Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 2,211]

Re: Hudební tipy

Našel jsem zajímavou stránku :

http://rateyourmusic.com

Možnost registrace jsem hned využil :

http://rateyourmusic.com/collection/furious/recent/

(upravil Karlos 16. 5. 2007 12:54)

Re: Hudební tipy

Nějak sem nepochopil co tam najdu smile Tedy spíš co je na ní zvláštního.

Re: Hudební tipy

Včera jsem zkusil u kamaráta v autě Satriani jak tady někdo doporučoval - konkrétne album Is There Love In The Space (2004).
Super zážitek,(přesto že tam byly továrenské repráky)  díky za skvělý hudební tip.Skladba I Like The Rain - na začátku se rozjíždí chopper - zatím nejoblíbenější z albumu.

(upravil Halen 21. 5. 2007 23:04)

Re: Hudební tipy

Vipere, ta kytara je kraasne syrova, dokud neni zkreslena. Obzvlast na spodnich strunach je to velice libivy. Zpev JE zajimavy smile

(upravil BlackRider 22. 5. 2007 10:13)

Re: Hudební tipy

Jo Vipere kytara je dobrá, jde ti to. smile Akorát je v tej nahrávce slyšet asi nejvíc. Basa a bicí je tam taky, ale někde hóódně v zadu. Zpěv se taky dá. wink

Furious> Tak přece někdo zná Livin' Blues...

Web

Re: Hudební tipy

Vipere ty nemáš mikrofon,aby jsi to nahrál z aparátu? Ta nahrávka by zněla daleko líp, tak to vypadá jako když se sype písek. A po pár panácích se dá docílit špičkových výkonů.

Re: Hudební tipy

hudební tip: www.brainstorm.lv    - videa..... moc pěkný pohodovky do auta na dlouhý cesty...

(upravil Viper 22. 5. 2007 19:25)

Re: Hudební tipy

George: Nj, ale mikrofon doma nemám a na chlast párty na narozky teda neriskuju půjčovat drahýho v kufříku s pavoučkem... Navíc si myslim, že neni zas tak nepoznatelný, že je to hold hraný s playbackem a jaksi to taky neni moc oficiální nahrávka, takže asi tak...  Co bys tak asi očekával, když to sotva stíhal ten staříčkej Celeron nahrávat v nějakym pochybnym softu od celkem pochybné zvukovky... Taky mj já nejsem Satriani, Vai ani Oldfield, ani jinej opravdovej profík (a ne jak si jich tak plno dneska říká...), prostě si tak občas zahraju sám...

BlackRider: Zatim je to všechno fáze "hledání" pro mě ideálního směru, myslim tim jako třeba Oldfield je na mě měkej, ale zas melodický, nějaký tvrdý metal kašlu, tak zas Satriani, nebo Vai mi teď připadaj optimální, ale kurnik zas trochu těžký... No a ta kytara byla v podstatě záměrně nahrávaná hlasitěji, protože jsem měl vyniknout já a ne nějakej playback, hold ne všechny nahrávky jsou poslouchatelný, taky bez mixpultu a dělat to sám jde trochu blbě... Jako sedět za pultem a mixovat si to podle sebe už je něco jiného... wink

Halen: Jo, to je dost syrový... big_smile... ale taky proto, že mám nový struny... lol Jsem strašně línej je nějak moc často měnit, což o to by tak nešlo, ale pak to ladit a pořád nějak si hrát se zámky, tak nějak nastavit kobylu atp. s tim se mi moc hrát nechce...

