Re: Ethanol E85

Little, zapoměls podotknout, že se doporučuje do prostoru pro rezervu vyrobit díru, aby potenciální únik plynu šel pod auto a nehromadil se v to m prostoru.
Jinak já osobně bych šel raději do oficiálního LPG, dá se sehnat za rozumnou cenu.

Až dorazím toho dízla, co mám teď je jasnou volbou Laguna benál +LPG, ale to bude tak za 3 roky, ještě musí chvíli tahle pracovat!!!

Re: Ethanol E85

mir.ku: na 38l LPG cca 400km (celkem těžký auto 1.5t, kamarád na to samý najede 550km, ale s o dost lehčím Renaultem), záleží jak člověk jede, ale mám půlku cesty přes město, po rovince když jedu těch 110 mi ukazuje palubní počítač 8.5L. Oproti benzínu velká úspora ale když má člověk ještě neprohřátý motor tak se někdy člověku z těch čísel ježí vlasy smile

Re: Ethanol E85

Studený auta chlastaj snad všechny.. než se zahřeje Laguna, taky mám pocit, že ta nafta teče rovnou do výfuku...

Re: Ethanol E85

Je to hnus velebnosti smile

Re: Ethanol E85

To znám, v passatu 1.9 mám spotřebu 7.4-9.6 dle aktuálního spěchu,,v diskuzi na novinkách by mě recyklovali i s rodným listem lol

Re: Ethanol E85

v diskuzi na novinkách se jezdí jen "snem českých rodin" 1.9 turbochrocht a za 3,1839403 l na 100km!!!

Re: Ethanol E85

Paull25: Maš na mysli "Kvalitní český kombík Hyundai?" big_smile big_smile

Re: Ethanol E85

nn "sen českých rodin" je označována octavia popřípadě fabia big_smile (jedno jestli 1,2,3)

Re: Ethanol E85

madeindoma: Kvalitní český kombík Hyundai - to mě vždycky rozesměje ;o))

(upravil Dalča 25. 8. 2013 13:49)

Re: Ethanol E85

Náhodou můžeš si nyní vybrat z mnohývh "českých" aut - rozumněno tím Německé, Francouzské, Japonské, Korejské automobily skládané českými cvičenými opicemi na pásu...
Kvalitní český kombík Hyundai je stejně českej jak kvalitní českej kombíl Fábia a jako kvaltitní český pidiauto Peugeot 107, či Toyota aygo...
Holt jsme levná nekvalifikovaná pracovní síla pro mnohé koncerny. už jsem "doběhli" Čínu.
Vlastní kapitál = 0
vlastní vývoj = 0.001%
Vlastní je už jen ta lidská síla u pásu

Vlastní myslím Česká... I když v Mladý Boleslavi je to samej Slovák...

(upravil madeindoma 25. 8. 2013 15:34)

Re: Ethanol E85

Paull25: Samozřejmě ideálně HTP smile S tím že čtvrtý válec si doděláme termoskou s kafem za oknem big_smile Tu spotřebu u těch traktůrku mohli rovnou zaokrouhlit na 3.141592 coby Pí smile

ato-mic: Taky mě vždycky rozesměje ta reklama na Renault: "Chcete si užívat prostorného auta, ale nechcete platit za prostor navíc? Renault vám vychází OPĚT vstříc" big_smile jojo to mě taky vždycky dostane smile

Re: Ethanol E85

Hoši, hlavně že jim to táhne "vocpoda" a je tam dost místa na 2l lahve ve dveřích (kriterium kreténů) a hlavně že kufr má 600l protože když se jede jednou za rok "do chorvacka nebo do juginy" s dětma popřípadě jednou za rok "na chalupu ze psem" tak se to využije" mámo vole jak někdo může koupit nějaký japonský nebo francouzký auto, sakra furt se to sere jak ty alfy a fiaty! Říkal to venca v hospodě co mě "vočypoval" mou oktáfku "f metle, na hlýnách, f kůži, s klimatizací" 1.9 chrocht! Více se nebudu rozepisovat o vohnoutství big_smile

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013070702

(sry za offtopic)

Re: Ethanol E85

Jo, to taknějak sedí...
Každý, kdo usedne do vozu Š.Fabia je ko**t. A nejlepší na tom je, že mám máslo na hlavě, protože s mátinou Fobií občas musím jet také smile
Škoda, že se pán nezmínil o více detailech provedení podvozku, zavěšení kol, řízení, atd. Víte na čem drží náboj kola nové Fobie?
Já to neviděl, ale kolega mechanik tvrdil, že na zpětně ohnutém napasovaném milimetrovém plechu do tvaru háčku v drážce.

