A. Bílý: [TVM ARN-226-07/4, SEAS P17REX/P ...]
Obsah fóra | Diskuze k diy projektůmStránka Předchozí  1, 2
 

Hodnocení projektu (známkujte jako ve škole)
1
90%
 90% [ 19 ]
2
9%
 9% [ 2 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů: 21

AutorZpráva
mano82
uživatel

Příspěvků: 67

10.4.2006, 22:53
Vcelku je to jedna z najlepsich konstrukcii na amplione, paci sa mi vzor dyhy. Tiez som zastanca, ze tvm sa hodi skor svetlejsia dyha (tapeta), ako cierna. Vyzeraju tak honosnejsie Smile Hodnotim za 1.
Vsimol som si jednu vec:
Hodnotenie repra s TVM ARN-226-07/4, SEAS P17REX/P a 27TFFC - ..Za hlavní klad bych ovšem považoval to, že reprosoustavy dokážou vtáhnout do hudby. Některé nahrávky mne i po několikerém poslechu překvapily, podotýkám, že mile. V některých složitějších pasážích, ať u vážné hudby nebo u rocku se zvuk neslévá a je dobře slyšet rozlišení nástrojů - nevzniká zmatek a mohou tak vyniknout všechny tóny a harmonie. Ovšem pokud je nahrávka horší kvality, reprosoustavy to dají najevo. Ne, že by nahrávka byla neposlouchatelná, reprosoustavy ze sebe zkrátka nevydají maximum a nevtáhnou do posluchače "děje".
Hodnotenie repra s VIFA M26WR09-08, SEAS MP14RCY/P a 27TFFC - ..Za hlavní klad bych ovšem považoval to, že reprosoustavy dokážou vtáhnout do hudby. Některé nahrávky mne i po několikerém poslechu překvapily, podotýkám, že mile. V některých složitějších pasážích, ať u vážné hudby nebo u rocku se zvuk neslévá a je dobře slyšet rozlišení nástrojů - nevzniká zmatek a mohou tak vyniknout všechny tóny a harmonie. Ovšem pokud je nahrávka horší kvality, reprosoustavy to dají najevo. Ne, že by nahrávka byla neposlouchatelná, reprosoustavy ze sebe zkrátka nevydají maximum a nevtáhnou posluchače do "děje".
Laughing Laughing
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

20.4.2006, 11:53
Laughing Laughing Laughing
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

12.6.2006, 17:52
hej dost dobre ale nevim jak bych to do pokoje dostal Laughing takže kopirovat nebudu
Obsah fóra | Diskuze k diy projektůmStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)