Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 13 z 16)

Audioweb.cz » Reproduktory » Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 16 »»»

RSS

Příspěvky [241 až 260 z 303]

(upravil MaBat 11. 10. 2013 7:25)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Zorg napsal:

pozor, check to má provedený podle mě absolutně dokonale, v rámci daného přístupu a použitých měničů.

V rámci daného přístupu a použitých měničů je dokonalé cokoliv. I kytarovej 12" širokáč ve 30 litrech.

- BlackRidere, slyšel jsi při poslechu RpM-1 nějaké pazvuky? Jak velké byly, od oka, při poslechu -pakliže jste poslouchali i víc nahlas- výchylky basáku?

- Berko, druhý odstavec příspěvku 175 mluví sám za sebe, stejně jako fakt, žes sám nebyl schopný doplácat ani prachsprostý dvoupásmo 8"+2". To samo o sobě Tě jednoduše diskvalifikuje z jakýchkoliv věcných debat o reprobednách.

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

U RpM2 obsazených 10nw64 žádné pazvuky. Výchylka při pokojové hlasitosti skoro žádná

Web

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Rotr: to je vpořádku. Bez výchylky není problém.

To je Mabate dost trapný. Jasně, že jsem ho odmítnul doplácat, když uživateli vybrané měniče nestály za nic. To šíro měl i check, a vysral se na to taky, tak nemel špínu...

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Ono to bylo trochu jinak: http://www.repromania.net/forum/viewtop … 214#p42214
Nicméně #175 je výmluvný dost a i to by samo o sobě stačilo.

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

A jak to bylo? Prostě jsem to odmítl dělat s levným šírem. Byl tlak na cenu. Že tě huba nebolí vytahovat snad rok starej offtopic,  a vařit tu na něj z vody. Tak se stane, že NĚCO, víš líp. To ještě neznamená, že jsou ostatní kreténi. Když se tě zeptám, jaké napětí vydrží průměrný SUP85N03 na  gejtu, víš taky hovno, ale aspoň to neroztahávám kde to jde ještě po roce.... Prostě bordel, ot,.vytahování sraček, nic jinýho nezvládneš.

(upravil MaBat 11. 10. 2013 8:35)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

A proč by ses mě na to měl ptát?? Za prvé jsem o nějakém SUP85N03 sám nikdy nezačal, a za druhé ani nevím, co to je. To je dost rozdíl oproti tomu, co ty tu tak rezolutně a sebevědomě píšeš o reprobednách, viz #175, nemyslíš? Jak je vidět, s tou idiocií je to horší, než se dalo očekávat...
¨

- Apropos, vřele doporučuju si těch pár stran z odkazovaného vlákna pročíst, je to k popukání.

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Jaká idiocie? Snad ani jednou jsi technicky nevyvrátil snad jediný příspěvek. Napíšeš už konečně co je přesně v příspěvku 175 zle, nebo budeš pokračovat v nadávkách a urážkách?

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

To sedí, zrovna od fachmana tvého formátu.
Nenapíšu. Pětina lidí to tu ví (o tom všem se tu píše dokola) a zbytek zjevně nemá na to pobrat to.

(upravil Crashpc 11. 10. 2013 8:48)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Pobrat co? Že jsou idioti?

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Přiznej se, že ty to děláš schválně a chceš lidi jen pobavit...? big_smile

(upravil Zorg 11. 10. 2013 10:21)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Ten #175 taky nepobírám, ač šajna o těch věcech, které tam vytrhuješ z kontextu a dáváš do naprosto absurdních souvislostí, už trochu mám. Ale prostě páté přes deváté bez ladu, skladu a smyslu, s tímhle přístupem tady na nikoho dojem neuděláš...

BTW, jak nakonec dopadl ten projekt 8"+2", odměřil to check?
Crashi, tady jde o to, že jsi bez měření jen na základě nějaké slepé kombinace součástek prohlásil, že se ti to zdá že to zní nahovno. O to tu jde, kdybys to aspoň změřil a měl se v tvrzeních o co opřít. Tohle je fakt střílení ve tmě. Já jsem taky naslepo zkoušel nahradit jinej driver v Totemech, byla to nemlich stejná písnička, páč jsem svou dojmologii neměl ničím podloženou, ledatak jsem ho moh od "oka" plusmínus dotlumit  (radši nechci vědět kolik db jsem se netrefil), tak jsem o tom radši ani nepíp. Výsledek si všichni domyslíte (ač jeden závěr tu je, CD130 a MRD34PA nejsou stejný/záměnný big_smile a ten Fane se zdá citlivější)...

