Téma: Audium - nedůvěryhodná firma

Vzhledem k tomu, že asi nejsem sám, komu firma Audium dluží zboží nebo peníze, chtěl bych dát dohromady seznam lidí a jejich pohledávek. Můžeme potom postupovat společně.

Na kontaktním telefonu se ozývá "Hovor odmítnut", ale vzhledem k tomu, že ani nezačal zvonit a hned se ozvala tato hláška, jde spíš o odpověď operátora, nikoliv volaného.
Zřejmě si nechal zablokovat číslo. Na emaily mi vlastně neodpověděl nikdy. S výjimkou jediného, který si radši měl nechat - zálohové faktury smile

Takže můj případ je tento: v dubnu objednán pár Seas L26, L15 a Visaton KE25. Začátkem května zaplacena zálohová faktura na cca 16 kKč. Dodávka slíbena do dvou měsíců. Stále nic.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Je to blbý, ale jinak už se zřejmě postupovat nedá.

Platil jsem v říjnu minulýho roku cca 2600kč. Nemám ani zboží, ani peníze.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Telefon na Mengela mi zvoní (volám přes 1024... na T-Mobile), ale nebere jej minimálně týden. Něco přes 4000 od května.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Smazal jsem tady zminky (check a kus ladova prispevku) o jine firme, ktera nema s timhle problemem nic spolecneho a je nefer ji sem zatahovat. Aby bylo jasno, pres konflikt zajmu, ktery tady mam, nehodlam nic zametat pod koberec, nikdy jsem to nedelal a nikdy nebudu, ackoliv bych jako moderator fora mohl.

Momentalne jsem totiz uz na vasi strane a mengel mi, jako zastupci jine firmy, dluzi nejmene 4ks TIW200.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

no ja sem dalsi obeti cely tyhle kauzy. pres rok uz ma objednany par Daytonu RS180, par Usheru 9930C-15 (misto kterych mi marian slibil KE25SC, na kterych tedy timto trvam) a neco pres pul roku mi je dale dluzen par Tangbadu W5-740, par Hi-vi K1 a jeden bass-shaker Pro od Aury.
Jinak me take nereaguje uz pomerne dlouho ani na telefony, o mailech radsi nemluve. A v dobe, kdy se mnou jest komunikoval, mi zcela bezostysne lhal

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Inak nechápem prečo ste už dávno nepodnikli nejaké právne kroky????Uečite nebudete iba 4ria....

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Právě proto jsem založil tohle téma, abych dal dohromady lidi alespoň odsud z Audiowebu.

No a pak můžeme uvažovat o tom co podnikneme.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Ja som iba u 4rovh napočítal niečo cez 20 000Kč.Neviem ako vy ale pri takej čiastke by som ho už išiel aj osobne navštíviť....

(upravil sinclair 8. 10. 2008 6:01)

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Nevím, nechci se do toho nějak míchat, protože mám sám máslo na hlavě a párkrát jsem taky nedodržel, co jsem nasliboval. Ale nezjišťovali jste, jestli v tom není nějaký jiný problém, třeba nějaké potíže v rodině nebo tak? Znám to z vlastní zkušenosti, že kolikrát se prostě přes kupu jiných, důležitějších problémů neprokopete k práci, kterou jste někomu slíbili..

Mám staré rodiče /ročníky 1932/ s chalupou z dvacátých let, takže je furt kolem čeho lítat, do toho fakt, že jsem sqvav kopl do řiti, ať si jde po svých a jsem tedy teď na všecko /hlavně finančně/ sám, do toho nějaké lítání okolo zvučení, nějaké instalace, nasmlouvaný Magnat-Mac-NAD servis, který prostě udělat musím, do toho o víkendu Zrzečka a najednou jsou dvě v noci a člověk zjistí, že se k tomu, co původně chtěl, zase nedostal...

Ještě podivnější je, že suverén Czech_Chuck, co tu skákal dva metry vysoko na každého, se tu už od jisté doby neobjevil...

