Re: Zosik do 900 watt

Pokud špičková firma dodá k zesilovači certifikát kde uvádí 4x250W RMS při 13.8V a zkreslení 0.07%, tak nevidím důvod nevěřit. Na polici tu mám třeba DLS A6. Výrobce udává 500W RMS, změřeno bylo vždy více. Zes má pojistky 4x35A. Bavím se o seriozních firmách jako Genesis, Brax, nebo i to DLS a ne o US Blaster, Carpower apod.

Web

Re: Zosik do 900 watt

TO hifim@ni@k.: Dobře,pokud se bavíme o výrobcích určitých značek,tak tam není pochyb o výkonu. Já třeba pracuji především s výrobky Alpine,pioneer a Focal, kde vím že udané hodnoty jsou správné.  Ale když ti maník napíše "mám v autě 1000W" které jsou napsané na zesilovači Zn. Raweland a na něm je jedna 20A pojistka, tak to mě dostává. Takové lidi bych normálně střílel big_smile

Re: Zosik do 900 watt

Ještě příklad zde. Helix A Competition  Má do 4ohm 150W X2. V můstku dá do 4 ohm 540W. Na konci každého kanálu má 4Páry výkonových tranzistorů a v napájení má 80A pojistky.

(upravil hifim@ni@k 14. 10. 2011 15:13)

Re: Zosik do 900 watt

Poslouchal jsem auto osazené 2x Brax Matrix X4 ( změřeno 4x292 při 13.8V a 1% ). Měl osazené 2 baterie a Helix XXL Power Station. Při vypnutém motoru padalo napětí téměř před očima. Jakmile napětí dosáhlo 11V, tak se celý systém odpojil aby nedošlo k poškození zesilovačů smile

Web