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Jsem v praci a nemam cas na to reagovat... U RpM bylo vse v poradku, pouze ladeni natrubku bylo o neco niz, nez bylo zamysleno v dokumentaci. Projevilo se to tim, ze bedna nepatrne "min basovala", ale bez mereni to samozrejme poznat nejde.. Zadny pazvuky a vychylku nebyl duvod zkoumat i pri dost vysoke hlasitosti. Sracky co vystavuje Crash jsme ovsem neposlouchali. big_smile

Web

(upravil Crashpc 11. 10. 2013 12:03)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Ne, měl to u sebe, aby na to koukal jak na smilování. Jak docházíte k té slepé kombinaci, to mi není jasné. Připomíná mi to kdysi Komára, jak tvrdil, že melu hovna, a přitom to byl zkopírovaný text odpovědi přímo z RCF, které jsme řešili.  Ta měření už po výměně nového pc nemám. Stejně tak nemám  problém poslat do prdele ten reproduktor pouhým uchem kvúli směrovkám, rozsahu, atd. Hovno hraje jako hovno, a smrdí jako hovno. Na ten smrad.z hovna taky nikdo měřák nepotřebuje, a všichni kdož ho cítí se shodnou. Vy dva chuligáni jste ten reproduktor neměli ani v ruce, a už to máte všechno zmáknutý natolik, abyste z lidí co to měli, něco málo poměřili i poslechli, mohli dělat blbce.

Blacku, jakou sračku jsem vystavoval?

(upravil BlackRider 11. 10. 2013 12:21)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Videa z TyTrubky.

Nechci se tu do nekoho, koho neznam osobne, navazet. Nema to cenu, bylo by lepsi si to vyrikat osobne. wink Tim je pro me toto vlakno uzavreny, uz si to tady budu jen cist.  big_smile

Crashi, ty uz se na to vyprdni, pokud mas soudnost.

Web

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Crashpc, kašli na to a máš mail smile

(upravil Zorg 11. 10. 2013 13:11)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

MaBat napsal:
Zorg napsal:

pozor, check to má provedený podle mě absolutně dokonale, v rámci daného přístupu a použitých měničů.

V rámci daného přístupu a použitých měničů je dokonalé cokoliv. I kytarovej 12" širokáč ve 30 litrech.

Marceli, zas to takhle neshazuj. Jasně, je to "jen blbá kalota", ale odlazený je to dokonale, navíc ta kombinace reprošů umožňovala jednoduchou výhybku a malou bednu. Prostě za ty peníze v rámci "klasické koncepce" je to skvělý 3p. Koukni aspoň na měření, pokuds neslyšel...

Crashpc napsal:

Jak docházíte k té slepé kombinaci, to mi není jasné.

Pokud jsi to oměřil a dal podle toho dohromady adekvátní filtry (třeba ze simulace), tak se omlouvám wink
Já nechci hájit ten 2" Monacor, to bylo přece jasně řečený už na začátku, že to má "svoje mouchy", který jsou jasně predikovatelný. Ale jde o přístup k problému. A o tom je celý tohle hádání v celym vláknu...

(upravil MaBat 11. 10. 2013 13:28)

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Nepodsouvej mi něco, co jsem nenapsal. Nehodnotil jsem ani tak tu bednu (to je prostě klasika), jako tvou formulaci, která je jednoduše nesmyslná.

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Tobě se člověk nezavděčí tongue pro danou koncepci je výsledek skvělej. Je to lepší? roll

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Ne, není. Ale znamenalo by to další kolečko dohadování, takže to nechme plavat.

Re: Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Prosím rozveď to, slibuju, že už se pak nebudu dohadovat big_smile

Příspěvky [241 až 260 z 303]

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 16 »»»

Audioweb.cz » Reproduktory » Scan-Speak 26W/8861T00 Poznáš lepší 10"?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£