Furious: A už si slyšel od Satrianiho Super Colosal (2006)...? Taky to neni marné, ale tak nějak si stojim až na výjimky za svým, že většinou ty starší alba bývaj lepší... Pravda u Satche to tak rozdílný není, to je prostě nehoráznej borec a v podstatě jsem zatim nenarazil na něco, co bych od něho nějak nemohl poslouchat. Steve Vai je taky hustej... doporučuju taky zkusit, ale zas je to "mánička", tak trochu extravagantní pako, ale dobrej kytarista... Malmsteena jsem teprve včera viděl na dalším z koncertů G3 - Live, který jsem dotáhl nedávno a jak už tady kdosi napsal předtim, že ho moc nemusí, tak je fakt že hrát cosi umí, ale nějak to už neni ono... On tež je jeden z těch prasat, co rozmlátí na koncertě kytaru... když na to má, ale stejně no comment..., tyhle blbce, jako on teda nemusim.

Re: Hudební tipy

BlackRider : První človek který pochopil můj odkaz?
http://rateyourmusic.com/collection/furious/oo

Mimochodem ty LP Livin Blues jsem koupil po 60 CZK v bazaru smile

Viper: Mám super seznam 100 greatest guitar solos, chystám se to někde zveřejnit s nějakým komentářem.

Re: Hudební tipy

Jo 100 Greatest solos mám doma a je tam toho celkem dost opravdu dobrého... wink Mj. jsem narazil taky na jakousi Anthologii Satrianiho (video dokument), kde je vůbec vše důležité kolem něj za celou kariéru, jak se k tomu dostal atp. + rozhovory s dalšimi, se kterými hrál, nebo je učil hrát jako třeba právě Steveho Vaie... Fakt zajímavý podívání.

(upravil BlackRider 22. 5. 2007 21:18)

Re: Hudební tipy

Furious> Snad jo. smile Máš v tom playlistu dobrý vály. Až na pár vyjímek se skoro shoduje s mým.

Z Live'75 mám nejradši I'm Coming Home. Já to mám ale v troskách.

Ty kytarový sóla jsem už někde na torrentech viděl, asi si je stáhnu. smile

Web

Re: Hudební tipy

Chlapci, mám na vás jednu prosbu...vačšina z vás počuva Mike Oldfielda a a ja zhánam od neho neake albumy, budte niekto taký dobrý a hodte mi na edisk.
Mám už tieto: Crises
                     QE2
                     The millenium bell
                     The songs of distant earth
                     Tubular bells 2
                     Tubular bells 3
                     Voyager
Predom dakujem.

Re: Hudební tipy

Mám tohle http://en.wikipedia.org/wiki/Five_Miles_Out -  možná si doma vzpomenu. Chceš to případně jako image disku nebo wavy stažené EACem? MPTrosky nevyrábím...

(upravil Halen 25. 5. 2007 14:32)

Re: Hudební tipy

Mam k dispozici Tubular Bells, New Times, Discovery. V MP3, ale nevim jak bych ti to dopravil, Upload mam jen 128Kbit. Ale kdyz portapis torrenty, mas doma vse co budes chtit. Jde o pomerne hodne sdilenou hudbu.

Re: Hudební tipy

Pokud vím, Boramyr má teď komplet diskografii ve FLACu.

Re: Hudební tipy

Vipere, je dost možný, že při Hotelu California Tě Vaši dělali, tak si těch Eagles važ smile))

Web

Re: Hudební tipy

Najděte si nějaký torrent, nedávno jsem dotáhnul ve FLACu třiadvacet Oldfieldovo alb (což ovšem není zdaleka celá diskografie, Michale). Mrzkých 7GB to mělo.

(upravil LEAX 25. 5. 2007 17:44)

Re: Hudební tipy

lada: Diky za ten e-mail, moc si ma potešil. big_smile
Ostatným diky za tipy.  big_smile už stahujem s neakého torentu čo obsahuje jeho asi 30 albumov, no neviem či sa mi to podarí.

Re: Hudební tipy

Boramyr: seedovalo to hodně lidí?

hue hue hue

Web

Re: Hudební tipy

boramyr a co tak vypalit na dvd a poslat mi to? to by som ti bol fakt vdacny.
hmm zaplatil by som postovne a nieco tebe na vrch.

Příspěvky [41 až 60 z 2,211]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£