v PartsExpress

no a jak to teda vidíš ?? německo, mengel nebo ti leniví amíci.

Re: Objednavka v PartsExpress

nechci tedy rejpat, ale nebyl by asi nejlepší ten Mengel?? Pokud říká že to bude jen cca +5% z ceny, tak to ještě jde...

Re: Objednavka v PartsExpress

asi ano - je to nejmíň problémů . S mengelem nemám problém.

Re: Objednavka v PartsExpress

napodobne... zadny problem. Jen jsem tady chtel dat odpovedi jak to sbiram...

Re: Objednavka v PartsExpress

Jaká je teda cena u mengela?

cena u PE + 5% + clo + DPH + doprava ze Slovenska?

Re: Objednavka v PartsExpress

Nerad bych se mýlil ale spíš PE plus 5% plus DPH a doprava ze Slováče.

Re: Objednavka v PartsExpress

Clo jde ruku v ruce s DPH při dovozu. Jde jen o to, jestli mengel už v té ceně, co je u PE, to clo a DPH započítal.

Re: Objednavka v PartsExpress

mengel napis prosim presny ceny za neo8 a neo3 a co vse k tomu mame jeste pripocitat smile to bude myslim pro vsechny nejlepsi smile nebo se nekdo chopi hromadne obednavky? ja bych urcite bral 2ks neo8

gaminn: Slovensko je v EU ne? takze zadny clo by tam byt nemelo...nebo se pletu?

zkusim zatim udelat maly odhad:
neo 8 1kus 1350kc
clo by se platit nemelo
asi by se mela zaplatit dan 19% CR tzn 1600kc/1kus

pak rozpocitat postovny z SK do CR ktery v pripade dvou kusu muze cinit do 400kc cili jsem na nejakych 1800kc (kdyz si obednam sam dva kusy)
z nemecka pri hromadce je to 2000kc/1kus neo8 +posta v CR (a to nevim jestli je tam zapocitana dan 19% pro CR, nejspis ale ne)

z usa pri 20kusech neo8 a neo3 je cena jedne neo8 asi 1600kc(v cene je i posta, dan a clo)zbyva jen posta v CR na rozeslani.

Osobne mi prijde jednodusi mengel a mozna to bude i levnejsi kdyz uskutecnime hromadku....kdo se toho chopi? smile

Re: Objednavka v PartsExpress

Levnější to asi nebude, ale bude to menší opruz. To radši tomu mengelovi nějakou tu stovku nechám.

Re: Objednavka v PartsExpress

kyselym: Slovensko je v EU, ale jestli mengel dováží ty reproduktory někde mimo EU, tak clo a DPH zaplatit musí. Pokud jo, tak jde o to, jestli ta cena (z PE + 5%) už zahrnuje clo + DPH, nebo ne.

Jinak jak vypočítáš cenu ze Slovenska, DPH se v rámci EU, při přechodu zboží přes hranice, neplatí.

Re: Objednavka v PartsExpress

možná trochu OT: kde se o těch Neo měničích můžu dozvědět něco víc? Našel jsem jen datasheet k Neo8 a pak jen nějaký marketingový bláboly...

Re: Objednavka v PartsExpress

To není zcela přesné, neplatí se pouze při obchodu mezi firmani které , mají VAT Nr. Pokud kupuješ třeba ze Švédska tak zaplatíš jako soukromá osoba jejich DPH 25% a pokud z Holandska tak 19%.
Navíc udávat ceny bez DPH ve vnitrounijním obchodu je běžné. Ale clo pokud se musí při importu platit je jaksi obvyklé mít v ceně.

Re: Objednavka v PartsExpress

S tím DPH to je prostě stejné, jako kdybys nakupoval v ČR. To samozřejmě. Já jsem uvažoval jen, že mengel tam má to DPH započítáno. Protože ceny z PE jsou už včetně těch jejich daní. Pokud ale mengel to DPH ještě musí přičíst, tak se podle mě vyplatí jednoznačně USA, pokud dají slevu.