(upravil Karlos 18. 7. 2007 12:27)

Re: STK4151V

No tu MTL401 tu mám velké zásoby, dá se sní pájet.
Co sem našel na netu lol
M.C.B.P. – nový klub pěstitelů kaktusů. Jinak MCBP je Matka Co Bych Pichal.

Re: STK4151V

Taky znám spoustu obchodů, kde se prodávají různé věci, jež vyžadují jisté znalosti v onom oboru. Tak na většině míst mají za pultem takovou "ozdobu", která se hodí akorát k pokladně do márketu, páč nemá ani páru co prodává. Já se většinou v takových obchodech už preventivně sháním po někom, kdo tomu rozumí, páč nemám zájem vysvětlovat blondýně (je s podivem, že to sou většinou bloncky) půl hodiny co konkrétně hledám, když stačí pár slovy říct člověku co tomu rozumí a ví o co de.

Re: STK4151V

Dneska mi došla deska od P.Kohouta. Nechal jsem si udělat pro jistotu dvě,cena se zvedla jen o 75kč takže to nijak nevadí. Tak dneska se uvidí jestli, a jak to pojede.

(upravil sinclair 20. 7. 2007 15:33)

Re: STK4151V

Proč ignorujete takové firmy, jako je ECOM, Semic Trade a podobné? A místo toho nakupujete bordel u těch šmejdů v GME...
Jestli někdo bude zkoušet argumentovat cenou, tak má prdel zralou na skopání do kostky.

Web

Re: STK4151V

O cenu nejdu, o Semic,Trade sem nevěděl. a v Eomu sem se absolutně nevyznal kde je nějaký eshop nebo tak.
BTW zesilovač je složený ale šumí to kurva. Hraje to jinak výborně relátko cvaká, moc to nehřeje ale kurva šumí to. Jdu hledat chybu.

(upravil Dingo 20. 7. 2007 16:29)

Re: STK4151V

Z Ecomu už sem si nechal poslat katalog, dík za tip.

Semic Trade-nikde nevidim možnost objednání součástek, nebo sem slepý? Adresy tam maj, ale nějaký podmínky ............ to ne.

Sinclair: v oněch obchodech se dají koupit zaručeně nepajcované polovodiče?

(upravil pibi 20. 7. 2007 16:30)

Re: STK4151V

V ECOMu není klasický e-shop, v sekci downlad si stáhneš aktuální cenník, který je zároveň i seznam aktuálních skladových zásob. Ceny jsou bez DPH, stačí vynásobit 1,19. Posledně jsem zíral, protože mail s objednávkou jsem posílal v pondělí ráno, za hodinu volal chlapík, jestli mi nevadí součástky s olovem a v úterý ráno zvonila pošťačka se zásilkou.

V Semicu jsem cenník zatím nenašel.

Edit: Katalog z ECOMu mám taky, ale vždy je třeba se podívat, jestli mají součástky skladem.

Re: STK4151V

pibi: kdy ti ten katalog dorazil - do kolika dnů od objednání?
Já ho objednal včera odpoledne a nechal si ho poslat na adresu, kam dnes odjíždím na celý příští týden.

Re: STK4151V

To netuším, mám ho asi půl roku.

(upravil Karlos 20. 7. 2007 18:14)

Re: STK4151V

Takže jsem zkoušel měnit foliáky za lepší, a také místo těch 470p keramik dávat foliáky a nepomohlo to. Má to opravdu slušné basy, mohu to pustit celkem hlasitě a repráky ARN738 neplandají. O proti té prasárně TW40 to má lepší zvuk. Takový mohutnejší. Ale štve mě ten šum a to dost, šumí to i když v pc úplně vypnu zvuk. Sice o něco málo méně,ale je to pořád dost nahlas abych to slyšel na 2 metry což mi dost vadí. Nevíte co stím? Není například nastaveno moc velké zesílení? Nenapadá vás něco?
BTW: prasárna TW40 jsem myslel že ta moje vypadá jak kdyby to stavělo prase, jinak je to fajn zesilovač.

Re: STK4151V

A šumí to i když vstup zkratuješ?

Re: STK4151V

Hm odpájel jsem vodiče od vstupu a šum přestal, zkusím napájet jiné.

Re: STK4151V

Takže problém asi nebude v zesíku, ale jinde. A vodičema to asi nebude. Mě bedýnky připojené na PC taky šumí a když tu samou sestavu píchnu do videa, tak to skoro nešumí.

Re: STK4151V

No, šumí to když se to napojí do pc, jinak ne. Jenže ono to šumí dost nahlas i když v pc zvuk zeslabím na min nebo ho vypnu. U jiného zesilovače, nebo bedýnek pc to nedělá a nedělalo. Je to jako když je zesilovač zesílen na max. Možná skusím koupit v pondělí jiné vodiče.

Re: STK4151V

To myslíš vážně s těma vodičema ? To jsi takový cyp ?

Re: STK4151V

Karlos, že ty tam nemáš zařazenej poťáček na hlasitost?

(upravil Karlos 20. 7. 2007 19:03)

Re: STK4151V

Nemám, však hlasitost ovladám přes pc. Snad tam ten poťák nemusí bejt, když jsem ho nikdy nikde nedával a nikdy mi nic nešumělo big_smile
BTW když se to není připojeno k pc tak to nešumí.
kazzatel co?

Re: STK4151V

No vidíš... Ty si pako lol

(upravil Karlos 20. 7. 2007 19:03)

Re: STK4151V

Mám ho tam teda dát nebo ne?

(upravil Frank 20. 7. 2007 19:05)

Re: STK4151V

Když zes nešumí a šumí jen když připojíš pc, tak bych hádal, že má vekou vstupní citlivost.

Poťák by to snad měl spravit.