Re: Trička audioweb ?!?

No to bylo jen tak halabala v malování ve Win. Podletoho to vyopadá. Ale jde o princip. A také jsem si trochu zahrál na reklamku lol

Re: Trička audioweb ?!?

Radši bych tam viděl nějaký "novější" reproduktor s vypouklou kopulkou. Pak by to vypadalo parádně. smile

Re: Trička audioweb ?!?

On ten reproš má vypouklou kopulku. Jen se jaksi při překreslování někam ztratila a není vidět. když by se to dělalo na opstro tak by bylo třeba se na ten detail zaměřit.

Re: Trička audioweb ?!?

Antonio #27, to je fakt pěkný a jednoduchý. Vypustil bych ten malej repráček a je to dokonalý big_smile
Kam mám poslat peníze? Velikost XXL (pár gramů jsem přibral lol), 2ks

Hlavně aby si ty trika nevzali příklad z majkrofounů lol

Re: Trička audioweb ?!?

antonio :

kdyby tam nebilo "PA" tak je to hnus big_smile

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Ty si magor, co?

Re: Trička audioweb ?!?

"chceš si to udělat sám?"   big_smile jinak... Thales, jiny pismo než zakladni to je snad zaklad, ale chce to jeny logo toho repra, jen jakoby tužkou načrtly... ja na 2D nejsem odbornik moh by to nekdo skusit udelat ? jinak to PA je tam na piču.. neni to ani v logu tak proč to tam davat a taky se mě nepáčí... co je na předku je i na zadku to potom vypadá jak reklamní tabule

Re: Trička audioweb ?!?

Taky 2ks XXL, ale kdyby byly X navíc, tak klidně XXXL. Potřebuju pořádnou plachtu na V3Sku.

Re: Trička audioweb ?!?

Paráda kluci!! Mně by se líbilo něco mezi Thaletovým a Antoniovým návrhem wink Jinak bych bral 1x XL smile

Re: Trička audioweb ?!?

Tak si zkus pohrát. Já jsem na písmo kašlal - byl jsem rád že jsem to tam vůbec nějak narval. Na rozdíl od jiných jsem žádný program určený pro úpravu obrázků a fotek neměl a podle toho to dopadlo. Ještě jednou opakuju šlo o princip. Detaily jako písmo se dají pořešit jindy a jinak.

Re: Trička audioweb ?!?

I když do toho nemůžu moc kecat, libí se mi ten Antoniuv návrh smile

Re: Trička audioweb ?!?

Prečo by si nemal?

Web

(upravil Thales 2. 10. 2008 1:17)

Re: Trička audioweb ?!?

Další návrhy (ne moje)

http://martin.kurpel.eu/public/uploads/eag.png
http://img115.imageshack.us/my.php?image=trikong2.jpg

Re: Trička audioweb ?!?

Kolektiff in eksn. smile
To je jak podtitulek z nejakeho fuj videa z ruzovym prebalem, kde je mocmoc panu. smile

Re: Trička audioweb ?!?

no jo,  ale tento web neni urcenej jenom k hifi ale i PA smile myslim ze 50% hifi 50% Pa podle me...

Web

Re: Trička audioweb ?!?

Raději bych tam viděl amplion (je originálnější smile  ). Ale Tondův návrch se mi líbí, přední nápis bych dal na levou stranu a zmenšil bych ho. Reprák na zadní straně bych nechal tak jak je. Možná trošičku menší. Rozhodně jestli se dohodneme, beru 2Ks. Nejlépe v bílé a černé barvě.

Web

Re: Trička audioweb ?!?

DJ drobku, to ze ty jsi za PA, neznamena, ze je to tady 50-50. Pokud vim, tak to tu vzniklo tak 95-5 a casem se to trosku prehouplo smerem PA, ale urcite to neni 50-50. Ta bych pak musel rict, ze je to spis 33-33-33, Hifi-Pa-Autohifi. A to uznej, ze je blbost. smile

Na PA mas treba prodanci forum, ale tam je to na tebe moc, vid. smile

Jestli si kluci neco udelate, tak si taky jedno vezmu. Tyhle tricka jsou pak super na spani... cool

Re: Trička audioweb ?!?

Dobry napad, ale mi tam nieco chyba ten reprak by som dal blizko toho napisu, ked budem doma zez vikend nieco spravim a ukazem Vam ako by sa mi to pacilo- ale ten antoniov navrh je v pohode, ale ja by som prve pismone spravil vacsie a reprak nedaval tak bokom na tom tricku

(upravil junglist 2. 10. 2008 9:24)

Re: Trička audioweb ?!?

Jak tak koukám, tak by se na triku každýmu líbilo něco jinýho. Takže by jsme třeba mohli odsouhlasit společnou ideu přední strany trika a na záda ať si hodí každej co chce lol Možností nechat si udělat vlastní solo trika je spousta. Já sám za sebe mám jasno v bílé a černé variantě:

přední strana dle antonia, pouze logo webu

záda bílé triko:  http://img402.imageshack.us/my.php?imag … eb1bt2.jpg

záda černé triko: http://img529.imageshack.us/my.php?imag … oezta6.jpg

Antonio, hodíš doplacu logo ve větším rozlišení?

Re: Trička audioweb ?!?

junglist, to mas tak siroky zada? smile