(upravil sagitarius 25. 8. 2013 19:12)

Re: Ethanol E85

Každý, kdo usedne do vozu Š.Fabia je ko**t.

Koupil jsem si Fábii. Ano jsem kokot, ale jsem s ní spokojenej. Udivuje mě, že někteří mají v sobě tolik drzosti a arogance, že si dovolí veřejně druhého označit za kokota jen proto, že má auto které se jim nelíbí. Zřejmě by se měli někteří nad sebou a svým chováním zamyslet, a najít si jiný způsob, jak si léčit své mindráky.

Web

Re: Ethanol E85

sagitarius: To vyjádření mělo být ve smyslu, že kokota z toho člověka dělá ten vůz po usednutí dovnitř. Však jsem to napsal i o sobě. Nejde vůbec o to, že by se mi auto nelíbilo. Bylo to přirovnání k tomu, jakou hodnotu a vlastnosti obvykle člověk za peníze při koupi tohoto (obzvláště nového) vozu dostane, a že to není dvakrát nejracionálnější tah.
Spokojení zákazníci se najdou i na ten největší šrot, jinak by se samozřejmě neprodával. To z toho šrotu nedělá něco víc, a už vůbec to nedělá víc z lidí, co ho bráněj. Jestli nepoznáš, co je na tom autě špatně, nebudu Ti přímo nadávat, ale asi to není dvakrát tvůj obor a ani tě takové věci nezajímají, a jestli jsi tedy analogicky ke tvému příspěvku mě kupoval auto na základě toho, jestli se Ti líbí, tak jsi opravdu nepochopil jádro pudla, a bavíme se o něčem jiném. Tohle není žádné teenagerské urážení na základě toho, kdo má dražší auto a novější I-phone. Tím bych nerad upadal do nějaké další ofenzívy. Pokud Tě to popudilo, tak se hluboce omlouvám, leč já to vidím jako reakci dost mimo mísu.

Re: Ethanol E85

Já mám auto s <> ve znaku,a případné komentáře mě nechávají chladným....

Re: Ethanol E85

kdyby se lidi chovali racionálně, tak by volný trh dávno nefungoval big_smile

Re: Ethanol E85

Doma máme lvíčka a i tu pičku smile a potom tchán má toho německýho strýce, opel nebo tak něják se tomu říká či co big_smile

Re: Ethanol E85

Crashpc napsal:

sagitarius: ..., že kokota z toho člověka dělá ten vůz po usednutí dovnitř. .....

Nedělá. To si jen duševně nevyvinutí jedinci myslí, že když si sednou do auta za mega, jsou něco víc. A často to taky na silnici těm v levnějších autech dávají najevo. Normální rozumnej člověk bere auto jen jako stroj-prostředek k nějakému účelu. A opravdu nepotřebuju, aby mě někdo poučoval o tom, jestli jsem, nebo nejsem dostatečně povolán k tomu, abych posoudil, jestli jsem nebo nejsem se svým autem spokojen. A za 6 let, co to mám, mi jednou odešla zapalovací cívka, na rozdíl od kolegy, kterej je strašně IN se svým BMV, se kterým je každýho půl roku v servisu s turbem.

Web

(upravil Paull25 25. 8. 2013 20:43)

Re: Ethanol E85

Tyjo takový peklo big_smile přemýšlím kde tam je napsáno že každej kdo sedne do fabie je kokot  big_smile big_smile Já odobně jezdil s Oktávkou i fabií (dobře uznávám že z těch vozů nemám nadšení ani kdyby to jezdilo za 2l na 100 a mimochodem sere se to uplně stejně "jak mámo vole ty alfy TS a ty BMW manažerský předražený) a nemám s tím problém, ten článek poukazuje jen na jedince kteří z toho dělají Ferrrari a ten "sen českých rodin".


" Normální rozumnej člověk bere auto jen jako stroj-prostředek k nějakému účelu. " Aha, tak to velmi správná definice  takže každej všechno může brát jen jako věc k nějakému účelu a basta smile

" BMV, se kterým je každýho půl roku v servisu s turbem." Velmi hodnotná informace kterou přiřazuju k teorii koupil jsem auto v nějakým noname autobazaru a furt se sere! Krámy německý jedny (Ironie) a BM"V" má tedy taky styl.