Re: TIGER.01

JJ,já to myslel dobře,je to pořádnej vingl....na co tě přišly ty DPS?

Re: TIGER.01

jedna stála 9€ - už som jednu aj s výkonovými tranzistormi predal...
v prototype je drobná chybička (malé priemery dier na výkonových trandoch) - v ostrej verzii to už bude ok!

Re: TIGER.01

Máš špatnej postup prací, nic ve zlým...nejprve postav prototyp ( nejmíň ve dvou kusech ) a pak teprve nabízej plošňáky, byť to dáváš za výrobní cenu...ono to zprovoznit a správně odladit zas až taková prdel není ( obzvláště když moderní součástky jsou o dost rychlejší než ty původní )....

Re: TIGER.01

viem že máte pravdu.... ja sa k tomu dostanem až za čas tak ak chce niekto skúšať nech nečaká...

Re: TIGER.01

A proč jsi vlastně nepostavil tohle?
http://sweb.cz/servisdok/TigerSaurus.pdf

Web

Re: TIGER.01

sinclair: pretože som sa potreboval zbaviť tranzistorov NJL a 100W/4R sa mi zdalo pri daných rozmeroch DPS rozumné... pre vyšší výkon mám prekreslenú dosku k PA300 (PowerBase)...

Re: TIGER.01

PB300 /PowerBase 300/ je strašná sračka, ten výkon to sice má, ale je to strašně pomalý a rekonstruovat to tak jednoduše nejde.

Web

Re: TIGER.01

Leoši samozrejme že 10V/us nie je žiaden rýchlik...  ale na výrobu "hluku" to stačiť bude...

(upravil marda 13. 2. 2011 15:05)

Re: TIGER.01

Sinclaire děkuji za serioparalelního Tigerasauruse. 250W v té době musel být modla. Je jen vidět, jak jsme byli za světem pozadu.

Re: TIGER.01

Má to už někdo postaveno na nalimkově DPS?
Zeptám se, jaký je názor odborníků na toto řešení zesilovače, zda se to překombinovane..Z VASu to jde na další stupeň (v zapojeni SE) a z jeho kolektoroveho odporu teprv na budič (v SE) který budí koncák (v SE). K čemu je to dobrý, resp. lepší než klasický koncový stupeň. Podle toho jak je to olepene kompenzačními kondíky bych tipoval že se nejedna o nejlepší řešení..

(upravil nalimko33 11. 4. 2013 17:12)

Re: TIGER.01

mám doma dodnes neosadené 4ks DPS (+ komplet súčiastky na 2ks) nenašiel som si doteraz na to čas...
kondíky Cx sú tam pre prípad potreby! nie preto že tam byť musia!