Re: DPA 222

raspi: Jo, to je fakt, to mně nenapadlo. Lidská drzost nezná mezí.

Web

Re: DPA 222

Tak plošňáky by byly takovéto : Síla 1,5 mm, 70 mikronů, zlacené, potisk, obrys frézovaný. Zbývá jen určit, jakou masku : zelená, modrá, černá, červená, bílá... Takže se rozhodněte, mě osobně by se líbila modrá nebo bílá. Nuže ? Ale fofrem... smile

Re: DPA 222

Mám do toho hovno co kecat, ale modrá je nádherná.

Web

Re: DPA 222

Bílá ke zlaté? Něco kontrastnějšího... Modrá, červená nebo černá. smile

Re: DPA 222

A to není postihnutelný když někdo opajcuje ten modul a prodává ho pod svým jménem? Sinclair někde psal že to má registrovaný jako technický vzory /nebo tak něják/ a že kdyby to někdo pajcnul a šel s tím na trh že má čekat trestní oznámení. Jak to teda je?

Re: DPA 222

bila. K zlate se hodi, viz. karty @juli a spol...

Re: DPA 222

Modrá... neznáte pravidlo inverzních barev? big_smile

Re: DPA 222

Bral bych také modrou . A pokud nebude reálná možnost spojů TYA II pro " prověřené " , tak uvažuji o 4 ks DPA 222 ...

Re: DPA 222

I pravil starý král : " Pověz mi Lado, které šaty se ti líbí ? Mě ty modré, se zlatými hvězdami... "...je vidět, že starý pohádky se nazapomínají... smile

Re: DPA 222

Bať . U mne to je ale také tím , že tíhnu k mořské modři na jihu - po mých předcích .

Re: DPA 222

k zlatej samozrejme červená big_smile ale modul si bohužial najbližších 10 rokov nekúpim, akosi som minul prachy na štúdium...

Web

Re: DPA 222

Tak mě by se líbila třeba červená ale modrá také není špatná.

Re: DPA 222

Božem jen ne modrou!!! Modrý desky nechci ani zadarmo!

Re: DPA 222

To Kazzatel. Nejhorší je právo volby. Rozhodni a bude. (Toliko k barvě masky.)  Je-li DPS k dispozici, přeplatím jí klidně 4x. S prací strávenou na kopírování se ji stejně vyplatí koupit, a navíc neodradíš autora od další práce. Zkopčit a prodávat ji je víc než na pár přes držku. Už jsem se ptal, ale odpověď jsem nedostal (nebo ji přehlédl). DPS na inovovanou DPA380 už nejsou a nebudou? Od RTG ji už z morálních důvodů nechci, nehledě na ohlasy, co se jejich kvality týče.

Re: DPA 222

RTG maj stejně desky nahovno...

Já bych volil černý nebo bílý desky.

Re: DPA 222

Co člověk, to názor...když se nedohodnete, bude prd, nemíním nechat to dělat ve všech barvách, aby jste si milostivě vybrali...tož tak, nasrali jste mě...

Re: DPA 222

Šmarná, tak si vyberte barvu, která je Vám nejblíž. Jestli se dělaly DPAčka bílý, tak bíle, jestli se Vám na 222 líbí zelená, tak třebas zeleně...

Re: DPA 222

Mě je to jedno, chtěl jsem vám dát vybrat, ale jak vidím, ani v tomhle se nedohodnete...

Re: DPA 222

Jak moc velký vliv má barva masky na parametry zesilovače, kazzateli? smile

Re: DPA 222

Roli hraje i psychyka, když se ti něco líbí, jsi shovívavější...ale holt každej jí má jinou...