Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

kamárád má problémy s jedním satelitem z této soupravy, chrlá mu tam širokopásmový repro. Myslíte, že se dá někde sehnat nějaká náhrada? Díky

Re: oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

já bych tam prdnul jiný ale když už tak do obou satelítků.podle mě je to v takovýchdle bedýnkách beztak jedno co tam je

Web

Re: oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

Zjistit, jestli nespadnul řeba ze stolu, nebo nedostal jinou prdu a není vyosený koš. Takhle jsem kamarádovi spravil bedničky k PC. Stačí troška šikovnosti a tuhle zapáčit, tady přihnout...

Re: oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

aj mne chrchrali. najprv to dostalo jeb po elektronike, tak sa to znormalizovalo. potom to zase začalo chcrchlať a zistil som že na vine sú lacné CINCH konektory, ktoré nedoliehali presne, vyriešili to kombinačky...
ak to chrchlá ako samotný reprák, dá sa nahradiť hocičím 8ohmovým, citlivosť to má mizernú..... 
niake to ARO 3618 alebo niečo podobné z TVM by malo úplne vyhovieť

Web

Re: oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

jo, ale to znamená vyměnit minimálně dva, aby to tak nějak sedělo. A kromě toho ta elektronika je tam úplně nahovno.

Re: oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

Tušim, že ARN116 by měla pasovat, také jsem to kdysi řešil.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » oprava satelitu ze soustavy Genius SW-5.1(starší edice)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£