Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Problem s 6604

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Problem s 6604

Caute, mam problem s jednym starym ARN 6604. Ak je pripojeny na zapnuty zosik a nic prave nehra, stava sa, ze v nom nieco velmi nahlas praske, akoby nastal skrat, alebo co. Funguje uplne v pohode, len ma znepokojuje to prasknutie. Skusal som aj prehodit vystupy zo zosika a aj vyhybku z rovnakej zostavy, ale furt to robi.
Reprak je trochu vynoveny, ma novu cievku a nalakovanu membranu.

Neviete niekto, preco to robi?

(upravil kurpelm 22. 5. 2007 14:58)

Re: Problem s 6604

Ako v ňom môže len tak praskať? Keď nič nehrá, membrána sa nehýbe a preto si myslím, že chyba je v zosilňovači a nie v repro. Skús pripojiť iný repro k zosíku. Napíš, čo máš za zosík. Jo, a kto vymieňal kmitačku?

Web

Re: Problem s 6604

Buď zesilovač, nebo kabeláž. Repro je pasivní, tedy samo od sebe nikdy nic nevyloudí. Nesyčí, nepraská, nevrčí.

(upravil kurpelm 22. 5. 2007 15:28)

Re: Problem s 6604

Veď práve. Inak takéto prskania do repro robia staré elektrónkové zosíky. Vtedy sa postupne prerážajú kondíky... Moja music 7Otka to robila, a veľmi rada big_smile

Web

Re: Problem s 6604

no ... Ja mam dva rovnako osadene reproboxy s ARN 6604.

Nemyslim, ze tu bude v zosiku, skusil som prehodit kable z vystupu zosika (pravy za lavy a naopak), nechal som to den zapnute a furt mi to robilo len v tom jednom 6604. Je to sice tazko zistit pretoze to prasknutie je nepredvidatelne, ale myslim, ze membrana sa pri prasknuti maximalne vychyli.

Zosik som pouzil prastary nemecky 2x10W Casseiver SC 1810, iny zosik som este nepouzil, lebo som nemal cas na kupu toroidu na jeho dokoncenie. Na tento zosik som pripojil aj mesiac stary ARN 6614 bez vyhybky a ten isiel v pohode.

Cievku mi na oboch reprakoch menil jeden chlapik z Dubnice n/V, ale neviem jak sa vola.

Ked to este mesiac ten reprak bude robit, tak obe 6604 vymenim za 6614 ... to bude asi najlepsia volba.

Re: Problem s 6604

Vymen v bedne kondiky.

(upravil Dude3 25. 5. 2007 9:06)

Re: Problem s 6604

V bedni je vyhybka, vymenil som ju a vsetko bezi jak ma. cool
Diky za rady ...

Re: Problem s 6604

Neni zac smile

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Problem s 6604

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£