Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 2,211]

Re: Hudební tipy

Já jsem si teĎka stáhnul kompletní Diskografii Genesis, parádní kapela. wink
Předtím jsem mněl jen asi 2 alba. Hlavně mně mile překvapila ,,éra Petera Gabriela'' od 1969-1974...
Ale i další alba jsou dost dobrý...

Re: Hudební tipy

Obracejte se na Michala, až to bude u něj, protože já mám vypalovačku mimo provoz. Lidí bylo rozhodně dost na to, aby se stažením nebyly problémy... neříkám rychlým stažením smile

Re: Hudební tipy

tak aspon prezrad kde si nasiel tie torrenty, lebo ja som to hladal a nasiel som iba mp3 v nic moc kvalite a este k tomu to poskytovalo tolko ludi, ze sa to nedalo tahat.

(upravil Halen 25. 5. 2007 20:40)

Re: Hudební tipy

Zkus Pirate bay. Staci do vyhledavace zadat "Mike Oldfield" a koukat kolik lidi to seeduje. A jeste k ty kytare Vipere, to je neco, co MARNE hledam na soucasnych nahravkach. Neupravena, nenakudrlinkovana syrova kytara, ktera zni skutecne live. Takovy podani hudby ma v sobe cosi, co se neda presne pojmenovat, ale je to to, co vetsinou hledam. Neotrelost a nekomercnost.

Re: Hudební tipy

diki

Re: Hudební tipy

máte niekto pripojenie cez karneval, a ťaháte oldfielda ?

Web

Re: Hudební tipy

Halene, podívej se po Démophobii, jestli ti to něco říká. smile

Re: Hudební tipy

Chtěl jsem se Vás zeptat,neznáte nějaké stránky kde se dá hodně alb stáhnout ve Flacu.Jo a říkají vám něco Judas Priest?

Web

Re: Hudební tipy

Jó, jedno CD Judáků mám smile

torrentz.com a já používám hlavně demonoid.com

Re: Hudební tipy

Já mám komplet diskografii ale bohužel jen mp3 192/kbs.Kdybyste jste je někdo chtěl tak to můžu upnout.Nebo bych mohl upnout jen jejich best of.

Web

Re: Hudební tipy

Judas Priest
To je moje nejoblíbenější kapela, občas sice odběhnu k jiný, ale nakones se zase vrátim, lepší kytaru sem totiž zatim neslyšel. Jesli někdo znáte lepší, dejte vědět!

Web

Re: Hudební tipy

Michale, ta Démophobia to je proste super. Naprosto paradni, poskechl jsem si asi 3 ukazky zatim. 31.5.2007 koncert v HK, to si asi udelam vylet smile

Re: Hudební tipy

A pro mě jako plzeňáka o to víc. smile Kytarista brilantní a zpěvák (Déma - znouzectnost) je taky docela jméno. Je svůj. smile

Re: Hudební tipy

Halene, jestli si tim myslel můj surový zvuk kytary, tak to jsou zrovna nově natáhlý struny, což se mi obyčejně moc dělat nechce vzhledem ke komplikovanějšímu následnému seřízení... Jinak jako být to nahrané bez chyb, tak by to bylo OK, tenhle zvuk používám celkem dost často... případně s nějakým tim delayem. Na nějaké ty přeefektované zvuky moc nejsem. Spíš zastávám klasický "overdrive a distortion", "wah wah" a nějakej ten "clean" s patřičným nastavením dozvuku atp. Ono tomu taky odpovídá to, co hraju, taky mj. čím víc efektů, tím míň potřebuješ umět hrát na kytaru, protože "ono se to vždycky nějak schová" a přitom seš hvězda... Opravdovej kytarista žádný "krabičky" nepotřebuje, páč to má v rukách a toho kdyby se mi jednou alespoň trochu podařilo docílit bych byl spokojený wink

Re: Hudební tipy

zdravím, nemá náhodou někdo šajna kde bych moch sosnout "Jean Michel Jarre - Teo & Tea" ?
byl bych moc vděčnej

Web

Re: Hudební tipy

Výborný album, záznam koncertu.
James Brown:  The Godfather Of Soul, Live  -vydání Planet Media Germany

Chtěl bych mít tolik (nebo aspoň polovinu) energie ve stáří kolik měl James Brown.

Re: Hudební tipy

to Iridescent: díky

Web

Re: Hudební tipy

chyna.cz nechceš zadara mám doma origo Jean Michel Jarre En attendant Cousteau jinakto vyhodím nikdy sem to neslšel a ani nevím kde se to u mě zalo .. ale mám to X let big_smile
BTW Vipere nemoh by si mě sem dát (až budeš mít chvilku) svoji předělávku Od Olfielda Quicksilver? Se mi libí víc než origoo smile

(upravil Viper 2. 6. 2007 15:59)

Re: Hudební tipy

Karlosi, myslíš jako wave, nebo co...? Na velký soubory mám pomalej upload, takže by to trvalo moc dlouho a o moc kvalitnější už to taky nebude, protože se mi nepodařil sehnat zatim žádný vzorek z té skladby ve wavu, sám to mám jenom v Mp3 320kbps, víc ne... No a vlastně musel bych to tvořit celý znovu a to už bych asi stejně neudělal...

Edit: Nebo si to myslel jakože si to někde ztratil a chceš to znovu...? To pak jo, neni problém...

Ono to v podstatě už vyšlo jako celej singl (samozřejmě víc verzí v mojem podání), ale nakonec ta verze, kterou už jsem tu uploadoval je asi tak jediná poslouchatelná, ikdyž jestli bys chtěl zkusit i nějakou jinou verzi, mám toho doma víc...

Re: Hudební tipy

Sem to ztratil smile  No klidně dej víc jak se ti chce, a záleží na tvojem uploadu smile

Příspěvky [61 až 80 z 2,211]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£