Web

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Mam taky strach ze se neco deje, ale sam nevim co, protoze jsem s nim mluvil naposled nekdy zacatkem zari.

(upravil luikas 4. 10. 2008 18:02)

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

kdyby to bylo mesic, nebo treba i dva, tak to beru, rozhodne by se to dalo pochopit. ale tohle trva uz pres ROK. mam silny pochybnosti, jestli to zbozi vubec ma. o vecnym vymlouvni se, slibovani a lzich ani nemluvim. ted radsi nekomunikuje vubec... jestli se to nevyresi, nez pojede par kamosu od Presova domu,mam od nich uz slibeny ze bude mit Marian navstevu. asi sem naivni, ale jeste porad doufam, ze se to urovna po dobrym. protoze jestli tam budu muset kluky posilat nadvakrat, budou uz asi docela nasrany...

no sou tri veci, co se muzou dit:
1. nasral nekoho dulezitejsiho, nez sme my a ten s nim provadi radsi nechci vedet co (at uz je to nejaka lichvarska banka, nebo nejakej mafian...)
2. sedi nekde za mrizema ve vazbe, protoze uz si to proste nekdo nenchal libit
3. na nas proste sere

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Varianta č. 4 - sere na celý svět

Web

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Já sám za sebe jsem přístupný jakémukoliv konstruktivnímu řešení. Peníze nebo zboží, je mi to fuk. Nebo klidně splátkový kalendář, ale chtěl bych prostě vidět nějakou spolupráci.

Bohužel to nevypadá nadějně pro klidné vyřešení. Nevíte, jestli je na Slovensku něco jako SOLUS nebo NEFI? smile

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Dáme Pibimu kyj a pošlem ho tam lol

(upravil pistole 4. 10. 2008 19:48)

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

No mně a šimimu tedy Marian nakonec vše dodal a vyřídil i reklamaci jednoho špatného kusu. Telefony vesměs zvedal , někdy ne ale večer se třeba ozval.
Jinak měla dodávka obvyklé zdržení několik měsíců a proto jsem ho prakticky obden bombardoval telefonáty. Počítám že komunikační náklady byly značné.
Takže moje Zkušenost je:  Bombardovat Bombardovat Bombardovat...!
Stejné to bylo i u Richarda který taktéž bral Etony a Graebnery - nakonec to přišlo....

zkusím mu napsat ať se k tomu vyjádří....takhle to opravdu nejde

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Ja z nej vyjadreni lamu uz ten mnou napsany mesic.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Ja musim rict, ze jsem s nim v mem pripade komunikoval... a mel problemy (ruku a pak zase neco jineho). Tak jsem to omlouval. Jsem rad ze me repraky jsem dostal a uz hraju. Preju aby vam to dobre dopadlo, skoda ze se to vyviji timto smerem sad

(upravil dawsoo 5. 10. 2008 17:29)

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

škoda to je převeliká,protože v čechách a sk nikdo podobný sortiment v takovém rozsahu nedodává,o to víc to člověka pak mrzí... Já s Marianem obchodoval dvakrát tak dva roky zpět (ještě za dob lopuchu) a vše klapalo na 100% termíny a platby... ale od jistý doby (asi si toho nabral moc) jsem pozoroval drobný začínající problémy a raději jsem již hledal jiný zdroje. Fér by bylo to říct a komunikovat a ne dělat mrtvýho brouka... pokud to rychle nenapraví tak takhle defakto tady skončil... a když ano tak bude trvat hodně dlouho a vůbec-li si reputaci opět napravit jako byla před těmito excessy.

Mrzí to o to víc že je člověk odkázanej na individuální dovoz kterej nevychází optimálně z hlediska dopravy ... nebo na různý hromadky kerý taky nejsou bezproblémový...protože se čeká na vyřízení všech požadavků co není skladem a podobně.

Není co dodávat...

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

To jo, bylo to dobrý...

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Vcera (pondeli) jsem s Marianem mluvil, takze zije, a slibil, ze tady dnes neco napise a nejake reseni se hledat bude.