Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 50 z 50]

(upravil dawsoo 25. 9. 2008 13:32)

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Klidně můžeš škoda že nemáš ty peerlesy aspoň páreček možná bych kdyby vyhověli je i vzal... do jedný překopávky a myslím že tu mam te´d něco co by tě asi zajímalo big_smile

Není co dodávat...

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Oukej, máš dneska čas?
Páreček 5,5" pérek (druhou doobjednávám) si vzal Jarouš, nicméně než přijde bmm2, tak bych ti jeden mohl půjčit. Třeba by ti přišly na chuť a zajímá mě tvůj názor a určitě nejen mě. Objednat tydle miláčky není problém (bmm).

Web

(upravil dawsoo 25. 9. 2008 14:51)

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Myslel jsem to tak na pučení.... jako náhradu na díru po revelatoru lol čas bych měl ale nevím ještě v kolik... čekám telefon... jedu do černošic pro pasiv preamp a netušim v kolik se vracím.. pozdě v noci už to nebuide o ničem nejde to hulit v paneláku

Není co dodávat...

(upravil check 25. 9. 2008 15:43)

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Dneska ne, tak napiš kdy a já to prokonzultuju se sebou. Srovnání s revelatorem by mě zajímalo smile.

Web

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Tak, a teď mi řekněte, co z takových šmejdů mám postavit! Že jsem Vám je vůbec k tomu měření půjčoval hmm. Ne, vážně - dá se ta nepárovost nějakým způsobem (výhybkou) aspoň trochu zredukovat? Pokud ne, tak mám na prodej dva kousky skoro nových ARX 150-08/8 s dvojtým magnetem (nechceš Tondo? lol).

Web

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Fedo ne, díky. Neviděl bych to tak černě, třeba odzkoušet každou bednu měřením, nahoře problém nebude, dole... tomu lepšímu urvat přidaný magnet a plácnout na ten horší, ať se to trochu zkompenzuje. smile

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Nebuďte na Slovensku líní a udělejte si hromadku do BMM; tam si kup Hivi DMB-A. 5" bych tam nedával a už vůbec ne toho tesláka. Slušný 4" sou mimo tvůj rozpočet.

Web

(upravil dawsoo 28. 9. 2008 23:31)

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Shade #34 :
Ozaj myslím že čokolvek bude lepšie ako to aerixo ... velkosť štvorpalca či petipalca žáden problém.
(Beyma,Tonsil,Hi-Vi,Monacor,Visaton) lebo z druhej ruky: (tangband,peerless,vifa,seas).... ponuka je ozaj široká myslím si)

Kua ta slovenšina je ovela krajšia ako čeština.... mam jen CZ klávesy ... tak mě nebijte za gramatiku jsem nativně Pražák big_smile

Check:
Srovnání s revelatorem jsem nějaký už dělal a obávám se že není co srovnávat ten reprák je uplně jiná liga... zatím první a jedinnej papír kerej akceptuju a jedinný co mu jakž takž sekundovalo byl Audax a pak dlouho nic..  (jak parametrově tak i v rawtestu) jinak zapůjčení je u SS vyloučeno,jednak mi neříkaj pane a druhak je 4,5-5k za kus je už poměrně hodně... další poznatek je že na zkreslení zas ani tak moc nezáleží,je to přeceňovanej parametr (stačí aby nedosahovalo opravdu mizerných hodnot) tak jako na "jinejch" parametrech... ale jakejch to už rozvádět nechci a ani v budoucnu veřejně nebudu,neboť jsem toho řekl a pustil již dost ... mohu jen naznačit že ten SS má všechny co považuju za zásadní vyvážený a dobrý.

Není co dodávat...

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Škoda že nebudeš.

Re: Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Thales:
Ondro je to prostě o tom že jsem těmhle výzkumům věnoval velmi mnoho svýho času a peněz (nejen za různý měniče) a závěry jsem si vydedukoval na základě právě takovejchhle pokusů,a dlouhodobejch porovnávaček a poslechovejch testů a hledal korelaci s měřením, příjde mi že alespoň tuhle část na kterou jsem si musel přijít dlouhodobě sám, si chci nechat pro sebe... možnost těchle experimentů má dneska uplně každej stejně jak já... a nemyslím si že bych byl uplnej tajnůstkář.. spoustu vychytávek který jsem dělal  jako první se dneska běžně používá což je ok a v v pořádku,ale ne o všechny poznatky se prostě chci dělit. Stačí si projet pár vláken kde se něco řeší pár grafů a různejch měření... jedinnej kdo je ještě takhle sdílnej je Martin (Check) ostatní si nechávaj svý věci pro sebe ... i přesto že mám občas k jeho závěrům výhrady .. tak mu fandim a držim palec, protože je vidět že ho to baví a chce dojít k vyšším metám.

Není co dodávat...

Příspěvky [41 až 50 z 50]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Peerless 831858 + ?? TVM 150-60/4 ?? + Seas 25TAF/D

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£